Ofp-Logo
logo

En kaliteli tedarikçilerden en avantajlı fiyatlara yerinizden kalkmadan ulaşın.

Formu doldurarak kendinizi tanıtın, OfisPaneli danışmanları işletmeniz için en uygun teklifleri ücretsiz olarak size iletsin.

Tarafımca sunulan verilerin, Multinet Up, Multinet up iştirakleri ve/veya sözleşmeli iş ortakları ile paylaşılmasına, bu bilgilerin tanıtım, promosyon, bilgilendirme vb. amaçlarla kullanılmasına ve bu kapsamda tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine muvafakat ediyorum.

Güvenliğiniz için bilgileriniz üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.

OfisPaneli ile Nasıl Tedarik Anlaşması Yapabilirim?

ofispaneli_icon_logo.png

İşletme giderlerinizi düşürmek için başvuruda bulunun, ihtiyacınıza uygun tedarikçilerden size özel teklifleri paylaşmak için 30 dakikada sizi arayalım.

5

dakikada, tüm sözleşmeleri internet üzerinde, dilediğiniz an, dilediğiniz yerden doldurun. Islak imzanızı iletmek için belgeleri kargolamanız yeterli.

%60

'a varan oranlarda tasarruf yapmaya hemen başlayın. İşletmenizin tüm gider kalemlerini minimuma indirin.

OFİSPANELİ AYRICALIĞI İLE TEDARİK ANLAŞMASI HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZ

OfisPaneli’ne ücret ödemem gerekiyor mu?

Kesinlikle hayır. OfisPaneli’ne hiçbir ücret ödemenize gerek yok.


Başvuru formunu doldurduktan sonraki süreç nasıl ilerleyecek?

Mesai saatleri içerisinde yaptığınız başvurularda, OfisPaneli danışmanları 30 dakika içerisinde size ulaşarak şirketinizi tanır ve ihtiyaçlarınıza uygun tedarik anlaşmalarımızı size önerir. Sonrasında indirimli tedarik anlaşması teklifleriniz e-posta adresinize gelir ve yerinizden kalkmadan tüm anlaşma sürecini internet üzerinden bitirirsiniz.


OfisPaneli üzerinden hangi tedarik anlaşmalarını yapabilirim?

OfisPaneli ile şu anda Kargo, Akaryakıt, Yemek Kartı, Elektrik, Damacana Su, Araç Kiralama, Araç Yıkama, Araç Takip, E-Fatura, Yurtdışı Kargo, Moto Kurye, Ofis Malzemeleri ve sigorta türlerinde indirimli tedarik anlaşması yapabilirsiniz.


Başvuru formunda hiçbir ürün seçmedim, hangi ürünler için teklif hazırlanacak?

Danışmanlarımız size ulaştığında şirketinizi tanıyarak tüm ihtiyaçlarınıza yanıt vermeye çalışacaklar. Siz de tabii ki öncelikli ihtiyacınıza göre danışmanlarımıza bilgi vererek hızlı bir dönüş alabilirsiniz.