Setcard Geçen Yerler, Anlaşmalı Restoranlar ve Marketler

Setcard geçen yerler, anlaşmalı restoranlar ve marketler hakkında detaylı bilgiyi sayfanın devamında bulabilirsiniz. Şirket personeliniz indirimli yemek kartı anlaşması yapmak istiyorsanız OfisPaneli'ne ücretsiz başvurarak ilk adımı atabilirsiniz.

ÜCRETSİZ YEMEK KARTI BAŞVURUSU

Firmalar artık çalışanlarına, akıllı yemek kartı sistemi sunmaktadır. Bu sistem sayesinde tüm çalışanlar ve işverenler de harcama takibini kolaylıkla yapabilmektedir. Setcard da, Türkiye’de faaliyet gösteren bu akıllı yemek sistemlerinden birisidir. Hem işverene hem üye işyerlerine hem de çalışanlara oldukça büyük avantajlar sağlayan akıllı yemek kartları, günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte sık kullanılmaya başlamıştır.
İşe başlarken yol, yemek ve maaş olarak anlaşma sağlanır. Yemek kısmı da artık nakit para yerine akıllı yemek kartları sistemleri ile halledilmektedir. Günümüzde Setcard da bu konuda firmalara hizmet vermektedir. Kredi ya da banka kartı gibi kullanılan ve oldukça basit bir sistemi olan yemek kartları, çalışanların dilediği yerde yemek yemesini sağlamaktadır.

setcard


Setcard Nerelerde Geçerli?

Çalışanlar, Setcard’ın geçtiği yerler konusunda bilgi almak istiyorsa arama motorlarında kısa bir inceleme yapabilir. Bu konuda birçok site insanlara yardım etmektedir. Setcard nerelerde geçiyor başlığı altında birçok listeler vardır ve bu listeler genellikle il il, ilçe ilçe ayrılmaktadır. Dilediğiniz ili seçerek hangi mağazalarda bu sistemin kullanıldığını rahatlıkla öğrenebilirsiniz.
Bunun yanı sıra Setcard’ın kendi web sitesinde de Setcard’ın geçtiği mağazaların yer aldığı bir sayfa bulunmaktadır. Bu sayfada illere göre hangi restoran, marker, kafe ya da büfede bu akıllı kart sisteminin geçtiğini öğrenebilmeniz mümkün olacaktır. Ayrıca kafelerin ve büfelerin camlarında da hangi akıllı kart sistemlerinin geçtiğini belirten stickerlar bulunmaktadır. Bunlara dikkat ederek de nerede yemek yiyeceğinize karar verebilirsiniz.


Setcard Geçen Restoranlar

Akıllı yemek kartı sistemleri, anlaşmalı oldukları yerlere göre hizmet sağlamaktadır. Her akıllı kart markası maalesef her yerde geçerli değildir. Bu sebeple elinizde bulunan karta göre bir araştırma yapmanız gerekmektedir.

Günümüzde firmalar çalışanlarına yemek parası vermek yerine artık akıllı yemek kartı sistemleri kullanmaktadır. Bu sistemler hem işveren hem de çalışanlar için avantajlı olmaktadır. Çünkü akıllı yemek kartı sistemleri ile iş yeri çalışanları dilediği yerde yemek yeme imkanı da bulabilmektedir.

Bu kart sistemlerinden birisi olan Setcard da, anlaşmalı olduğu birçok restoran, büfe ve markette geçerlidir. 

Setcard geçen restoranlar için: http://www.setcard.com.tr/tr/kullanim-noktalari/


Setcard Hangi Restoranlarda Geçiyor?

Setcard yemek kartlarının geçtiği yerleri öğrenmek için ayrıca firmanın web sitesini de ziyaret edebilirsiniz. Bu web sitesinde hangi kartın hangi şehirde ve mahallede geçtiğini bulabilir, öğle aralarınızı da buna göre değerlendirebilirsiniz. Bu sayede nakitten ve zamandan rahatlıkla tasarruf edersiniz.

Setcard anlaşmalı üye iş yerlerini öğrenmek için siteye giriş yaptıktan sonra üye iş yerleri sekmesine tıklamanız yeterli olacaktır. Burada sizi yönlendirecek liste bulunmaktadır. Liste üzerinden sehrinizi de seçtikten sonra dilediğiniz market, büfe ya da restoranın adresini öğrenebilmektesiniz.

http://www.setcard.com.tr/tr/kullanim-noktalari/


Setcard Geçen Marketler

Gıda alışverişlerinde sıklıkla kullanılan yemek kartları, işverene kolaylık sağladığı gibi çalışana da yemek konusunda özgürlük vermektedir. Setcard da bu yemek kartlarını sunan firmalardan birisidir. Setcard geçerli marketler ile dilediğiniz yerden gıda alışverişi yapabilirsiniz. Bu kartları sadece anlaşmalı marketlerde kullanabilir ve sadece gıda için harcamada bulunabilirsiniz. Kredi kartına benzeyen bu manyetik kartlar, tıpkı banka ve kredi kartlarında olduğu gibi pos cihazında kullanılmaktadır. 

Yazının başlarında yer verdiğimiz Setcard kullanım noktaları linkine tıklayıp Grup seçiminde market işaretleyerek Sercard geçen marketleri listeleyebilirsiniz.

 

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA