Shell İstasyonları Hakkında Her Şey OfisPaneli'nde

Shell İstasyonları, Shell benzin, Shell akaryakıt ve Shell petrol istasyonları hakkında tüm bilgileri burada bulabilirsiniz. Shell' in avantajlı fiyatlarından ve özel tekliflerinden yararlanmak için OfisPaneli ile iletişime geçerek teklif isteyebilirsiniz.

ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

Shell İstasyonları

Shell & Turcas ortaklığının oluşmasından bu yana bir çok ilde bir çok ilçeye yayılan Shell istasyonları müşterilere en iyi kalitede hizmet vermeye devam ediyor. Ayrıca Ortak girişim şirketi Shell & Turcas, 1000 istasyondan oluşan perakende satış ağıyla, Türkiye’de hızlı bir büyüme ve parlak operasyonel sonuçlar elde etmekle kalmıyor, Shell’in dünyadaki en büyük üç istasyon ağından birini oluşturuyor. Sadece Türkiye ve Avrupa’ da ki faaliyetlerle ilgili değil, müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi de amaçlıyor. Müşterilerine en hızlı ve en iyi hizmeti sağlamak için yola çıkan Shell & Turcas ortaklığı her geçen gün yapmış olduğu kolaylıklar ile de en iyi olma yolunda ilerliyor. Türkiye’ de yer alan en iyi üç benzin istasyonu arasında sayılan Shell, bu hedefini korumayı da devam ediyor. İstasyonlarında her türlü hizmeti sunan Shell, müşterilerinin her ihtiyaçlarını karşılıyor. Gerek benzin fiyatları, gerekse market hizmeti olsun, her yönden müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı başarıyorlar.

shell-istasyonları

Shell İstasyon Listeleri

Shell & Turcas adı altında 72 ilde 1000 akaryakıt istasyonu mevcuttur. Ayrıca Derince tesislerinden 46 ülkeye ihracat gerçekleştiriliyor. Hemen her yerde bulabileceğiniz Shell istasyonları her türlü ihtiyacınızı karşılamak için dizayn edilmiştir. Müşteri odaklı çalışma disiplini ile ihtiyacı olan herkese hizmet vermeyi sağlıyorlar. Shell’ in en önemli uygulamalarından biri olan Shell Motorist uygulaması ile de En Yakın Shell İstasyonu başlığımız altında da bulabilir, ihtiyaçlarınızı daha hızlı karşılayabilirsiniz.,
Shell İstasyonlarını aşağıda kaba taslak görebilir, ilgili linke tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
https://www.shell.com.tr/products-services/solutions-for-businesses/shell-fuel-card-for-business/shell-tts/tts-site-locator.html

Shell Akaryakıt İstasyonları

Shell akaryakıt istasyonları ile her türlü akaryakıt ihtiyacınızı kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Aracınızın yakıt ihtiyacına göre her türlü yakıtı bulabileceğiniz akaryakıt istasyonları mevcuttur. Shell akaryakıt istasyonlarında Shell FuelSave Kurşunsuz 95 diesel, Shell Vi Power ve Shell AutoGas LPG seçeneklerinden ihtiyacınız olan her şeyi, piyasadaki fiyat oranlarından biraz daha uyguna bulabilir, güvenle aracınızın yakıt ihtiyacını giderebilirsiniz. Ayrıca Shell Akaryakıt, Shell Petrol ve Shell benzin istasyonlarından aldığınız her yakıt, Shell Güvencesi altında korunmaktadır. Shell, aracınızın, yaşı, kat ettiği yol, modeli ne olursa olsun, Shell bilim insanları tarafından güvence altına alınıyor. Kullandıkları akaryakıta bu denli güvenen Shell firması, Shell Güvence adı altında müşteri memnuniyetine akaryakıt istasyonlarında bulunan benzin pompalarında başlıyor.
Aracınızı Shell Güvencesi ile Koruyun sloganıyla yola çıkan Shell’ in bu uygulamasının detayları vermiş olduğumuz bağlantıda mevcuttur.

Shell Güvencesi: https://www.shell.com.tr/products-services/on-the-road/fuels/fuel-assurance.html

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir