MultiNet Yemek Kartı Anlaşması

Şirket giderlerini düşürmek isteyen firmalar için kullanıcı memnuniyeti en yüksek yemek kartı MultiNet  anlaşması OfisPaneli’nde! Hemen başvurun, binlerce TL'ye varan tasarruf imkanından yararlanın!

ÜCRETSİZ YEMEK KARTI TEKLİFİ AL

Yemek Kartı Tedarikçimiz MultiNet

MultiNet; dijital teknoloji ile donatılmış, hem işveren hem de çalışanlar için kolaylık sağlayan yemek kartı olarak tanımlanabilir. Binlerce noktada geçerli olan MultiNet yemek kartı, kurumsal müşteriler ve çalışanları için hayat kolaylaştıran en iyi yenilikçi dijital araçtır. Sağladığı vergi avantajı ile her yıl binlerce TL tasarruf etmenizi sağlar. Yemek giderlerinizden azaltırken fiş toplama gibi operasyonel yüklerden kurtulmanıza yardımcı olur. Çalışanlarınız sınırsız seçme hakkı ile öğle yemeği ihtiyaçlarını özgürce karşılar.

Şirketinizin yemek giderlerini düşürmek mi istiyorsunuz?

Formu doldurarak bize kendinizi tanıtın, işletmeniz için teklifleri toplamaya hemen başlayalım.

Tarafımca sunulan verilerin, Multinet Up, Multinet up iştirakleri ve/veya sözleşmeli iş ortakları ile paylaşılmasına, bu bilgilerin tanıtım, promosyon, bilgilendirme vb. amaçlarla kullanılmasına ve bu kapsamda tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine muvafakat ediyorum.

MultiNet ile İlgili Bilgiler

Yemek kartı tedarikçimiz MultiNet ile ilgili detaylar.

MultiNet kart; kurumsal firmalar için vergi tasarrufu, muhasebe kolaylığı, tasarruf raporu oluşturmada ve kolay gider takibi sağlamada ekstra avantajlar sağlayan bir araçtır ve çalışanlar; kafeteryalar, yemek alanları, pastaneler, marketler, fast-food, satış mağazaları gibi pek çok alanda seçim yapma özgürlüğü elde edilmesine olanak sağlamaktadır.

MultiNet başvuru işlemleri için OfisPaneli üzerinden hızla işlem yapabilirsiniz. Kurumsal firmalar, tüm restoran ve kafe işletmelerinde yemek kartı kullanarak çalışanların yemek giderlerini tek bir fatura altında toplama avantajına sahip olabilir.

MultiNet yemek kartı başvurusu için hemen OfisPaneli’nden teklif alarak, avantajlı fiyatlar hakkında bilgi edinebilir, sözleşmenin doğrudan tarafınıza ulaşmasını sağlayabilir ve yemek kartınızı personellerinizle hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

MultiNet’in verdiği hizmetler doğrultusunda kurumsal şirketler MultiNet kurumsal üye ağına katılarak, başta vergi indirimi, gider gösterme ve muhasebe kolaylığı ve raporlama gibi pek çok hizmeti tek seferde alarak personel yemek giderlerinde avantaj sağlayabilmektedir. Multinet, kurumsal müşterilerine giriş paneli adı altında ürün ve hizmetlerin yönetilebilmesi adına hizmet vermektedir. İşletmenizin MultiNet anlaşması için OfisPaneli üzerinden teklif isteyebilirsiniz.

MultiNet Kart Başvurusu

MultiNet yemek kartı, işletmelerin yüzünü güldüren ve yükünü hafifleten, çalışan personelleri mutlu eden, harcamalarında özgürlük sunan yeni nesil akıllı yemek kartıdır. Üstelik MultiNet yemek kartı ile anlaşmalı olunan tüm noktalarda kolayca harcama yapılabilmektedir. Multinet personellerin harcama yaptığı noktalarda hem keyifli harcama yapabilme lüksü hem de ödüller kazanmalarına olanak sağlamaktadır. Harcadıkça kazan sistemine sahip olan MultiNet yemek kartı sahip olduğu özelliklerle hem kurumsal müşterilere hem de çalışan personellere üstün hizmet vermektedir.

MultiNet kartı kurumsal işletmeler tarafından personellere yemek kartı olarak sunulmaktadır. Bunun yanında Multinet kartınıza bireysel olarak yükleme yapabilirsiniz. Bu sayede anlaşmalı olunan noktalarda özel hediyelerden ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Bireysel kullanıcılar tarafından yüklenilen bakiyeleri TatlıPara noktalarında harcayarak TatlıPara biriktirebilir bu durumda hem bakiye yüklerken hem de bakiyelerinizi harcarken kazanma fırsatı elde edersiniz.

Multinet UP İletişim Bilgileri ve Müşteri Hizmetleri Bilgileri

Multinet UP Genel Müdürlük iletişim ve bölge müdürlüklerinin bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

 

Multinet Up İletişim

Hayatı kolaylaştıran, harcamalara özgürlük kazandıran Multinet Up’a ulaşmak oldukça kolay. Multinet iletişim bilgilerine hızlıca ulaşmak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir. Multinet Up Genel Müdürlüğü İstanbul’un Şişli ilçesindedir. Ayrıca Multinet Up’ın 5 adet bölge müdürlüğü bulunmaktadır. Bu bölge müdürlükleri; Ankara, Adana, Bursa, Antalya ve İzmir’de faaliyet göstermektedir. Aşağıda Multinet iletişim bilgileri yer almaktadır. Multinet Up iletişim kanallarını kullanarak, görüş, öneri ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Multinet iletişim için aşağıdaki linke tıklayarak iletişim formu ile de doğrudan bağlantıya geçebilirsiniz.

https://multinet.com.tr/genel-mudurluk-ve-bolge-mudurluklerimiz

Image
multinet

Telefon: 0 212 336 88 00

Fax: 0 212 274 85 85

Adres: Fulya Mah. Mevlüt Pehlivan Sokak No:12 Multinet Plaza Şişli / İSTANBUL

Telefon: 0 312 430 56 35
Fax: 0 312 435 28 41
Adres: Via Twins Tower, Eskişehir yolu, Söğütözü Mh. 2177 Sk. No:10-B D:137-138 Çankaya/ANKARA

Telefon: 444 87 36
Fax: 0 232 441 04 06
Adres: Adalet Mah. Manas Bulvarı No:47 Folkart Towers A Kule K:32 D:3210 Bayraklı/İZMİR

Telefon: 444 87 36
Fax: 0 322 459 43 34
Adres: Reşatbey Mah. Atatürk Cad. No:22 Gen İş Merkezi K:3 D:8 01120 Seyhan / ADANA

Telefon: 0 224 223 93 61
Fax: 0 224 223 44 64
Adres: Beşevler Mah. İzmir Yolu Cad. No:103 Daire:32 Nilüfer / BURSA

Telefon: 444 87 36
Fax: 0 242 247 64 00
Adres: Etiler Mah. 829 sok. A Plaza İş Mrk. No:3/62 Muratpaşa / Antalya

Multinet müşteri hizmetleri telefon numarası 444 87 36 nolu telefondur. Multinet müşteri hizmetleri tel no ile cevabını aradığınız tüm sorularınızı kolayca yönelterek, hızlı ve pratik bir şekilde müşteri hizmetlerinden yadım ve destek alabilirsiniz.

Multinet Up Çağrı merkezi, Multinet kullanıcıları için hizmet vermektedir. Multinet Up çağrı merkezine ulaşmak için 444 87 36 numaralı telefonu arayabilir, kartınızla ilgili işlem talebinde bulunabilir, kayıp-çalıntı durumlarında kayıt oluşturabilir, görüş, istek, memnuniyet ve şikayetlerinizi kolayca dile getirebilirisiniz.