Aras Kargo Şubeleri

Siz de şirketinizin tedarikçi anlaşmalarını OfisPaneli aracılığıyla yapın, giderlerinizi daha kolay kontrol edin, daha çok kazanın.

ÜCRETSİZ KARGO TEKLİFİ İSTE

Aras Kargo şubeleri, Türkiye genelinde toplam 825 adet olup Aras Kargo müşterilerine gönderi hizmetleri sunmaktadır.

Şirketiniz için en avantajlı kargo anlaşmasını yapmanızı sağlayan OfisPaneli; şirket giderlerinizi minimum seviyelere düşürerek daha fazla kazanmanızda etkin bir rol oynamaktadır. Ayrıca tüm kargo işlemlerinizin yönetim ve raporlamasını tek bir panel üzerinden zahmetsizce yaparak etkin bir zaman yönetimi gerçekleştirmenizi sağlamaktadır.

Aras Kargo Şubeleri

Aras kargo şubeleri, Türkiye’nin tamamına ve dünyanın 227 farklı ülkesine kargo hizmetleri vermektedir. Aras Kargo aracılığıyla online sistem üzerinden veya çağrı merkezi üzerinden gerçekleştirilebilen tüm işlemleri gerçekleştirmek mümkündür. Kargo takip işlemini online sistem veya telefon üzerinden gerçekleştirebileceğiniz gibi Aras Kargo şubeleri üzerinden de yapabilirsiniz. Benzer şekilde Aras kargo fiyat sorgulama, şube bilgileri, yurt dışı gönderi takip gibi işlemlerin tamamından Aras Kargo şubeleri aracılığıyla faydalanılabilir. Aras Kargo şubeleri, hizmetlerine her gün sabah saat 08:30’da başlamaktadır. Akşam 18:00’de hizmetlerini sona erdiren Aras Kargo şubeleri, Pazar günleri ise kapalı olmakta ve hizmet sunmamaktadır. Cumartesi günleri yarım gün mesai yapan Aras Kargo şubeleri, söz konusu günde 08:30 ile 13:00 arasında faaliyet göstermektedir.

Image
aras kargo subeleri

Aras Kargo Ankara Şubeleri

Aras Kargo Ankara şubeleri, Aras Kargo’nun başkentimiz Ankara sınırları içerisinde hizmet sunmakta olduğu şubeleri göstermektedir.

Aras Kargo İstanbul Şubeleri

Aras Kargo İstanbul şubeleri, Aras Kargo’nun İstanbul sınırları içerisinde hizmet sunmakta olduğu şubeleri göstermektedir.

Aras Kargo İzmir Şubeleri

Aras Kargo İzmir şubeleri, Aras Kargo’nun İzmir sınırları içerisinde hizmet sunmakta olduğu şubeleri göstermektedir.

Aras Kargo Bursa Şubeleri

Aras Kargo Bursa şubeleri, Aras Kargo’nun Bursa sınırları içerisinde hizmet sunmakta olduğu şubeleri göstermektedir.

Aras Kargo Diğer Şubeler

Aras Kargo diğer şubeler, Aras Kargo’nun Ankara, İstanbul, İzmir ve Bursa sınırları dışındaki illerde hizmet sunmakta olduğu şubeleri göstermektedir.

Aras Kargo şube bilgileri aşağıdaki linkten çekilebilir:

https://www.araskargo.com.tr/contact_aras_subeler.aspx

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA