İşletmenizin bilgi güvenliğini bugün test edin!

OfisPaneli ayrıcalığı ile işletmenizin siber saldıralara karşı ne kadar güvende olduğunu avantajlı sızma testi hizmeti ile hemen öğrenin. Ücretsiz formu doldurun, indirimli sızma testinizi alanında tecrübeli siber güvenlik uzmanları gerçekleştirsin.

PENETRASYON TEST TEKLİFİ İSTE

Sızma Testi Nedir?

Sadece siber güvenlik alanında sertifikalı uzmanların yapabildiği sızma testinde, işletmelerin bilgi güvenliği sistemlerini bir hacker gözüyle analiz eder, tüm zayıf alanlarını tespit ederek ve sistemlerin daha güvenli hale gelmesine yardımcı olur. Sızma testi kapsamında özel olarak geliştirilmiş Arge ürünü özel araçlar kullanılarak sistemlerinizin risklerinin ve zayıflıklarının meydana getirebileceği zararlar ve hackerların sızabileceği alanların analizi yapılarak, detaylı raporlama halinde sizlere sunulur.

Yapılan sızma testi ile BDDK, ISO 27001, KVKK ve güven sertifikası gibi süreçlerinizde, kurumların talep ettiği standartlarda uyumluluk için rapor olarak kullanabilirsiniz.

 

Image
bilgi-guvenligi

Neden sızma testi yaptırmalıyım?

İşletmenizin güvenliliğinden %100 emin olun.

Araştırmalara göre son iki yıl içerisinde fidye yazılım saldırılarında iki kat artış yaşandı. Hackerlar her geçen gün daha güçlenerek işletmelerin ve kurumların ağ sistemlerine saldırmaya devam etmektedir. Sizde tüm sistemlerinizi kontrol ettirerek güvenli bir ortamda ticaretinizin devamlılığını sağlayın.

Firmanız para kaybetmesin.

Olabilecek saldıralara karşı dijital ortamda ödeme alan ve elektronik sanal POS kullanan firmanızın güvenli bir şekilde e-ticaret yapmasını sağlarsınız. Düzenli olarak yaptıracağınız sızma testi ile ticaretiniz ve paranız her zaman güvende kalmaya devam eder.

Marka değerinizi ve imajınızı koruyun.

Hacker saldırıları sonucunda websitenizi ziyaret eden kullanıcılar farklı zararlı sitelere yönlenmez, KVKK kapsamında korumak zorunda oladuğunuz müşteri datalarınızı güvende tutarsınız. Sizi tercih eden müşterilerinize her zaman güvenli bir ortamda ticaret etme garantisi sağlayarak, kurumuzun imajını korumaya devam edersiniz.

 

Anlaşmalı Bilgi Teknolojisi Firmaları

OfisPaneli’nin bilgi güvenliği hizmeti için tedarik anlaşması yaptığı şirketler

Image
inventiv

Inventiv

Multinet Up’ın %100 iştiraki intentiv, fintech alanında pazara yön veren yenilikçi çözümler geliştirmek hedefiyle 2016 yılında kuruldu.Türkiye’nin en büyük bilişim firmaları sıralamasında 309. sırada (Bilişim 500 – 2017 verileri) yer alan inventiv, uzman kadrosu ile şirketlerin bir risk haritası ile maruz kaldıkları güvenlik zaafiyetlerini görmesini sağlar ve onları doğru şekilde yönlendirerek yatırımlarını en iyi şekilde savunmalarına yardımcı olur.
Inventiv Sızma Testi hizmetiyle, kurumların bilişim altyapılarına kötü niyetli kişi veya kişiler tarafından yapılacak saldırılara karşı güvenlik açıklarının tespit edilmesini sağlıyor.

 

Sızma Testi Anlaşması Süreçleri

Formu doldururak hemen başvuruda bulunun. Uzman ekibimiz size ulaşsın, firmanızı ve ihtiyaçlarınızı belirleyerek size indirimli sızma testi teklifini yollasın.

Sızma Testi Teklifi İste

Sızma Testi Hakkında Sık Sorulan Sorular

Hangi firmalar sızma testi yaptırmalı?

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Sertifikası gibi yönetmeliklere tâbi olan e-ticaret, konaklama, sağlık gibi sektörlerde faaliyet gösteren firmaların müşteri ve hasta bilgilerinin gizli kalması ve korunması açısından Sızma Testini yaptırması önem taşıyor. Bunun yanında dijital ortamda ödeme alan ve sanal POS kullanan firmalar da sızma testi yaptırmalı. Güven damgası almak isteyen firmalar stardartlara uyumluluklarını ispartlamak için sızma testi yaptırmalıdır.


Ne sıklıkla sızma testi yaptırmalıyım?

Sızma testini her yıl bir kere yaptırarak sistemlerinizin güvenliğinden emin olabilirsiniz.


Sızma testi nasıl yapılır?

İşletmenizin ihtiyaçlarının belirlenebilmesi için detaylı bir şekilde kapsam belirleme işlemi yapılır. Kapsamda test edilecek sistemlere dair bilgiler talep edilir. Bilgiler alınmadan önce firmanız ile NDA (gizlilik sözleşmesi) imzalanarak firmanızın sızma testi kapsamında tüm bilgilerinin güvende olacağı ve kesinlikle üçüncü parti firma/kişilerle paylaşılmayacağı garantisi verilir. Belirlenen kapsam sonrası çalışmanın ne olacağı belirlenir ve kaç gün süreceği ve fiyat gibi ek detaylar belirlenerek firmaya bildirilir. Firmanızın ihtiyacına yönelik farklı sızma testi yöntemleri ile tüm sistemeriniz ve ağlarınız test edilir. Yapılan testler sonucunda değerlendirme yapılır ve sistemlerinizin durmunu gösteren detaylı rapor sizlere sunulur.


Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA