En Ucuz Kargo OfisPaneli'nde!

Şirket giderlerinizin büyük bir bölümünü oluşturan kargo masraflarını indirmenin ve en ucuz kargo kullanmanın yolu OfisPaneli’nde!

FİYAT TEKLİFİ İSTE

Ucuz Kargo Gönderimi

Kargo maliyetlerini düşürmek ve ucuz kargo gönderimi yapmak ister misiniz? OfisPaneli’nin tedarikçi kargo firmaları üzerinden %80’e varan indirimli ve sabit fiyatlarla kargo giderlerinizi düşürebilirsiniz. En ucuz kargo firmasını arıyorsanız, OfisPaneli’nin avantajlı tedarik anlaşmalarından yararlanın.

Image
ucuz kargo

İndirimli Kargo İmkanları

OfisPaneli ile sahip olacağınız ucuz kargo imkanları.

Minimum İşlem Hacmi Yok

Kargo şirketleri ile yapacağınız bireysel anlaşmalarda sizden minimum işlem hacmi isteyebilirler. OfisPaneli’nin gücü ile bu limitten kurtulabilirsiniz. Aylık yaptığınız kargo harcaması ne olursa olsun indirimli ve sabit fiyatlara sahip olacaksınız.

Tüm İşletmelere İndirimli Fiyatlar

OfisPaneli’nin indirimli kargo fırsatlarının yanı sıra diğer tüm imkanlarını kullanmanız için işletmenizin büyüklüğü ya da çalışan sayısı gibi faktörler bulunmaz. Tüm küçük ve orta ölçekli kobileri en ucuz kargo şirketleri ile buluşturuyoruz.

Hem Ucuz Hem Kaliteli

Tüm kargo tedarikçilerimiz, en güvenilir ve kaliteli hizmet sunan şirketlerdir. Hızlı ve teslimat garantili kargo gönderimi hizmetine en uygun fiyatlarla OfisPaneli üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tüm Sektörlere Uygun Kargo Fiyatları

Tüm sektörlerdeki işletmeler için uygun kargo fiyatlarına OfisPaneli üzerinden ulaşabilirsiniz. Kargo gönderiminin sık yapıldığı sektörlerin (e-ticaret, hizmet, avukatlık büroları v.s.) yanı sıra aylık kargo gönderimi çok düşük olan sektörlerdeki firmalar da ucuz kargo gönderim fiyatlarına sahip olur.

OfisPaneli kullanıcıları MNG Kargo’nun indirimli fiyatlarından ücretsiz olarak yararlanıyor. Kargo tedarikçimiz olan MNG Kargo, tüm kullanıcılarımızın gönderilerinde desi ve mesafe kriterlerine göre sabit fiyat uyguluyor. Üstelik ucuz kargo imkanından yararlanmak için alt işlem hacmi limiti bulunmuyor. Aşağıdaki “Teklif Al” butonuna tıklayarak 30 saniyede OfisPaneli’ni kullanmaya başlayabilir, indirimli kargo fiyatlarından ve daha bir çok özellikten faydalanabilirsiniz.

Fiyat Teklifi İste

Yurtiçi Kargo, Türkiye’nin tüm bölgelerine ve K.K.T.C.’ne gönderilerinizi ulaştırmaktadır. Fiyatlandırmada tarifeleri standart ve VİP olarak iki ayrı pakette sunulmaktadır.

Standart paket fiyatları için alt limit 4,86 TL olup, esas ağırlık ve mesafeye göre fiyat artmaktadır.

Yurtiçi Kargo Hakkında Detaylı Bilgi

Ucuz Kargo Hakkında Merak Edebilecekleriniz

Ucuz hatta en ucuz kargo anlaşmasına OfisPaneli ile erişebiliyor, tüm kargo gönderilerinizin takip ve raporuna ulaşabiliyorsunuz. Bize sorabileceğiniz soruları derledik, cevabını bulamadığınız soruları yorum yaparak bize ulaştırabilirsiniz.

Hangi Kargo En Ucuz?

OfisPaneli üzerinden yapacağınız kargo anlaşması tedarikçimiz olan en iyi kargo şirketlerinin indirimli fiyatlarından yararlanabileceksiniz. Bu sayede en ucuz kargo fiyatlarına ve kaliteli hizmete ulaşacaksınız.


Ucuz Kargo Gönderimi İçin OfisPaneli'ne Ücret Ödemem Gerekiyor Mu?

OfisPaneli kullanıcıları, tüm ödemelerini tedarikçilerimize yapar. Ucuz kargo kullanımızdaki harcalamalarınızı da kargo tedarikçimize yapacaksınız. Kısacası indirimli kargoyu size ücretsiz olarak sunuyoruz.


Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA