Shell Taşıt Tanıma Sistemi ile Akaryakıt Giderlerinizi Düşürün!

Shell Taşıt Tanıma Sistemi'ne geçmenin en kolay yolu OfisPaneli'nde.
Hem akaryakıt giderlerinizi düşürün, hem şirket araçlarınızın nerede, ne zaman
ve ne kadar yakıt aldığını raporlayın. Ücretsiz başvuru için tıklayın.

Tarafımca sunulan verilerin, Multinet Up, Multinet up iştirakleri ve/veya sözleşmeli iş ortakları ile paylaşılmasına, bu bilgilerin tanıtım, promosyon, bilgilendirme vb. amaçlarla kullanılmasına ve bu kapsamda tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine muvafakat ediyorum.

Shell TTS sahibi olmanıza sadece bir adım kaldı…

Formu doldurarak bize kendinizi tanıtın, işletmeniz için teklifinizi hemen alalım.

TTS Avantajları

Shell’e ait olan TTS ile hem zaman hem de para tasarrufu sağlayabilir, akaryakıt harcamalarınızı avantaja dönüştürebilirsiniz.

Taşıt Tanıma Sistemi Nedir?

Taşıt tanıma sistemi, şirket araçlarınızın akaryakıt tüketimlerini anlık olarak görebildiğiniz, araç bazlı takip yapabildiğiniz ve filonuzla ilgili detaylı raporlara ulaştığınız bir sistemdir. Shell TTS kullanarak araçlarınıza yerleştiren taşıt kimlik üniteleri vasıtası ile akaryakıt giderlerinizi %15’e varan oranlarda düşürebilir, iş harici kullanımları engelleyerek akaryakıt tasarrufu sağlayabilirsiniz.

shell

 

Shell Taşıt Tanıma Sistemi

Şirket araçlarınızı Shell güvencesi ile kontrol altına alın.

 

Image
shell

Shell

70’den fazla ülke ve bölgede yaklaşık 92.000 çalışanıyla faaliyet gösteren dünya çapında bir enerji ve petrokimya şirketler grubudur. Gelişmiş teknolojileri ve yenilikçi yaklaşımlarla, sürdürülebilir bir enerji geleceği oluşturulmasına destek vermektedir.

İndirimli Akaryakıt

OfisPaneli, akaryakıt dağıtım şirketlerinden indirimli akaryakıt kullanmanızı sağlıyor. Şirketinize özel hazırlanan akaryakıt anlaşması ile yakıt giderlerinizi %15’e varan oranlarda düşürebilirsiniz.

Akaryakıt Tüketiminde Tam Kontrol

Şirket araçlarınızın akaryakıt tüketimine dair tüm detaylar Shell Taşıt Tanıma sistemi ile haftalık olarak rapor edilir. Akaryakıt tüketiminizi kontrol altında tutabilirsiniz.

Ödeme Rahatlığı

Şirket araçlarının tüm akaryakıt harcamaları ayda iki defa faturalandırılır. Ödemeleri tek bir noktaya yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalardan açtıracağınız kredi hesabı ile tüm ödemelerinizi otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kilometre Başına Litre Takibi

Araçlarınızın km başına kaç litre akaryakıt kullandığını takip edebilir, performanslarını raporlayabilirsiniz.

Muhasebe Rahatlığı

Shell TTS kullanımına başladıktan sonra ayda sadece 2 fatura kesileceği için binlerce fişin kontrolü, bilgisayara girilmesi ve ödenmesi gibi işleri en güvenilir şekilde azaltarak vakit kazanabilirsiniz.

Geniş Hizmet Ağı

Türkiye’nin en büyük akaryakıt dağıtım şirketlerinden olan Shell’in binden fazla istasyonunda taşıt tanıma sistemi mevcuttur.

Hızlı Akaryakıt Doldurma

Shell istasyonları aracınızı tanıyacağı akaryakıt ikmali hızlı bir şekilde yapılır, istasyonda ödeme işlemi yapılmayacağı için araçlarınızın bekleme süresi minimuma iner.

Üstün Müşteri Memnuniyeti

OfisPaneli’ni kullanan şirketlerin büyüklüğü, araç sayısı fark etmeksizin her şirket bizim için değerlidir. Üstün müşteri memnuniyeti sağlamak en temel ilkemizdir.

Akaryakıt Anlaşması Süreçleri

Yerinizden bile kalkmanıza gerek olmayan OfisPaneli akaryakıt anlaşmasının süreçleri yalnızca 3 basit adımdan oluşuyor.

Aşağıda bulunan “İndirimli Akaryakıt Teklifi Al” butonuna tıklayarak formu doldurun. OfisPaneli danışmanları 30 dakika içerisinde sizinle iletişime geçerek işletmeniz için teklifleri toplamaya başlasın.

İndirimli Akaryakıt Teklifi Al

OfisPaneli danışmanızın ilettiği sözleşme ve evrakları doldurarak OfisPaneli’ne iletin. OfisPaneli ekibi sizin için belgelerinizi tedarikçi firmaya iletsin ve akaryakıt anlaşmanız tamamlansın.

Anlaşma süreciniz tamamlandıktan sonra taşıt tanıma sistemi mantajınızı yaptırın. Avantajlı koşullarla yakıt alımına ve giderlerinizi düşermeye hemen başlayın.

TTS ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Shell TTS anlaşması için OfisPaneli'ne ücret ödemem gerekiyor mu?

Hayır. Akaryakıt anlaşması öncesi veya sonrasında OfisPaneli’ne hiç bir ücret ödemenize gerek yok. Şirketinize buna ilişkin bir fatura kesilmeyecektir. Tüm bu avantaj ve kolaylıklar ücretsiz olarak şirketinize sunulmaktadır.


Shell TTS takılması, aracın garantisini bozar mı?

Taşıt tanıma üniteleri aracınıza zarar vermeden monte edildiği için, aracınızın garantisini bozmaz.


Shell TTS üniteleri başka araca taşınır mı?

Aracınıza kurulu olan üniteler, başka bir araca taşınamaz. Her araç için özel bir cihaz bulunmaktadır. Yeni aracınız için de yeni bir cihaz talep etmelisiniz.


Aracın şirkete kayıtlı olması gerekiyor mu?

Hayır. TTS kullanımı için araçların şirkete kayıtlı olmasına gerek yoktur.


Shell TTS kullanmak için belirli bir araç limiti var mıdır?

Hayır. Tek bir aracınız olsa bile Shell Taşıt Tanıma Sistemi’ni kullanarak, akaryakıt tüketiminizi kontrol altına alabilirsiniz.


Shell TTS bulunan bir araca başka bir akaryakıt dağıtım şirketinden yakıt alınabilir mi?

Evet. Sadece Shell istasyonlarından değil, diğer tüm istasyonlardan da akaryakıt alımı yapılabilir. Ancak Shell istasyonu dışında alınan akaryakıtlar, Shell TTS ile takip edilmeyecek ve buna ilişkin raporlara ulaşamayacaksınız.


Shell TTS ünite montajı için ücret ödenir mi?

Yetkili servis olan Turpak firması tarafından yapılan ünite montajları ücretsizdir. Eğer şirketinizin 5’ten fazla aracı bulunuyorsa servis adresinize gelip montajı tamamlayacaktır.


Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA