PTT Kargo Fiyatları

OfisPaneli ile şirketinizin kargo giderlerini minimuma düşürün, tüm kargo faaliyetlerinizin yönetimini ve kontrolünü tek bir panelden yapın.

FİYAT TEKLİFİ İSTE

PTT Kargo fiyat bilgileri, gönderimi PTT Kargo tarafından gerçekleştirilen bir gönderinin tutarını belirten ücretlere denilmektedir. PTT Kargo ücretleri, diğer kargo şirketlerinden farklı olarak gönderim yapılan adrese göre farklılık göstermemektedir.

En uygun fiyatlı kargo anlaşmasını yapmanızı sağlayarak şirketinizin kargo giderlerini büyük ölçüde düşüren OfisPaneli ile, tüm kargo faaliyetlerinizi tek bir panel kullanarak yönetebilir, zaman kazanımı da gerçekleştirebilirsiniz.

PTT Kargo Fiyat

Kargo fiyat tarifesi PTT Kargo’nun sunduğu gönderi hizmetlerinin bedelinin kaç Türk Lirası olduğunu belirten PTT Kargo fiyat bilgilerini göstermektedir. Kargo şirketleri genellikle kargo fiyatlarını belirlerken gönderinin hangi şehirden alınacağı ve hangi şehre teslim edileceği bilgisini de hesaplama işlemlerine dahil etmektedirler. PTT Kargo ise bu durumdan farklı olarak, PTT Kargo fiyatlarına kargonun alınacağı şehir ve gönderileceği şehir etki etmeksizin hesaplamaktadır. Yani PTT Kargo ile hangi şehirler arasında kargo gönderimi yaptığınız PTT Kargo fiyat bilgilerini etkilememektedir. En ucuz kargo ücretleri için buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Image
ptt kargo fiyatları

PTT Kargo Ücretleri

PTT Kargo ücretleri, PTT Kargo’nun online sistemi üzerinden kolayca öğrenilebilmektedir.PTT Kargo ücretlerine etki eden faktörler; gönderinin eni, boyu, ağırlığı, adrese teslim edilip edilmeyeceği gibi bilgilerin yanı sıra ek hizmetler olarak adlandırılan hizmetlerdir. Söz konusu ek hizmetler kapsamında; alma haberli, il içi teslimat, kontrollü teslim, sigortalı gönderi, teslim bilgisini telefonla bildirme, teslim bilgisini sms ile bildirme, alıcının kendisine teslim, gidiş­ dönüş gibi hizmetler yer almaktadır. PTT iş yerinde teslim edilecek şekilde gönderilen kargolar ise daha uygun fiyatlara gönderilmektedir. Teslimat bilgisinin e-posta ile bildirilmesi hizmeti ise ücretsiz bir ek hizmettir. PTT Kargo ücretleri 2016 yılında güncellenmiş olup online sistem üzerinden zahmetsizce görülebilmektedir.

DesiTüm Türkiye
Dosya7,50 TL
Mektup1,80 TL
112,50 TL
214,00 TL
315,40 TL
416,80 TL
518,20 TL
619,60 TL
721,00 TL
822,40 TL
923,80 TL
1025,20 TL
2039,20 TL
3053,20 TL

Yukarıda yer alan rakamlar PTT Kargo araçları ile hesaplanmıştır. Fiyatlara KDV dahil olmamakla birlikte, firma tarafından sürekli olarak değişiklikler yapılmaktadır. OfisPaneli üzerinden güncel fiyatları inceleyebilirsiniz.

Son Güncelleme: Kasım 2017

PTT Kargo Gönderi Hesaplama

PTT Kargo gönderi hesaplama sistemi, PTT Kargo’nun web sitesi üzerinden sunduğu online hizmetler arasında yer almaktadır. Söz konusu sistemi kullanmak için gönderimi gerçekleştirilecek kargonun türü ilgili alandan seçilmeli ve ardından açılacak panelde söz konusu kargonun ebat bilgileri girilmelidir. PTT Kargo hesaplama panelinde yer alan ek hizmetlerden hangilerinden faydalanılmak isteniyorsa yanındaki kutucuk işaretlenmelidir. Daha sonra PTT Kargo gönderi hesaplama işlemi zahmetsizce yapılabilir. PTT Kargo gönderi hesaplama sistemi sadece internet üzerinden kullanılan bir sistem değildir. Herhangi bir PTT Kargo şubesine giderek veya PTT Kargo’yu telefon ile arayarak kargonuzun bilgilerini iletmeniz halinde PTT Kargo hesaplama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
PTT Kargo Gönderi Hesaplama sistemine ulaşmak için tıklayınız:

http://ptt.gov.tr/ptt/#ptt_gonderi_ucreti_ogrenme

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA