Shell ile İndirimli Akaryakıt ve Tüketimde Tam Kontrol

OfisPaneli kullanıcıları Shell ile indirimli akaryakıt anlaşmasından faydalanıyor.
Tüm şirket araçlarınızın yakıt tüketimini kontrol altına almak içim hemen başvurun.

SHELL TTS BAŞVURUSU

Akaryakıt Tedarikçimiz Shell

OfisPaneli, dünyanın en büyük petrokimya şirketlerinden biri olan Royal Dutch Shell ile yaptığı anlaşma sayesinde kullanıcılarına indirimli akaryakıt sunuyor. Taşıt tanıma sistemi ile filo yönetiminde çok sayıda avantaj sağlıyor.

Neden Shell Taşıt Tanıma Sistemi Kullanmalıyım?

Faturalama Kolaylığı

Shell TTS kullanarak yakıt alımı sırasında ödeme yapmaz, tüm akaryakıt harcamanızı ayda iki kere toplu kesilen fatura ile muhasebeleştirebilirsiniz.

Tam Kontrol

İşletmenizdeki hangi araca, hangi istasyondan, ne zaman ve ne kadar yakıt alındığını panelinizden görüntüleyebilirsiniz.

Yaygın İstasyon Ağı

Shell Türkiye, Taşıt Tanıma Sistemi’ni 1000’den fazla istasyonunda, 500.000’den fazla araca sunuyor.

Shell TTS Hızlı Başvuru

Tarafımca sunulan verilerin, Multinet Up, Multinet up iştirakleri ve/veya sözleşmeli iş ortakları ile paylaşılmasına, bu bilgilerin tanıtım, promosyon, bilgilendirme vb. amaçlarla kullanılmasına ve bu kapsamda tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine muvafakat ediyorum.

Shell TTS Hakkında Bilgiler

Shell, sektörde yer alan filo yakıt tüketimini koordine ederek bünyesinde topladı. Shell firmaların filo araçlarına vermiş olduğu cihaz sayesinde yakıt dolumunu hızlı yapıyor, faturalandırmayı ve alınan yakıt dökümü ile firmalara kolaylık sağlayarak araçların kontrolünü tek sistem üzerinde toplamayı başarıyor. Daha detaylı bilgi için Shell Taşıt Tanıma Sistemi konumuza göz atabilirsiniz.

Shell TTS

Shell müşteri hizmetleri, Shell ile ilgili merak edilen sorulara cevap vermek, yardıma ihtiyaç duyulan konularda destek sağlamak, öneri ve şikayetleri değerlendirmek amacıyla kurulmuş bir telefon çözüm merkezidir.

Yakıt Alımına Açma/Kapama: 0212 272 55 48

Araç İptal İşlemleri

  • Cihaz/Kart Talep & Cari Hesap Sorgulama0212 272 58 72

Diğer Tüm İşlem Ve Talepler

  • Öneri ve Geri Bildirimleriniz: 0212 272 55 71
  • Mutabakat Talepleriniz: 0212 355 84 22

Shell Genel Müdürlük binası İstanbul’un Şişli ilçesinde yer almaktadır. Shell iletişim bilgilerini kullanılarak telefon yoluyla yardım alınabilmekte; adres bilgileri ile de posta gönderimleri veya şahsi görüşmeler gerçekleştirilebilmektedir.
Shell Türkiye Merkez Ofisi Adres: Karamancılar İş Merkezi Gülbahar Mah. Salih Tozan Sok. No:18 B Blok Esentepe Şişli 34394
Shell Türkiye Merkez Ofisi Telefon: +90 212 376 00 00
Shell Türkiye Merkez Ofisi Faks: +90 212 376 06 00

Shell Smart Card, üyelerine akaryakıt alımlarında avantajlar sunan bir karttır. Her akaryakıt alımınızda puan biriktirip, biriken bu puanlarınızla ücretsiz akaryakıt alabilirsiniz. İlk başvuru ile 50 ClubSmart puan kazanarak, her akaryakıt alımınızda akaryakıt türüne göre litre başına 3 – 1,5 arasında puan biriktirebilirsiniz. Her 500 ClubSmart puanın karşılığı olarak 5 TL’lik akaryakıt alabilirsiniz.

Shell Smart Card’a başvurmak için 444 20 20 numaralı Shell Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da 0532 752 50 50’ye “KAYIT” yazıp SMS gönderebilirsiniz.

Shell istasyonlarını harita üzerinde görüntülemek için Shell İstasyon Bulucu’yu kullanabilirsiniz. Bireysel ve kurumsal müşteriler için bir çok kritere göre en yakın Shell istasyonları listelenebilir.

Shell İstasyon Bulucu Filtreleme Seçenekleri

  • Yakıt Tipleri
  • Servis ve Hizmetler
  • Rota Planlayıcı
  • İstasyon Ağı

Daha bir çok kritere göre size hizmet almadık istediğiniz Shell istasyonlarını harita üzerinde görmenizi sağlayan sayfaya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.ofispaneli.com/shell-istasyonlari/

Size en yakın Shell istasyonunu görüntüleyebilirsiniz. Aşağıda bulunan “En Yakın Shell” butonu ile detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca en yakın Shell istasyonlarını Shell web sitesi üzerinden ve Shell Motorist uygulamasından görüntüleyebilirsiniz. En yakın Shell ekranında bireysel ve kurumsal müşteri seçeneklerinden size uygun olanı seçerek işlem yapabilirsiniz.

En Yakın Shell

Türkiye'de Shell

Shell & Turcas A.Ş.

Image
shell

1923 yılında Türkiye pazarında resmi olarak faaliyete giren Shell, 90 yıldır hizmette olan ve yaptığı yatırımlar ile şu an Türkiye’nin önde gelen enerji guruplarından biri. 2006 yılından beri bir yapılandırmaya giden Shell, Turcas petrol ile anlaşarak %70 Shell %30 Turcas petrol ile birleşerek Shell & Turcas Petrol A.Ş’nin faaliyet alanında perakende satış, madeni yağlar ve rafineri ve dağıtım olarak hizmet vermektedir. Ortak girişim şirketi olan Shell & Turcas Türkiye’nin 72 ilinde 1000 istasyon ağı ile akaryakıt hizmeti veriyor. Ayrıca Derince tesislerinden 46 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor. Shell & Turcas ortaklığı istasyonlarında günlük ortalama 500 bin müşterisine hizmet vermektedir. 680 AutoGas istasyonu bulunan Shell, Shell madeni yağları ile de 2012 sonu sonuçlarında birinci sırada yer almıştır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Shell, firmaları da düşünerek sektörün en büyük filo yakıt yönetim sistemi olan Shell taşıt tanıma ile kayıtlı 500 bin araca hizmet vermektedir. Sektörün en büyük sadakat programına Shell ClubSmart kart ile giriş yaparak 7 milyon kullanıcıya ulaşarak, 11 yıldır hizmet vermektedir. Shell sadece akaryakıt değil, bir çok sektöre de girmiş ve başarıyla devam ettirmektedir.

Shell Enerji: Doğal gaz operasyonlarının hacmini 250 milyon m3’den 2013 başında 1.1 milyar m3‘e çıkarttı.

Shell Kimya: Aralarında ev eşyaları, deterjan, boya ve basım mürekkepleri de olmak üzere günlük hayatımızda kullandığımız pek çok alana ürün tedarik ediyor. 2012 yılında pazarın üç katı kadar, %9 oranında büyüdü.

Shell Denizcilik: Türkiye’nin 21 limanında ulusal ve uluslararası firmalara madeni yağ ve teknik hizmetler veriyor. Deniz Yağları alanında %32 pazar payıyla lider.

Shell Havacılık: Türkiye’de 11 havalimanına hizmet veriyor, günde ortalama 60 uçağa yakıt ikmali gerçekleştiriyor, yılda yaklaşık 150 milyon litre yakıt satıyor. Tek yakıt sağlayıcısı olduğu Gazipaşa havaalanı büyümeye devam ediyor.

 

 

Shell Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

HGS dolumu yapan Shell istasyonları nelerdir?

Shell istasyonlarından Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) etiketi alabilir ve HGS dolumu yapabilirsiniz. HGS etiketi ücreti 6 TL‘dir.

HGS dolumu yapan Shell istasyonları listesi için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

HGS Shell İstasyonları Listesi