Ofp-Logo

“MultiNet yemek kartı anlaşması ile, maaşlara eklenen veya nakit ödenen yemek tutarlarına göre çok büyük vergi avantajı elde ettik. Tek fatura ile bizim işimiz kolaylaşırken çalışanlarımız da kendi hesaplarını kolayca takip edebilir hale geldi.”

Birol ÖztürkÖztürk Makina Otomasyon

yemek-karti

MultiNet Yemek Kartı ile Vergi Avantajlarından Yararlanın

Formu doldurarak kendinizi tanıtın, Multinet Up danışmanları işletmeniz için en uygun teklifleri ücretsiz olarak size iletsin.

Tarafımca sunulan verilerin, Multinet Up, Multinet up iştirakleri ve/veya sözleşmeli iş ortakları ile paylaşılmasına, bu bilgilerin tanıtım, promosyon, bilgilendirme vb. amaçlarla kullanılmasına ve bu kapsamda tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine muvafakat ediyorum.

Güvenliğiniz için bilgileriniz üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.

MultiNet Yemek Kartı Kalitesine Kolayca Ulaşın

multinet

MultiNet Yemek Kartı anlaşması ile çalışanlarınızın mutluluğunu arttırırken, tek fatura ile operasyonel yükünüzü azaltın.

5

dakika içerisinde internet üzerinde sözleşmenizi doldurun, tüm süreci OfisPaneli ekibi sizin için takip etsin.

%100

‘e varan vergi avantajından yararlanarak şirket giderlerinizi düşürün.

YEMEK KARTI BAŞVURUSU HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZ

OfisPaneli’ne yemek kartı için ücret ödemem gerekiyor mu?

Kesinlikle hayır. Yemek kartı başvurusu anlaşması için öncesi veya sonrasında OfisPaneli’ne hiçbir ücret ödemenize gerek yok.


Başvuru yapabilmek için en az kaç çalışanımız olması gerekiyor?

MultiNet yemek kartlarında böyle bir kısıtlama bulunmuyor. 1 çalışan için bile yemek kartı başvurusu yapmanız mümkün.


MultiNet yemek kartı başvuru anlaşmasının bana en temel faydası ne olacak?

Kesinlikle vergi istisnaları. Yemek gideri ödemelerini nakit yapan firmaların ödemekle yükümlü olduğu birçok vergiden muaf olabilirsiniz. Böylece 10 çalışan için yılda 38.000 TL'ye varan tasarruf imkanından yararlanabilirsiniz. 


MultiNet yemek kartı başvuru sistemine geçiş süreci, kurumuma ek bir iş yükü yaratır mı?

Kesinlikle hiçbir iş yükü yaratmaz. Multinet Up, göndereceğiniz listelere göre yemek kartları üretir, listelerde belirtmiş olduğunuz sipariş tutarlarına göre yemek kartı yüklemelerini tamamlar ve yemek kartlar​​ı tüm Türkiye’deki teslimat sorumluluğunu üstlenir. Kurumunuza yalnızca bu sürecin konforunu yaşamak kalır.​​


Sözleşme yapıldıktan sonra ek yemek kartları talebinde bulunabilir miyiz?

Dilediğiniz zaman ek yemek kartları talebinde bulunabilir ve ek kartlara yükleme talebinizi iletebilirsiniz.​ Ek yemek kartları talebi ve diğer tüm yemek kartlarına ait işlemlerinizi yapabilirsiniz.


Kart bakiyelerini nasıl belirleceğim? Çalışanlarım bakiyelerini nasıl görüntüleyecekler?

MultiNet yemek kartı internet sitesi üzerinden yemek kartı bakiyelerini belirleyebilirsiniz. Çalışanlarınız ise MultiPay uygulamasından bakiyelerini anlık olarak takip edebilirler.