KargomKolay

OfisPaneli'nin anlaşmalı yurtdışı kargo tedarikçisi olan KargomKolay, yurtdışı kargo gönderiminde en yakın çözüm ortağınız olmayı hedefliyor. Sektörün tüm ihtiyacını karşılama amacıyla yola çıkan KargomKolay'ın indirimli fiyatlarından yararlanmak için hemen OfisPaneli'nden teklif alabilirsiniz.

TEKLİF AL

KargomKolay – Yurtdışı Kargo Hizmetleri

KargomKolay, dünyanın en büyük kargo şirketleriyle 220 ülkede kapıdan kapıya teslimat hizmeti sunan, Türkiye’nin öncü lojistik markasıdır.

Hızlı ve kolay uluslararası ekspres taşımacılığı!

KargomKolay, aldığı her taşıma talebini teslimat adresine göre değerlendirip en uygun kargo şirketini seçerek gönderinizin en hızlı şekilde alıcıya ulaşmasını sağlar.

OfisPaneli müşterileri için yapılan KargomKolay anlaşması ile yurtdışına göndereceğiniz evrak, numune ve kolilerinizi size özel hazırlanan koşullar ile değerlendirebilirsiniz.

220 ülkeye evrak ve koli göndermenin en kolay yolu!

Neden KargomKolay?

Mikro / Kolay İhracat

KargomKolay’ın sunduğu üstün pazaryeri çözümleri ile mikro ihracat artık çok daha kolay.

E-Ticaret Sitesi Entegrasyonu

KargomKolay’ın sağladığı teknik altyapı ile e-ticaret sitelerinde sepete bir ürün eklendiğinde anlık olarak adrese teslim kargo fiyatı hesaplanabiliyor.

Express Kargo Takip

KargomKolay üzerinden yaptığınız tüm uluslararası express kurye taşımalarını aşağıdaki link üzerinden takip edebilirsiniz

http://www.kargomkolay.com/Takip

Özel Fiyatlar

OfisPaneli ayrıcalığı ile özel indirimlerden yararlanabilir, işletmenize özel fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

KargomKolay ile İlgili Bilgiler

Anlaşmalı yurtdışı kargo tedarikçimiz KargomKolay hakkında bilgiler.

KargomKolay çağrı merkezine ulaşmak için (0216) 545 55 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de 0553 00 226 00 numaralı telefonu kullanarak ulaşabilirsiniz.

Adres: Koşuyolu Mah. Mahmut Yesari Cad. No:11/1 Kadıköy İstanbul

Satış Destek :
talep@nakliyemkolay.com

Muhasebe Servisi:
muhasebe@nakliyemkolay.com

KargomKolay’ın gönderim yaptığı ülkeleri ve fiyat listelerine ulaşmak için KargomKolay Ulkeler adresini ziyaret edebilirsiniz.

KargomKolay Merkez Adresi

Örnek Mahallesi, Dumankaya İkon Kuleleri, Ercüment Batanay Sk. No:14 A D:Blok D:20, 34704 Ataşehir/İstanbul

 

 

KargomKolay Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Gönderi ağırlığı nasıl belirlenmektedir?

Gönderinizin fiyatlandırılacağı ağırlığı belirlemek için hem gönderinizin ağırlığına hem de paketinizin tam ölçülerine ihtiyaç duyuluyor. Desi hesaplaması gönderinizin en, boy ve yükseklik değerlerinin birbiri ile çarpılmasının 5000 ile bölümü ile bulunmaktadır.


Koli boyutu, gönderi ücretini nasıl etkiliyor?

Kolinizin boyu büyüdükçe ödeyeceğiniz miktar da aynı oranda artacaktır.

Bir örnekle açılamak gerekirse; göndereceğiniz kolinin ağırlığı 5 kg gelebilir fakat 40x60x40 boyutlarında bir kolide gönderiyorsanız eğer kolinizin fiyatı 20 kg desi üzerinden hesaplanacaktır.


Gönderimi yapıldıktan sonra kargom hangi aşamalardan geçiyor?

Gönderinizin toplaması; İstanbul içinde iseniz belirli bölgelerde KargomKolay kuryeleri tarafından, bu bölgelerin dışında kalan yerlerde anlaşmalı olduğumuz firmalar tarafından yapılmaktadır.

İstanbul dışındaki illerden gönderi yapacak olan müşterilerimiz anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına gönderilerini karşı ödemeli olarak İstanbul adresimize yollamaktadır. KargomKolay operasyon merkezine gelen gönderileriniz detaylı bir aramadan geçtikten sonra anlaşmalı olduğumuz firmanın operasyon merkezine gitmekte, ayrıca burada da x-ray cihazından geçerek uçağa yüklenmektedir.

Bu yolculuk sırasında kargonuz diğer tüm kargolarla beraber yolculuk etmektedir. Ayrıca içerik olarak taşınması yasak veya uçuşa çıkması sakıncalı olan tüm paketler göndericilere iade edilmektedir.

Alıcının ülkesine giden gönderiler karşı ülke gümrüğü tarafından incelendikten sonra yine baştaki yolları izleyerek alıcılara dağıtımları yapılmaktadır.


Fiyatlarınız nasıl bu kadar uygun olabiliyor?

KargomKolay, OfisPaneli ile birlikte toplu satınalma gücü ile nihai tüketiciye en uygun fiyatları sunar. Böylelikle yılda 1 gönderi yapan müşterinin alabileceği fiyatlarda daha uygun fiyat anlaşmaları yapar ve bunu müşterilerine yansıtır.