Yurtiçi Kargo

OfisPaneli, ihtiyaçlarınıza en uygun tedarikçiyi belirlemenizi sağlayarak giderlerinizi düşürüyor, şirket verimliliğinizi artırıyor.

ÜCRETSİZ KARGO TEKLİFİ İSTE

Şirketinizin hangi kargo kurumuyla anlaşacağına karar vermeden önce, OfisPaneli farkıyla mevcut kargo şirketlerini inceleyebilir ve söz konusu kargo şirketleri hakkındaki tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Yurtiçi Kargo, Yurtiçi Kargo iletişim ve Yurtiçi Kargo Genel Müdürlük bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Yurtiçi Kargo

Arıkanlı Holding iştiraki olarak 1982 yılında kurulan Yurtiçi Kargo, bugün 800’ü aşkın şubesi, 3910 araç filosu ve 13 bin 500’den fazla personeliyle, Türkiye’nin her yerinde kargo hizmetleri sunmaktadır. 17 Bölge Müdürlüğü ve 32 Aktarma Merkezi bulunan Yurtiçi Kargo, 1997 yılından bu yana Uluslararası Taşıma Birlikleri Federasyonu’nun (FATA) üyesi olma özelliği taşımaktadır. 2003 yılında Avrupa’nın önemli kargo şirketlerinden biri olan Geopost ile iş birliği yapan Yurtiçi Kargo, dünyanın 230 farklı noktasına gönderim gerçekleştirmektedir.

Image
yurtici kargo

Yurtiçi Kargo İletişim ve Genel Müdürlük Bilgileri

Yurtiçi Kargo ve Yurtiçi Kargo iletişim bilgileri hakkında detaylı bilgilere yer vererek şirketiniz için en uygun kargo kuruluşunu seçmenizde etkin rol oynayan OfisPaneli aracılığıyla Yurtiçi Kargo telefon numarası, Yurtiçi Kargo Genel Müdürlük adresi, Yurtiçi Kargo faks numarası gibi Yurtiçi Kargo iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo ile telefon görüşmesi yapabilmeniz için Yurtiçi Kargo telefon numarası, faks gönderimlerinizi gerçekleştirebilmeniz için de Yurtiçi kargo faks numarası aşağıda verilmiştir.

Yurtiçi Kargo Telefon Numarası: 0212 365 23 65

Yurtiçi Kargo Faks Numarası: 0212 365 24 79

Yurtiçi Kargo Genel Müdürlük Adresi

Yurtiçi Kargo Genel Müdürlük adresi, gerekli posta gönderimlerinizi veya yüz yüze görüşmelerinizi gerçekleştirebilmeniz adına aşağıda gerek harita üzerinde gerekse açık adres olarak yer almaktadır. İstanbul’un Sarıyer ilçesinde yer alan Yurtiçi Kargo Genel Müdürlük binasına şahsi ulaşımlarınızda zorluk yaşamamanız için OfisPaneli, Yurtiçi Kargo Genel Merkezi’nin adres bilgilerini harita üzerinde de göstererek kullanıcılarına kolaylık sağlamaktadır.

Yurtiçi Kargo Genel Müdürlük Adresi: Eski Büyükdere Cad. Ayazağa yolu Kargo Plaza, No.17/19 Maslak Sarıyer/İSTANBUL 34398

Kargo şirketleri hakkında tüm bilgilere ulaşarak firmanız için en uygun kargo anlaşmasını yapma fırsatı sunan OfisPaneli ile optimum zaman yönetimi gerçekleştirebilir, şirket verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri, Türkiye’nin 81 ilindeki toplam 800’ü aşkın şubesiyle kargo hizmetleri sunan Yurtiçi Kargo’nun bir nevi uzaktan çözüm servisidir. Yurtiçi müşteri hizmetlerini arayarak Yurtiçi Kargo hakkındaki birçok bilgiye ulaşılabileceği gibi gönderi bilgileri hakkında da tüm detaylara ulaşılabilmektedir. Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Pazar günleri dahil olmamak üzere haftanın geri kalan tüm günlerinde hizmet sunmaktadır. Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri’nin mesai saatleri sabah 08:00 ile akşam 20:00 arasındadır.

Image
yurtici kargo musteri hizmetleri

Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi

Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi’nden hizmet almak isteyen kişiler, Yurtiçi Kargo çağrı merkezi telefon numarasını arayarak en yakın şube bilgilerine ulaşma, kargonun nerede olduğunu öğrenebilme, teslimat bilgisi ve teslim süreleri ile ilgili bilgi edinebilme, adrese kurye talebi gibi işlemleri gerçekleştirebilir; her türlü görüş, öneri ve şikayetlerini bildirebilirler. Bunun yanı sıra Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi’nin 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren sesli yanıt sistemi sayesinde; en yakın şube bilgisi, kargom nerede ve teslimat bilgisi hizmetlerinden her an yararlanılabilmektedir.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Telefonu

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Tel no ile herhangi bir şubeye gitmeden, telefon üzerinden birçok hizmet almak mümkündür. Müşteri temsilcisine bağlanmadan, haftanın her günü kesintisiz hizmet sunan sesli yanıt sistemi sayesinde kargonuzun yerini, teslimat bilgilerini veya size en yakın şubenin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Tel: 444 99 99

Şirketiniz için en avantajlı kargo şirket anlaşmasını yapmanızı sağlayan OfisPaneli ile, kargo gönderilerinizden tasarruf ederek şirketinizin giderlerini azaltırsınız. Üstelik tüm kargo giderlerinizi tek bir panel üzerinden takip edebilir, elde ettiğiniz tasarrufu aylık olarak inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA