Multinet Geçen Yerler, Multinet Üye İşyerleri

Multinet geçen yerler; restoranlar, mağazalar, marketler ve benzinlikleri sayfanın devamında bulabilir, avantajlı Multinet teklifi almak için hemen OfisPaneli'ne başvurabilirsiniz.

AVANTAJLI YEMEK KARTI TEKLİFİ AL

Yaygın anlaşmalı alışveriş noktalarıyla Multinet kart, Türkiye’de ve dünyada, firmaların çalışan personellerine sunduğu maaş ve kurumsal harcamalar dışındaki ödemeleri akıllı kart teknolojisiyle bir araya getirir. Bu konuda Multinet kartının geçtiği yerleri öğrenmek istiyorsanız akıllı cihazlarınıza MultiPay uygulamasını indirerek lokasyonunuza en yakın Multinet geçen yerleri listeleyebilirsiniz. Multinet sayesinde artık firmalar personellerine verdikleri yemek masraflarını karta akıllı karta dönüştürerek pek çok avantajdan yararlanılması sağlanmaktadır. Multinet geçen yerlerin tümüne MultiPay uygulamasından veya https://multinet.com.tr/Sayfalar/kart-kullanim-noktalari.aspx linkinden kolayca ulaşabilirsiniz.

multinet-gecen-yerler

Multinet Nerelerde Geçerli?

Multinet geniş ağ olanakları ile Multinet kartınızda yer alan bakiyelerinizi alışverişlerde kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Multinet kart nerelerde geçerli diye merak ediyorsanız, çevrenizde yer alan cafeler, restoranlar, market, akaryakıt, teknoloji ve elektronik mağazalar, konaklama gibi daha pek çok zengin mekanda Multinet kartınızı kullanabilirsiniz. Multinet nerelerde geçiyor hemen öğrenmek istiyorsanız, mobil platformlar üzerinden mobil uygulamaları indirerek çevrenizde yer alan en yakın mekanları listeleyebilirsiniz.

İstanbul’da Multinet Geçen Yerler

Multinet kartının geçerli olduğu yerlerin geniş çevrelere kadar uzandığı bilinmektedir. Multinet, İstanbul gibi büyük metropollerde daha yaygın olarak kullanılmaktadır. İstanbul ilini, sanayisi ve birden çok sektöre hitap ettiği düşünüldüğünde her şeyden önce firmalar için vergi tasarrufu sağladığı için önce yaygın olarak firmalar tarafından tercih edilmektedir. Çalışan personellerin cüzdanlarında bulunan bu akıllı kartın harcama yapabilmesi içinde zengin mekanlara ihtiyaç duyulmaktadır. İlk etapta sadece yemek kartı olarak görülse de aslında Multinet hemen hemen tüm harcamalarınıza cevap veren yükselen teknolojiler arasında yer almaktadır.
Multinet geçen yerler İstanbul ilinde oldukça fazladır. Bu konuda yapmanız gereken tek şey aşağıda yer alan linke tıklamaktır. Multinet, yeme-içme, konaklama, akaryakıt ve Multinet Gift gibi seçeneklerle kullanıcılarına listeleme hizmeti vermektedir. Aşağıdaki linke tıkladığınızda karşınıza gelen ekranda İstanbul ilini, bulunduğunuz ilçeyi hatta mahalle adınızı bile girerek İstanbul’da Multinet geçen yerleri kolayca listeleyebilirsiniz.

İstanbul’da Multinet geçen yerler için aşağıdaki linki tıklayınız veya MultiPay uygulamasından size yakın Multinet noktalarını listeleyiniz.

https://multinet.com.tr/Sayfalar/kart-kullanim-noktalari.aspx

Ankara’da Multinet Geçen Yerler

Multinet akıllı kartların geçerli olduğu ve yaygın olarak kullanıldığı büyük illerden biri de başkent Ankara’dır. Multinet Ankara şehrinde pek çok seçkin mekanda, marketlerde ve akaryakıt istasyonlarında geçerlidir. Multinet geçen yerler Ankara ilinde bulunduğunuz lokasyona göre harcama yapacağınız mekanları listelemeniz oldukça kolaydır. Bu yüzden akıllı telefonuzdan ya da masa üstü uygulamalarınızdan aşağıda yer alan linke tıklayarak Multinet geçen yerleri Ankara ilinde görüntüleyebilirsiniz. Ankara ilini, ilçesini ve mahallesini girerek en yakın Multinet geçen mekanları sıralayabilir ve harcamalarınızı yapabilirsiniz.
Multinet geçen yerler Ankara için aşağıdaki linki tıklayınız.
https://multinet.com.tr/Sayfalar/kart-kullanim-noktalari.aspx

İzmir’de Multinet Geçen Yerler

Multinet’in geçtiği Avrupa şehir İzmir Multinet kart sahiplerine ve Multinet geçerli olan mekanlara ev sahipliği yapmaktadır. Multinet İzmir şehrinde oldukça yaygındır. Kafeler, yeme içme alanları, ayakkabı, giyim alanlarında yaygındır. İzmir’de Multinet kartının en yaygın kullanıldığı sektör gıda sektörüdür. İzmir’de Multinet geçen marketler bu duruma örnek teşkil edilebilir. Multinet İzmir ilimizde neredeyse tüm market ve gıda alanında faaliyet gösteren mekanlarda geçerliliğini sürdürmektedir.
Multinet geçen yerler İzmir için aşağıdaki linki tıklayınız.
https://multinet.com.tr/Sayfalar/kart-kullanim-noktalari.aspx

 

Multinet Geçen Restoranlar ve Kafeler

Multinet geçen restoranlar oldukça yaygındır. Multinet kart sahipleri şimdi üye olunan restoranlarda yeme-içme gibi ihtiyaçlarını karşıladıkları gibi aynı zamanda birden çok hediye ve avantaj fırsatları da sunmaktadır. Ayrıca Multinetliler TATLIPARA ile de kampanya ve fırsatlardan yararlanarak hediye puanlar biriktirerek harcadıkça kazanç sağlamaktadırlar. TATLIPARA nedir diye merak eden Multinet kart sahiplerine detaylı bilgiler verecek olursak; TATLIPARA; Multinet kart sahiplerine özel anlaşmalı olunan noktalarda yapılan harcamalara %10 -%15 – %20 oranlarında kazanılan Multinet bakiyesidir.. Üstelik Multinet kart sahipleri kazandıkları TATLIPARA’ları yine anlaşmalı olunan tüm Multinet noktalarında dilediğince harcama lüksüne de kavuşmaktadırlar.

multinet-geceyerler

http://map.multinet.com.tr/

 

Multinet Geçen Mağazalar

Multinet kart işyeri sahiplerinin çalışanlarını ilkel bir yöntem olan yemek fişlerinden kurtararak yerine akıllı kart teknolojisi ile donatılmış olan Multinet kartlara yüklenen bakiyelerle personellerin dilediği lokasyonlarda, dilediği restoran, lokanta, kafe ve yeme-içme gibi benzeri alanlarda özgürce harcama yapmalarına olanak sağlayan akıllı sistem olarak tanımlanmaktadır. Multinet hem işverenler için vergi indirimi ve tasarrufu sağlarken, çalışan personellere de harcama kolaylığı sağlamaktadır. Multinet kart sahipleri bakiyeleri doğrultusunda Multinet geçen mağazalar ile ilgili hızlı bir şekilde bilgi sahibi olmak istemektedirler. Çünkü harcamalar sadece yeme-içme alanında değil, gıda ve hazır giyim, elektronik gibi alanlarda da harcamak istemektedirler. Bu noktada Multinet kartlar anlaşmalı olunan mağazalarda geçerliliğini korumaktadır. Bunun yanında bazı elektronik eşya mağazaları, tekstil ve kozmetik ürünleri satan mağazalarda çok küçük bir komisyon karşılığında alışveriş yapmanıza olanak sağlamaktadır.

multinet

Multinet geçen mağazaları iller bazında mercek altına aldığımızda İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya, Adana, İzmir, Konya, İzmit, Kayseri, Gaziantep, Samsun gibi iller de Multinet kart kullanımının daha geniş kitlelere yayıldığı görülmektedir. Bu durum Multinet geçen mağazalara olan talepleri de günden güne arttırmaktadır.

Multinet Geçen Giyim Mağazaları

Multinet geçen giyim mağazaları genellikle Multinet Giftcard’ın bireysel hediye kartları, doğrultusunda elektronik ödeme sistemi ile bireylere kendi istek ve talepleri doğrultusunda alışveriş ve harcama yapabilme imkanı sağlamaktadır. Ülkemizde 1000’i aşkın üye mağazada Multinet Giftcard’ları ile alışveriş ve harcama yapılabilmektedir. Multinet geçen giyim mağazaları giyimden tutun da ayakkabıya, çantadan kozmetiğe, ev tekstilinden mobilyaya, akaryakıt harcamalarından konaklamaya kadar binlerde hediye alternatifinden birini seçebilmektedir. Büyük şehirlerde özellikle Boyner, YKM, Flo, Çetinkaya, Hatemoğlu, Mudo gibi markalarda Multinet Giftcard ile alışveriş yapılabilmektedir. Bazı mağaza ve satış noktalarında da Multinet kart geçmektedir.

Bu yüzden Multinet geçen giyim mağazalarını ve iletişim bilgilerini sorgulamak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

 

Multinet Geçen Benzin İstasyonları

Multinet geçen benzin istasyonları anlaşmalı olunan akaryakıt istasyonlarında belirli oranlarda indirimli akaryakıt alımına kolaylık sağlamaktadır. Multinet bu noktada Petronet unvanı ile çeşitli akaryakıt istasyonları ile anlaşma sağlayarak Multinet kullanıcılarına ekonomik akaryakıt alma kolaylığını sunmaktadır. Kurumsal firmalar akaryakıt ihtiyaçlarını yaygın istasyon ağı olan Shell güvencesiyle, hem tasarruflu hem de akaryakıt giderlerini tek bir faturada kontrol etme olanağına sahip olmaktadırlar. Multinet kullanıcılarının Multinet geçen benzin istasyonları hakkında daha detaylı bilgi almaları ya da güzergahlarına uygun Multinet geçen benzinlikler ile ilgili bilgi alabilmeleri için Multinet map özelliğini kullanmaları gerekmektedir. Hem web hem de mobil platformlarda Multinet geçen benzin istasyonları hakkında net bilgi almak için Multinet map üzerinden filtreleme yapmaları gerekmektedir.

multinet

Multinet geçen benzin istasyonları için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
http://map.multinet.com.tr/

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir