MNG Kargo İndirim Kampanyası

MNG Kargo, OfisPaneli'nin anlaşmalı kargo tedarikçisidir. MNG Kargo ile anlaşmanızı OfisPaneli üzerinden yapın, şirketinizin kargo giderlerini minimuma düşürün.

ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

MNG Kargo indirim kampanyası, MNG Kargo müşterilerine özel olarak sunulan ve kargo gönderim işlemlerinin daha ucuza gerçekleştirmesini sağlayan indirim kampanyalarıdır. Şirketiniz için en indirimli ve avantajlı kargo anlaşmasını OfisPaneli aracılığıyla gerçekleştirerek şirketinizin kargo giderlerinden oldukça yüksek oranlarda tasarruf etmesini sağlayabilir; ayrıca tüm kargo faaliyetlerinizi tek bir noktadan yöneterek zaman kazanırsınız.

MNG Kargo İndirim Kazanma

blog

MNG Kargo indirim kampanyaları, kargo firmasının doğrudan sunduğu ya da bazı kurum veya markalarla hayata geçirdiği anlaşmalar neticesinde müşterilerine imkan sağladığı indirimli ürün gönderme fırsatlarıdır. Ürün gönderimindeki indirimlerin bulunması için MNG Kargo kampanyalarının takip edilmesi gerekmektedir. Bu kampanyalardan müşterilerine uygun olanlar değerlendirilmeli ve şartlar yerine getirilerek MNG Kargo indirim şifresi oluşturulmalı, gönderim esnasında kullanılmalıdır. Bazı kampanyalarda şifreye ihtiyaç yoktur.

MNG Kargo Güncel Kampanyalar

MNG Kargo şirketi zaman zaman müşterilerine özel indirimler sağlamakta ve kampanyalar düzenlemektedir. Bu indirimleri takip etmeniz halinde sizler de uygun fiyatlardan ürün gönderimi yapabilir ya da ek hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Tüm MNG Kargo kampanyaları öğrenmek için MNG Kargo Kampanyalar linkine tıklayabilirsiniz. Ayrıca sürekli olarak güncellediğimiz liste üzerinden de güncel kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Son Güncelleme: Kasım 2017

Garanti KOBİ Müşterilerine İndirim

blog

MNG Kargo ile Garanti Bankası arasında yapılan anlaşmalar sonrasında kargo gönderimi kobi müşterileri için indirimli olarak tanımlanmaktadır. 05 Haziran ile 31 Aralık 2017 tarihlerinde geçerli olan kampanya sayesinde KOBİ’ler MNG Kargo üzerinden %35 indirimli şeklinde kargo gönderebilir. Kampanya ile ilgili detaylı bilgilere MNG Kargo Garanti Kobi İndirimi linkinden inceleyebilirsiniz.

FIAT Ticari Araç İndirimi

gif

MNG Kargo tarafından FIAT ticari araçlarına sahip olan esnaflara yönelik yapılan kampanya sayesinde ürün gönderimleri normal müşterilere göre %30 indirimli olarak sağlanmaktadır. Kampanyanın son kullanım tarihi 31 Aralık 2017 olmakla birlikte MNG Kargo FIAT ticari araç kampanyası linkinden detaylarını öğrenebilirsiniz.

Denizbank Bireysel Müşteri ve KOBİ İndirimi

blog

Denizbank ile yapılan anlaşmalar sonrasında müşterilerine çeşitli indirimler sunan MNG Kargo, bireysel ve KOBİ müşterileri fark etmeksizin Denizbank üzerinden gönderim yapılması halinde anında %30 indirim fırsatı vermektedir. 31 Aralık 2017 tarihinde sonlanacak olan kampanyanın detayları MNG Kargo Denizbank Bireysel Müşteri ve MNG Kargo Denizbank KOBİ kısmından inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom KOBİ Kampanyası

blog

Hattı Türk Telekom ve KOBi paketlerini kullanan esnaflara yönelik kampanyalar devam etmektedir. 2015 yılında başlatılan ve 31 Aralık 2017 tarihinde sonlanacak olan Türk Telekom KOBİ kampanyası, kargo gönderimi konusunda anında %30 indirim sunmaktadır.

MNG Kargo İndirim Kuponu

MNG Kargo indirim kuponu; MNG Kargo indirim şifresi, MNG Kargo indirim kodu veya MNG Kargo indirim kartı olarak da adlandırılabilmektedir. Bazı kampanyalarda MNG kargo indirim kuponuna gerek duyulmadan sadece telefon numarası veya kampanya dahilinde istenen başka bir bilgi kullanılarak da MNG Kargo indirimlerinden faydalanılabilmektedir. Bazı MNG Kargo indirim kampanyalarında ise, MNG Kargo indirim şifresi gerekmektedir. Örnek vermek gerekirse MNG Kargo Denizbank Kampanyasından faydalanabilmek için Denizbank üzerinden bir indirim kodu oluşturulmaktadır. Söz konusu şifre ile MNG Kargo indirim kampanyası kullanılabilir.

OfisPaneli aracılığıyla MNG Kargo ile anlaşma yaparak şirketinizin kargo giderlerini en aza çekebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA