Ucuz Kargo Nasıl Gönderilir?

Ucuz kargo nasıl gönderilir sorusunun en basit cevabı OfisPaneli’nde! OfisPaneli ile kargo giderleriniz minimuma düşüyor!

ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

OfisPaneli’nin anlaşmalı kargo tedarikçileriyle, OfisPaneli üzerinden gerçekleştireceğiniz anlaşmalar sayesinde en ucuz kargonun nasıl gönderildiğini deneyimleyecek, tüm kargo işlemlerinizi tek bir panel üzerinden yöneterek optimum zaman yönetimi gerçekleştireceksiniz. OfisPaneli, şirket verimliliğinizi artıran en efektif çözüm ortağınız olmak için hazır!

Ucuz Kargo Nasıl Gönderilir?

‘Ucuz kargo nasıl gönderilir?’ sorusunun firmalar açısından cevabı “OfisPaneli” şeklinde de tanımlanabilir. Şahsi kargo gönderimlerinizde ucuz kargo nasıl gönderilir? sorusunun cevabı ise gönderim gerçekleştireceğiniz kargo şirketine göre değişmektedir. Ucuz kargonun nasıl gönderildiği konusunda birkaç ipucu mevcuttur. Kargo şirketleri, fiyatlandırma tabloları veya ücret öğrenme sistemleri ile bir kargonun belli bir adresten başka bir adrese gönderiminin ne kadara mal olacağı bilgisinin müşteriler tarafından öğrenilebilmesine olanak sağlamaktadırlar. Bu fiyatlandırma sistemleri genellikle kargonun ağırlığına göre belirlenmektedir. Aynı zamanda çoğu kargo şirketi kargonun gönderim bedelinde hacim bilgilerini de göz önünde bulundurur. Bu yüzden gönderimini gerçekleştireceğiniz eşyayı paketlerken kutusunu minimum boyutlarda ayarlayarak ucuz kargo nasıl gönderilir sorusuna bir çözüm üretebilirsiniz. Kargoların minimum gönderme tutarları bulunmakla birlikte gönderimini gerçekleştireceğiniz kargo ne kadar küçük olursa olsun, bu minimum tutardan daha ucuza gönderemezsiniz. Daha büyük boyutlu kargo gönderimlerinde ise kargonuzun kutusunu üründen çok fazla büyük olacak şekilde ayarlamak kargonun hacmini ve fiyatını attıracaktır.

Image
kargo

Ucuz Kargo Gönderimi

Ucuz kargo gönderimi için kullandığınız paketleme sisteminin yanı sıra kargonun şubeden ya da adrese teslim şeklinde olması da belirleyicidir. Bazı kargo şirketleri adrese teslim gönderilerde şubeden alım gönderilere oranla daha yüksek fiyat almaktadırlar. Ayrıca kargo şirketleri gönderinin nerede olduğu ve ne zaman kime teslim edildiği gibi bilgileri SMS ile ulaştırmak için ek fiyat sunabilmektedirler. Tüm bunlar tercih edilmediği taktirde ucuz kargo işlemi geçekleştirilebilir.

Sürekli kargo gönderimi yapan şirketlerin, en ucuz kargo gönderimini gerçekleştirebilmeleri ise OfisPaneli sayesinde çok kolay! Siz de OfisPaneli üzerinden kargo anlaşması yapın; kargo giderlerinizi düşürerek şirket verimliliğinizi artırın. Üstelik OfisPaneli ile, tüm kargo faaliyetlerinizi tek bir panel üzerinden yöneterek zamandan da kazanın!

OfisPaneli ile tüm hizmetlere en avantajlı koşullarla erişin,
boşa harcadığınız para ve zamanı, şirketinizi büyütmek için kullanın.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA