Setcard Yemek Kartı, Üyelik ve Bakiye İşlemleri, Setcard İletişim Bilgileri

Setcard yemek kartı hakkında detaylı bilgier, bakiye işlemleri, iletişim bilgilerini sayfanın devamında bulabilirsiniz. Şirketiniz için avantajlı yemek kartı anlaşması yapmak için ise OfisPaneli'ne ücretsiz başvurabilirsiniz.

ÜCRETSİZ YEMEK KARTI BAŞVURUSU YAP

Setcard

Kurumların, çalışanlarının yemek ödemeleri için verdiği Setcard, yemek kartı olarak kullanılan sistemlerden birisidir. Herhangi bir kart kullanarak yükleme yapılabilen bu sistem, sadece yemek ve market harcamalarında kullanılmaktadır. Türkiye’nin yemek kartı sloganıyla çıkan sistem, online ödeme yöntemini kullanmaktadır.
Setcard, 2010 yılından beri müşterilerine hizmet sunmaktadır. Yemek kartı olarak kullanılan Setcard, kurumların personellerine sunduğu bir kolaylıktır. Setcard gün geçtikçe kart çeşitliliğini de arttırarak müşterisine, Setcard ÇaySedcard Konaklama ve Sedcard Hediye hizmetleri sunmaktadır.

Image
setcard

Setcard Üye İşyerleri

Akıllı yemek sistemleri artık birçok restoran, büfe, market ve kafe tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Gün geçtikçe genişleyen bir ağa sahip olan bu teknoloji sayesinde üye iş yerleri de kazançlarını arttırmaktadır.

Günümüzde artık çoğu çalışanın maaşları bankaya yatarken, yemek paraları da akıllı yemek kartlarına yatırılmaktadır. Hem teknolojik hem de harcama takibi etme açısından oldukça kullanışlı olan bu kartlar, çok sayıda üye işyerinde de geçmektedir. Setcard üye işyerlerini görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.


Setcard Üye İşyerlerinin Sahip Olduğu Avantajlar

Setcard, çalışanlar ve patronların yanı sıra üye iş yerlerine de birçok avantaj sağlamaktadır. Oldukça basit olan üyelik sistemi ile bütün üye işyerleri bu kartlara rahatlıkla başvurabilir. Peki nedir yemek kartlarının üye iş yerlerine sağladığı avantajlar?

 • Akıllı yemek kartları üye iş yerlerine de birçok avantaj sağlamaktadır. Bunlardan en önemlisi yeni müşterilere ulaşabilmektir. Bu kartlara üye olunduğu takdirde, kartları kullanan birçok çalışan otomatik olarak bu işletmelere yönelecektir.
 • Akıllı yemek kartına sahip olan çalışanlar, bu üye işyerlerine sadık olur ve sürekli bu mekanlara gelir. Özellikle iş hanı ve ofislerin olduğu yerde dükkanınız varsa mutlaka akıllı kartlara üye olmanız gerekmektedir. Böylece kazancınız katlanacaktır.
 • Akıllı yemek kartları sayesinde işletmenizin de tanıtımı yapılmaktadır.

Setcard Üye İşyeri Başvurusu

Setcard üye işyeri olmak istiyorum diyorsanız, Setcard’ın web sitesi üzerinden üye olmak istiyorum sekmesine tıklamanız yeterli olacaktır. Buradaki başvuru formu doldurulduktan sonra Setcard yetkilileri sizinle iletişime geçmekte ve üyelik işlemlerini başlatmaktadır.


Setcard Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

Akıllı kart teknolojisi son zamanlarda ülkemizde sık sık kullanılmaya başlanmıştır. Bunların arasında en ünlü olanlar ise akıllı yemek kartlarıdır. Firmalar tarafından çalışanlara verilen bu akıllı yemek kartları sayesinde hem işveren hem de işçi kazanım sağlamaktadır.

Bu akıllı yemek kartlarından birisi olan Setcard da, diğer tüm akıllı yemek kartları gibi bütçeyi takip etme, bakiye sorgulama, bakiye öğrenme, online işlemler gibi kolaylıklar sağlamaktadır. Gün geçtikçe birçok restoran, kafe, büfe ve marketlerde kullanılan akıllı yemek kartları bakiye öğrenme servisleri ile de ön plana çıkmaktadır.


Setcard Bakiye Görüntüleme

Setcard bakiye öğrenmek çok kolay bir yöntemdir. Web sitesine girerek bakiyenizi sorgulayabileceğiniz gibi aynı zamanda akıllı telefon uygulaması ve müşteri hizmetlerinden de bu bilgiyi edinebilirsiniz.

Setcard bakiye sorgulama, yemek kartı kullananlar için oldukça işlevsel bir eylemdir. Çünkü buna göre harcama planı yapılabilmekte böylece ay sonunda maddi açıdan sıkışma durumu da ortadan kaldırılabilmektedir. Setcard bakiyenizi öğrenmek için, Setcard bakiye sorgulama sayfasına girerek, çıkan kısma Setcard numaranızı yazmak yeterli olacaktır. Online sistem sayesinde bakiye sorgulamak oldukça basit bir hale gelmiştir bu sayede 2 dakikalık bir işlemle bakiyenizi öğrenmeniz mümkün olmaktadır.

Bunun yanı sıra 444 0 351 numaralı telefonu arayarak da müşteri hizmetleri üzerinden bakiyenizi sorgulayabilirsiniz. Setcard bakiye sorgulama internetten hizmeti sayesinde harcamalarınızı ayarlayabilir, planlarınızı buna göre yaparak ay sonunu rahatça getirme imkanına erişebilirsiniz.


Setcard Paraya Çevirme

Akıllı yemek kartları sadece gıda ürünlerinde ve üye iş yerlerinde kullanılabilmektedir. Bunun haricinde bir kullanım alanı yoktur. Bazı durumlarda çalışanlar nakit paraya sıkıştıkları için yemek kartlarının içindeki bakiyeyi nakite çevirmek ister. Fakat asla tavsiye edilmez. Çünkü böyle bir durumda yakalanıldığı zaman karta el konulmaktadır. Bu da çalışan ve patron arasında problemlere neden olabilir.

Google arama motoruna Setcard paraya çevirme yazdığınız zaman karşınıza birçok yazı çıkacaktır. Bu yazılardaki yönlendirmelerin tümü illegal yöntemlerdir. Akıllı yemek kartları ile sadece gıda ürünleri alınmasından ötürü, çalışanlar bu bakiyeleri başka noktalarda değerlendirmek ister ve bu sebeple de illegal yöntemlere başvururlar.

Bu durum asla tavsiye edilmez ve illegaldir. Yakalanıldığı takdirde karta el koyma ihtimali söz konusu olmaktadır. Bunun yanı sıra bozdurma işlemini yapan iş yerine de ceza verilmektedir. Bu sebeple Setcard yemek kartınızı sadece anlaşmalı mağazalarda gıda alışverişi yaparken kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Aksi takdirde başınız ağrıyabilir.


Setcard İletişim

Özel sektörde iş görüşmesine gittiğiniz zaman genellikle yol + yemek + maaş üçlüsünden bahsedersiniz. Firmalar artık yemek parası yerine, akıllı yemek kartı sistemleri kullanmaktadır. Bu şekilde hem bütçelerini kontrol altına alabilirler hem de vergi konusunda rahatlarlar.

İşte bu hizmeti veren firmalardan birisi olan Setcard da, yemek konusunda işvereni rahatlatmaktadır. Sertcard yemek kartı, öğle yemeklerinde ya da anlaşmalı marketlerde gıda alışverişinde kullanılabilmektedir.


Setcard Müşteri Hizmetleri

Setcard’a üye olan firmalar ya da üye iş yerleri, herhangi bir problem olduğu zaman firmanın müşteri hizmetlerine ulaşıp, sorunun çözülmesini talep edebilir. Setcard müşteri hizmetleri numarası ya da online işlemlerden akıllara takılan soruların cevapları da öğrenilebilmektedir.

Bunların yanı sıra üyelik işlemleri, bakiye sorgulama ve bakiye doldurma gibi işlemler de müşteri hizmetleri aracılığı ile yapılabilmektedir. Setcard Çağrı Merkezi’ne 444 0 351 numaralı telefondan ulaşılabilmektedir. Müşteri temsilcisi buradan sizin probleminize çözüm bulabilir ya da sizi yetkili birimlere yönlendirebilir.

Bunun yanı sıra üyelik işlemleri için Setcard genel müdürlük ziyareti de gerekebilmektedir. Bu adres ise firmanın web sitesinde mevcuttur. İletişim kısmına girerek hem telefon numaralarını hem de gerekli adresleri edinebilirsiniz.


Setcard Müşteri Destek

Setcard hakkında aklınıza takılan her şeyi web sitesinin destek bölümünden öğrenebilirsiniz. Burada çözümü olmayan konular içinse Setcard müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.


Setcard’ın adresi ve telefon numarası ise şu şekildedir:

Leylak Sk. Nursanlar İş Merkezi Kat:8 Şişli, İSTANBUL

Tel: 444 0 351 / Fax: (+90) 212 217 60 13


Şirketinizde avantajlı yemek kartı kullanmak için hemen ve ücretsiz olarak OfisPaneli’ne başvurabilirsiniz.

Şirketinizin yemek giderlerini düşürmek mi istiyorsunuz?

Formu doldurarak bize kendinizi tanıtın, işletmeniz için teklifleri toplamaya hemen başlayalım.

 

Tarafımca sunulan verilerin, Multinet Up, Multinet up iştirakleri ve/veya sözleşmeli iş ortakları ile paylaşılmasına, bu bilgilerin tanıtım, promosyon, bilgilendirme vb. amaçlarla kullanılmasına ve bu kapsamda tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine muvafakat ediyorum.

Setcard Hakkında Sıkça Sorulan Sorular:

Setcard Nasıl Kullanılır?

Setcard, online sistem ile yemek kartı sektöründe kullanılmaktadır. Kredi kartı, banka kartı gibi kartlarla kolay bir biçimde bakiye yüklemesi yapılabilen Setcard, geçerli olan tüm marketlerde aynı kredi kartı gibi POS cihazlarında kolay bir biçimde kullanılabilmektedir.

Kurumlara, tüm personelleri için akıllı kart teknolojisi sunan Setcard online ödeme hizmeti ile birçok kolaylık da sağlamaktadır. Setcard kendisine ait olan akıllı ağı ile birçok market ve restoranda kullanılabilmektedir. Bu kart sisteminden yararlanan personeller mağdur olmamaktadır.

Setcard Hangi Harcamalarda Geçerlidir?

Setcard sadece gıda için kullanılmaktadır. Bu nedenle alkol, benzin, teknoloji ve sigara gibi ürünlerde kullanılamamaktadır.

Setcard'a Online Yükleme Yapılabilir mi?

Setcard tanımlı kartlarla, kolay bir biçimde internet üzerinden bakiye yükleme imkanı sunmaktadır.

Setcard Avantajları Nelerdir?

Setcard hem iş verene hem de personellere birçok avantaj kazandırmaktadır. Bu avantajları ise şöyle sıralamak mümkün olacaktır:

 • Setcard’lara limit konabilmekte ve böylece bireylerin fazla harcamasının önüne geçilebilmektedir.
 • Setcard yemek kartı, sadece gıda ürünlerinde kullanıldığı için iş veren, personelin yemek ihtiyacını kafasında soru işareti kalmadan giderebilmektedir.
 • Setcard bakiyesi, online bir biçimde kontrol edilebilmektedir. Bunun yanı sıra kart sistemine bakiye yüklemek de internet üzerinden rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir.
 • Setcard ayrıca temassız kart teknolojisi ile kolay alışveriş sağlamaktadır.
 • Setcard iş verenin tüm ihtiyaçlarına anında kolay çözüm önerileri üretmektedir.
 • Setcard sistemi sayesinde patronlar, idari açıdan büyük avantajlar elde eder.
 • Setcard, birçok lokanta ve market ile de anlaşmalıdır. Burger King, Migros, McDonald’s, Özsüt, Mado, Kahve Dünyası, Starbucks gibi dünya markalarından alışveriş yapılmak istendiği zaman Setcard gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir.

  OfisPaneli ile tüm hizmetlere en avantajlı koşullarla erişin,
  boşa harcadığınız para ve zamanı, şirketinizi büyütmek için kullanın.
   

  ÜCRETSİZ TEKLİF AL

  Yorum Yap

  E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  CAPTCHA