Hızlı ve Ekonomik Kurye Hizmeti En Avantajlı Koşullarla OfisPaneli'nde

Sözleşme, evrak veya kutu gönderilerinizin 90 dakika içerisinde karşı tarafa ulaşmasının en kolay yolu OfisPaneli'nde. En uygun fiyatlarla kurye hizmeti almak için hemen teklif alabilirsiniz.

TEKLİF AL

OfisPaneli’nden Avantajlı Kurye Anlaşması

OfisPaneli müşterilerine özel acil kurye anlaşması ile 9 TL’den başlayan fiyatlarla evrak veya kutu gönderimi yapabilir, gönderilerinizin 90 dakika içerisinde teslimatını sağlayabilirsiniz.

OfisPaneli ayrıcalığıyla kurye anlaşması yaparak, anında fiyat teklifi alıp size en yakın kuryeyi çağırabilir, gönderi durumunuzu anlık olarak kolayca takip edebilirsiniz. Ayrıca sözleşme ve evrak işleri olan firmalar için özel dağıtım kanalları ile en verimli gönderi hizmetleri için hemen teklif alabilirsiniz.

Image
kurye

Kurye Anlaşmasının Avantajları

OfisPaneli’ni kullanarak 60 saniyede teklif isteyebileceğiniz kurye anlaşmasının avantajları.

Kolay Sipariş

Çıkış ve varış noktalarını seçtikten sonra iletişim bilgilerinizi paylaşırsınız ve kuryeniz hemen size doğru yola çıkar.

Uygun Fiyatlar

OfisPaneli ayrıcalığıyla indirimli fiyatlardan yararlanabilir, kuryenizi %50’ye varan indirimli fiyatlarla çağırabilirsiniz.

Hızlı ve Kaliteli Hizmet

Sürekli olarak belge ve performans kontrolü yapılan kuryelerin yüksek müşteri memnuniyetinin tadını çıkarabilirsiniz.

Kolay Ödeme

Kapıda nakit ödeme veya online kredi kartı ile ödeme seçeneklerinden biri ile anında kurye çağırabilirsiniz.

Anlaşmalı Kurye Firmaları

OfisPaneli’nin kurye hizmeti için tedarik anlaşması yaptığı şirketler:

Image
bizim-online-kurye

Bizim Online Kurye – Hızlı, Ekonomik ve Güvenilir Kurye Hizmeti

Bizim Online Kuryeher gün yüzlerce siparişi müşterilerinizin kapısına kadar, saatler içerisinde ulaştırabilen, teknolojik çözümleri ve güvenilir partnerleri ile büyük kolaylık ve fiyat avantajı sağlayan kurye firmasıdır.

Kurye Anlaşması Süreçleri

Sadece 60 saniye içerisinde indirimli kurye hizmeti için teklif alabilirsiniz.

Aşağıdaki “Kurye Teklifi Al” butonuna tıklayarak sürece başlayabilirsiniz. OfisPaneli danışmanları en kısa sürede işletmenize uygun teklifi sizinle paylaşacaktır.

Kurye Teklifi Al

OfisPaneli danışmanızın ilettiği sözleşme ve evrakları doldurarak OfisPaneli’ne iletin. OfisPaneli ekibi sizin için belgelerinizi tedarikçi firmaya iletsin ve akaryakıt anlaşmanız tamamlansın.

Anlaşma süreciniz tamamlandıktan sonra taşıt tanıma sistemi mantajınızı yaptırın. Avantajlı koşullarla yakıt alımına ve giderlerinizi düşermeye hemen başlayın.

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA