Ucuz Kargo Gönderimi

Kargo maliyetlerini düşürmek ve ucuz kargo gönderimi yapmak ister misiniz? OfisPaneli’nin tedarikçi kargo firmaları üzerinden %80’e varan indirimli ve sabit fiyatlarla kargo giderlerinizi düşürebilirsiniz. En ucuz kargo firmasını arıyorsanız, OfisPaneli’nin avantajlı tedarik anlaşmalarından yararlanın.

en ucuz kargo

İndirimli Kargo İmkanları

OfisPaneli ile sahip olacağınız ucuz kargo imkanları.

Minimum İşlem Hacmi Yok

Kargo şirketleri ile yapacağınız bireysel anlaşmalarda sizden minimum işlem hacmi isteyebilirler. OfisPaneli’nin gücü ile bu limitten kurtulabilirsiniz. Aylık yaptığınız kargo harcaması ne olursa olsun indirimli ve sabit fiyatlara sahip olacaksınız.

Tüm İşletmelere İndirimli Fiyatlar

OfisPaneli’nin indirimli kargo fırsatlarının yanı sıra diğer tüm imkanlarını kullanmanız için işletmenizin büyüklüğü ya da çalışan sayısı gibi faktörler bulunmaz. Tüm küçük ve orta ölçekli kobileri en ucuz kargo şirketleri ile buluşturuyoruz.

Hem Ucuz Hem Kaliteli

Tüm kargo tedarikçilerimiz, en güvenilir ve kaliteli hizmet sunan şirketlerdir. Hızlı ve teslimat garantili kargo gönderimi hizmetine en uygun fiyatlarla OfisPaneli üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tüm Sektörlere Uygun Kargo Fiyatları

Tüm sektörlerdeki işletmeler için uygun kargo fiyatlarına OfisPaneli üzerinden ulaşabilirsiniz. Kargo gönderiminin sık yapıldığı sektörlerin (e-ticaret, hizmet, avukatlık büroları v.s.) yanı sıra aylık kargo gönderimi çok düşük olan sektörlerdeki firmalar da ucuz kargo gönderim fiyatlarına sahip olur.

En Ucuz Kargo Şirketleri

Kargo masrafınızı düşürebileceğiniz, indirimli fiyatlarına sahip en ucuz kargo şirketleri.

OfisPaneli kullanıcıları MNG Kargo’nun indirimli fiyatlarından ücretsiz olarak yararlanıyor. Kargo tedarikçimiz olan MNG Kargo, tüm kullanıcılarımızın gönderilerinde desi ve mesafe kriterlerine göre sabit fiyat uyguluyor. Üstelik ucuz kargo imkanından yararlanmak için alt işlem hacmi limiti bulunmuyor. Aşağıdaki “Teklif Al” butonuna tıklayarak 30 saniyede OfisPaneli’ni kullanmaya başlayabilir, indirimli kargo fiyatlarından ve daha bir çok özellikten faydalanabilirsiniz.

Fiyat Teklifi İste

Yurtiçi Kargo, Türkiye’nin tüm bölgelerine ve K.K.T.C.’ne gönderilerinizi ulaştırmaktadır. Fiyatlandırmada tarifeleri standart ve VİP olarak iki ayrı pakette sunulmaktadır.

Standart paket fiyatları için alt limit 4,86 TL olup, esas ağırlık ve mesafeye göre fiyat artmaktadır.

Yurtiçi Kargo Hakkında Detaylı Bilgi

PTT Kargo gönderi türüne göre fiyatlandırma belirlemektedir.

APS sınıfına giren en fazla 2 kg ve 2 DESİ’ye kadar olan gönderilerinizin fiyatı 5,00 TL’den başlamaktadır.

Diğer gönderiler için alt limit 7,00 TL olup, her desi için 0,40 TL ilave ücret eklenmektedir. Şehiriçi, PTT’de teslim ve adreste teslime göre farklı fiyat politikası izlenmektedir.

Ucuz Kargo Hakkında Merak Edebilecekleriniz

Ucuz hatta en ucuz kargo anlaşmasına OfisPaneli ile erişebiliyor, tüm kargo gönderilerinizin takip ve raporuna ulaşabiliyorsunuz. Bize sorabileceğiniz soruları derledik, cevabını bulamadığınız soruları yorum yaparak bize ulaştırabilirsiniz.

