En Yakın Shell İstasyonu, Shell İstasyonları

En yakın Shell istasyonunu nasıl bulabileceğinizi ve Shell istasyonları hakkında detaylı bilgileri sayfanın devamında bulabilirsiniz. İndirimli akaryakıt teklifi alarak Shell istasyonlarından şirket araçlarınız için daha ucuz yakıt alımı yapabilirsiniz.

İNDİRİMLİ AKARYAKIT TEKLİFİ AL

En Yakın Shell

En yakın Shell istasyonunu bulmak istiyorsanız eğer, Shell’in geliştirmiş olduğu “Shell Motorist” bir diğer adıyla Shell İstasyon Bulucu uygulamasını kullanabilirsiniz. İsterseniz mobil uygulama üzerinden, isterseniz bilgisayarınızdan kullanabileceğiniz bu sistem ile, bulunduğunuz konum üzerinden size en yakın Shell istasyonunu gösterilecektir. Bu sistem; Türkiye’nin neresinde olursanız olun, benzininiz bittiği anda kolayca sizi Shell istasyonlarına götürecek şekilde tasarlanmıştır. Bunu tasarlamaktaki en büyük amacı müşteri memnuniyeti olan Shell, kullanan kişilerin zorlanmaması için kolay bir arayüz tasarlamışlardır. Shell Motorist uygulamasına App Store ve Google Play üzerinden telefonunuza rahatça indirip kullanabilirsiniz. Aşağıda vermiş olduğumuz linklerden, ilgili mobil uygulamaya ulaşabilir, yolculuğunuzda yakıtsız kalma sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz.

shell-motorist-play-store shell-motorist-app-store

Image
en-yakin-shell

Bilgisayar üzerinde ulaşmak için: https://www.shell.com.tr/products-services/on-the-road/shell-station-locator/online-station-locator.html


Shell İstasyonları

Shell akaryakıt firmasını incelediğimiz zaman 1923 yılından beri var olan köklü bir firma olduğunu görüyoruz. Shell, Türkiye pazarında yaptığı yatırımlar ile Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almayı başarıp, adını tüm illere taşıdı. 2006 yılında yeni bir yapılanmaya giderek Turcas Petrol ile ortak olmaya karar veren şirket yetkilileri, servis ağını genişleterek, daha farklı işlerle ön plana çıkmayı başardı. Shell & Turcas 72 ilde 1000’den fazla istasyon ile, günde (son verilere göre) ortalama 500 bin insana hizmet vermektedir. Sadece benzin değil, 680 Shell AutoGas istasyonu ile de hizmet vermektedir.

Türkiye’de benzin istasyonu olarak bir çok işte öncülük yapan Shell, benzin istasyonu marketi, elektronik pompa, kanopi uygulaması, filolar için taşıt tanıma sistemi gibi Türkiye’de benzin istasyonu anlayışını değiştirerek yeni bir vizyon katmıştır. En son çıkardığı uygulamalardan biri olan Shell Motorist uygulaması ile müşterilerini daha rahat ettirdiğini söyleyebiliriz.

En yakın Shell istasyonu bilgisi, özellikle seyir halindeyken çok işinize yarayacaktır. Gereksiz yol kat etmeden, mobil uygulaması ile en yakın istasyona giderek hem zamandan kazanmış olursunuz, hem de mevcut kalan benzininizi en az şekilde kullanarak yakıttan tasarruf etmiş olursunuz. Şehirler arası yollarda çok sık benzin istasyonları olmadığı için, birisini kaçırdığınız zaman bir sonrakini bulmak için çok fazla mesafe kat etmeniz gerekebilir. Benzin istasyonunu ararken mevcut yakıtınız bitebilir ve yolda kalabilirsiniz. Shell’in uygulamaya soktuğu Shell Motorist sistemi ile bunun önüne geçebilir, kaçırdığınız istasyondan sonraki istasyonu çok fazla dolaşmadan bulabilirsiniz.

İstediğiniz zaman bizleri arayarak Shell dünyası hakkında teklifler isteyebilirsiniz.


Shell’in avantajlı akaryakıt teklifini almak için buraya tıklayarak hemen OfisPaneli’ne başvurabilirsiniz.


Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA