Sıkça Sorulan Sorular

OfisPaneli hakkında merak ettikleriniz

En çok merak ettiklerinizi sizin için derledik.

OfisPaneli nedir?

OfisPaneli avantajlı sigorta ve tedarik anlaşmaları sunarak işletme giderlerini düşüren ve gider takibini kolaylaştıran bir çevrimiçi şirket yönetim panelidir.

Panel içerisinde elektrik, sigorta, kargo, akaryakıt, su gibi ofis giderleriniz için avantajlı anlaşmalar için teklif alınabilir, sözleşmeler internet üzerinde doldurulabilir, yapılan anlaşmalara dair tüm giderler görüntülenebilir.

OfisPaneli’ni kullanmaya nasıl başlayabilirim?

OfisPaneli’nin sunduğu avantajlı tedarik anlaşmaları ve sigorta poliçelerinden faydalanmak için şu bağlantıya tıklayarak dilediğiniz ürün ve hizmetler için teklif isteyebilirsiniz. Teklifi değerlendirmek istediğiniz takdirde, doğrudan internet üzerinde form süreçlerini doldurarak anlaşmayı tamamlayabilir ve panele giriş yapabilirsiniz.

Size ödeme yapacak mıyım?

Kesinlikle hayır. OfisPaneli sizden anlaşmalardan faydalanmanız için hiçbir ücret talep etmez. OfisPaneli avantajlı anlaşmalara erişmek isteyen işletmeler ile alanında öncü tedarikçileri bir araya getirir.

Yaptığım tedarik anlaşmalarının ek bir maliyeti veya yükümlülüğü var mı?

Yok. OfisPaneli üzerinden tedarikçilerle anlaşmalar yapmak, bu tedarikçilerin standart kullanım sözleşmeleri dışında hiçbir yükümlülük getirmez. OfisPaneli kullanıcısı, yapmış olduğu anlaşma doğrultusunda tedarikçiden hizmeti alır ve fatura karşılığında gerekli ücreti yine aynı tedarikçiye öder.

Bu fiyatları nasıl sağlıyorsunuz?

OfisPaneli, tüm hizmet sağladığı işletmelerin satın alma gücünü bir araya getirerek tedarikçilerden en avantajlı teklifleri alır. OfisPaneli ayrıcalığı ile anlaşma yapan her yeni işletme, daha iyi pazarlık gücü doğurur.

Kurulu bir şirketim yok, bireysel olarak başvurabilir miyim?

OfisPaneli sadece işletmelere hizmet sağlamaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular