MNG Kargo Anlaşması

OfisPaneli kullanan işletmeler kargo gönderilerini MNG Kargo ile yapıyor, %80'e varan indirimli ve sabit fiyatlardan yararlanıyor.

SİZİ ARAYALIM

Kargo Tedarikçimiz MNG Kargo

Kargo giderlerinizi azaltmanın yolu OfisPaneli’nde. Tedarikçimiz olan MNG Kargo aracılığıyla güvenli ve hızlı teslimat seçenekleri şirketlere özel indirimli fiyatlarla birleşiyor.

Image
mng-kargo

Şirketinizin kargo giderlerini düşürmek mi istiyorsunuz?

Formu doldurarak bize kendinizi tanıtın, işletmeniz için teklifleri toplamaya hemen başlayalım.

Tarafımca sunulan verilerin, Multinet Up, Multinet up iştirakleri ve/veya sözleşmeli iş ortakları ile paylaşılmasına, bu bilgilerin tanıtım, promosyon, bilgilendirme vb. amaçlarla kullanılmasına ve bu kapsamda tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine muvafakat ediyorum.

MNG Kargo Anlaşması Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yapacağım kargo anlaşması için bir taahhüt vermem gerekiyor mu?

Hayır. İster 1, ister 1000 gönderi yapın, OfisPaneli’nin MNG Kargo’dan sizin için aldığı fiyat geçerli olacaktır.


Yapacağım kargo anlaşmasının ek bir maliyeti veya yükümlülüğü var mı?

Yok. OfisPaneli üzerinden tedarikçilerle anlaşmalar yapmak, bu tedarikçilerin standart kullanım sözleşmeleri dışında hiçbir yükümlülük getirmez.


Bu fiyatları nasıl alıyorsunuz?

OfisPaneli, tüm hizmet sağladığı işletmelerin satın alma gücünü bir araya getirerek tedarikçilerden en avantajlı teklifleri alır. OfisPaneli ayrıcalığı ile anlaşma yapan her yeni işletme, daha iyi pazarlık gücü doğurur.


Mng Kargo kargom nerede?

Kargonuzun nerede olduğunu, sevkiyat ve teslimat aşamalarındaki son durumu bu sayfada bulunan “MNG Kargo Takip ve Sorgulama” başlığının altındaki form aracılığı ile fatura seri no veya kargo takip no aracılığı ile öğrenebilirsiniz.


MNG Kargo anlaşma şartları nelerdir?

OfisPaneli kargo tedarikçisi olan MNG Kargo ile ilgili detaylı bilgilere ve MNG Kargo anlaşma şartları için teklif isteyebilirsiniz.


MNG Kargo Takip ve Sorgulama

Gönderi Sorgulama

Fatura seri ve no ile aramak için A000001 şeklinde giriş yapınız. Gönderi takip numarası için 000000000001 şeklinde giriş yapınız.

MNG Kargo Avantajları

Teknolojik Aktarma Merkezi

Kargo işlemlerini el değmeden otomatik olarak yapan MNG Teknoloji Aktarma Merkezi, Ankara, İzmir, Bursa, Adana ve  İstanbul’da üç farklı bölgede bulunmaktadır.

Loca

Uzunyol araçlarını raf, sehiriçi araçlarını ise hareketli ağ sistemiyle donatan MNG Kargo, taşımacılık standartlarına uygun olan her kargonun adeta bir loca ayrıcalığı ile seyahat etmesini sağlıyor.

Hava Kargo Taşımacılığı

Kara filosuna ek olarak hava taşımacılığında da uçaklarla intermodal taşımacılığı gerçekleştirerek sektöründe devrim yaratan MNG Kargo, kargolarınızı yarım günde adresine ulaştırıyor.

Kargo şirketleri, gönderilerinizin zamanında ve güvenilir bir şekilde ileterek etkili bir çözüm ortağı olmaktadırlar. OfisPaneli, şirketiniz için en avantajlı kargo anlaşmasını yapmanızı sağlayarak tüm kargo giderlerinizi %80 gibi ciddi oranlara varacak kadar düşürür ve tek bir panel üzerinden, zahmetsiz bir şekilde kontrol etmenizi ve yönetmenizi sağlar.

MNG Kargo

MNG Kargo; MNG Holding iştiraki olarak 2003 yılında kurulmuş olup, günümüzde 8000’den fazla personeli, 2200’den fazla karadan taşıma aracı, 6 uçak ve 7’si teknolojik aktarma merkezi olmak üzere toplam 27 aktarma merkezi ile üst düzey kargo hizmetleri sunmaktadır. Türkiye’de 800’ün üstünde şubesi ve 15 bölge müdürlüğü bulunan MNG Kargo, dünyanın 220 farklı ülkesinde ve Türkiye’nin her yerinde, günlük toplam 600 bin adrese güvenilir ve kaliteli kargo gönderim hizmetleri ulaştırmaktadır. MNG Kargo; Adana, Ankara, Bursa ve İzmir’de birer, İstanbul’da ise 3 farklı bölgede bulunan Teknolojik Aktarma Merkezi ile fark yaratmakta; kargo ayrıştırma ve yükleme işlemlerini el değmeden hatasız bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Image
mng-kargo-iletisim

MNG Kargo İletişim

MNG Kargo iletişim bilgileri kapsamında; MNG Kargo mail adresi, MNG Kargo telefon numarası, MNG Kargo genel müdürlük adresi, MNG kargo faks numarası gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgiler için MNG Kargo müşteri hizmetleri sayfasını görüntüleyebilirsiniz. OfisPaneli tedarikçilerinden olan MNG Kargo ile OfisPaneli aracılığıyla gerçekleştireceğiniz anlaşma sayesinde kargo giderlerinizi minimize edebilir, tüm tedarikçi işlemlerinizi zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirerek şirket verimliliğinizi artırabilirsiniz.

MNG Kargo Genel Müdürlük

MNG Kargo Genel Müdürlük binası, İstanbul’un Sarıyer ilçesinde yer almaktadır. Şahsi görüşmeleriniz veya posta gönderimleriniz için MNG Kargo Genel Müdürlük adresini kullanabilirsiniz. Gerekli işlemlerinizi telefon ile yapabilmek için MNG Kargo Genel Müdürlük telefon numarası, faks gönderimleriniz için MNG Kargo Genel Müdürlük faks numarası, elektronik posta gönderimleriniz için ise MNG Kargo Genel Müdürlük e-mail adresi aşağıda yer almaktadır.

MNG Kargo Genel Müdürlük Adresi: Eski Büyükdere Cad. Tahirağa Çeşme Sok. Ayazağa Ticaret Merkezi
Kat: 5 34398 Maslak / İSTANBUL 

Tel: (0212) 366 55 55 pbx

Fax: (0212) 366 55 60

E-Mail: info@mngkargo.com.tr

MNG Kargo ile İlgili Bilgiler

Kargo tedarikçimiz MNG Kargo ile ilgili bilgiler.

 

Kargonuzun teslimat takibi, gönderilerinize ilişkin fiyat hesaplama ve MNG Kargo’ya dair tüm konularda bilgi alabileceğiniz MNG Kargo müşteri hizmetleri telefon numaraları aşağıdadır.

MNG Kargo Çağrı Merkezi: 444 06 06 – 0850 222 06 06

MNG Kargo Avantajlar Kulübü: 0850 222 07 07

 

Hafta içi : 08:30 – 18:00

Cumartesi: 08:30 – 15:30

Pazar: Kapalı

 

Ayrıca MNG Kargo nöbetçi şubeleri hafta içi 20:30’a kadar hizmet vermektedir.

MNG Kargo müşteri hizmetleri veya çağrı merkezi, MNG Kargo müşterilerinin kargolarının durumunu öğrenmeleri ve gönderileriyle ilgili sorularına cevap bulabilmeleri için telefon üzerinden sunulan hizmetlerdir.

MNG Kargo Müşteri Hizmetleri

MNG Kargo müşteri hizmetleri ile, kargo takip numaranızı öğrenebilir, kargo takip işlemlerini gerçekleştirebilir ve kargonuz ile ilgili tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Bir OfisPaneli anlaşmalı tedarikçisi olan MNG Kargo, 800’ü aşkın şubeye ve 8000’den fazla personele sahiptir. MNG Kargo müşteri hizmetlerini arayarak sadece gönderiniz hakkında merak ettiklerinize değil, MNG Kargo ile ilgili de birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, bulunduğunuz bölgeye en yakın MNG Kargo şubesinin nerede olduğunu veya telefon numarasının ne olduğunu da MNG Kargo müşteri hizmetleri aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Image
mng-kargo-iletisim

MNG Kargo Çağrı Merkezi

MNG Kargo Çağrı Merkezi tarafından sunulan hizmetlerden faydalanabilmek için MNG Kargo Çağrı Merkezi telefon numarasını aramak yeterli olacaktır. Hattaki çağrı merkezi görevlisine gönderiniz veya MNG Kargo ile ilgili sormak istediğiniz soruları iletebilir, anında cevap alabilirsiniz. MNG Kargo’nun müşterilerine özel sunduğu kampanyalar hakkında bilgi almak için de MNG Kargo Çağrı Merkezi kullanılabilir.

MNG Kargo Müşteri Hizmetleri Telefonu

MNG Kargo Müşteri Hizmetleri tel no ile, MNG Kargo Çağrı Merkezi görevlisine ulaşabilir ve MNG Kargo’nun, herhangi bir şubeye gitmeye gerek kalmadan, telefon üzerinden sunduğu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Sahip olduğu 7 adet “Teknolojik Aktarma Merkezi” ile kargo sektöründe yeni bir çağ başlatan MNG Kargo’nun çağrı merkezi telefon numarası aynı zamanda MNG Kargo şikayet telefonu olarakta kullanabilmekte ve ilettiğiniz dilek ve önerileriniz MNG Kargo tarafından dikkate alınmaktadır.

MNG Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 06 06 ve 0850 222 06 06