Hangi Kargo En Ucuz?

OfisPaneli üzerinden yapacağınız kargo anlaşması tedarikçimiz olan en iyi kargo şirketlerinin indirimli fiyatlarından yararlanabileceksiniz. Bu sayede en ucuz kargo fiyatlarına ve kaliteli hizmete ulaşacaksınız.

Ucuz Kargo Gönderimi İçin OfisPaneli'ne Ücret Ödemem Gerekiyor Mu?

OfisPaneli kullanıcıları, tüm ödemelerini tedarikçilerimize yapar. Ucuz kargo kullanımızdaki harcalamalarınızı da kargo tedarikçimize yapacaksınız. Kısacası indirimli kargoyu size ücretsiz olarak sunuyoruz.

15 Yorum

 1. Avatar

  Hanımeli Butik

  Merhabalar. İnstagram üzerinden satış yapan küçük bir butiğim var. Herhangi bir kargo şirketiyle anlaşmam bulunmuyor. Anlaşma yapmama yardımcı mı olacaksınız? Ucuz kargo göndermek istiyorum çünkü uzak mesafelerde kargo tutarı çok yüksek oluyor.

  • Burak Ünver

   Burak Ünver

   Merhaba, OfisPaneli olarak; şirketlerin en avantajlı tedarik anlaşmalarına ulaşmalarını sağlıyoruz. Toplu satın almanın gücü ile anlaşmalı tedarikçi firmalarımızdan sizler için özel fiyatlar alıyor ve bu fiyatları sizlere sunuyoruz. Anlaşma yapabilmeniz için gereken tek şey, kurulu bir şirketiniz olması. Bireysel kullanıcılara şu anda ne yazık ki yardımcı olamıyoruz.

 2. Avatar

  Hülya Çetinakaya

  Ucuz kargo göndermek için firmamızın mı olması gerekiyor? İstanbul’dan Trabzon’a içerisinde kitap bulunan 10 koli göndermek istiyorum. Fakat kargo şirketleri bu şekilde gönderirsem 750 TL civarında tutacağını söyledi. Şirketlerin kargo anlaşması oluyormuş. Sanırım siz de ucuz kargo anlaşması yapıyorsunuz. Benim için de bir indirim alabilir misiniz? Bilgilendirme bekliyorum. Teşekkür ederim.

  • Burak Ünver

   Burak Ünver

   Evet Hülya Hanım. İndirimli gönderi fiyatlarından faydalanabilmek için – eğer bir şirketiniz varsa – OfisPaneli aracılığıyla kargo anlaşması yapabilirsiniz. Bireysel gönderileriniz için kargo şubesi ile direkt pazarlık yapabilirsiniz veya birkaç kargo firmasından ayrı ayrı fiyat alabilirsiniz.

   Eğer kurulu bir firmanız varsa, https://www.ofispaneli.com/kargo-anlasmasi/ adresi üzerinden indirimli kargo anlaşması için hemen teklif alabilirsiniz.

 3. Avatar

  kamer

  Bana yardımcı olursanız sevinirim bi paket yollamam lazım ücreti ne kadar olur mesafeye göre degisiyormu

  • Burak Ünver

   Burak Ünver

   Kamer Bey, firmalar arasında fiyat farklılıkları olabilmektedir. Bazı firmalar tüm Türkiye sabit fiyatla çalışırken, bazılarında mesafeye göre ücret değişebilmektedir.

   Biz OfisPaneli olarak yalnızca bizim tedarik anlaşması yapan firmalara indirimli fiyatlar sunabiliyoruz. Bireysel gönderilerde kargo firmasına ulaşarak onlardan fiyat almanız daha doğru olacaktır.

 4. Avatar

  Omayma Himiş

  Bundan yaklaşık 3 yıl önce İstanbul’dan Ordu’ya 5-6 koli göndermiştim. Kitap dolu koliler, ablamın evinden kalanlar. Otobüs firmasına ver diyen falan oldu da ev taa Beylikdüzü’nde. Otogara kadar araba tutacağım da falan filan. Neyse sanırım yurtiçi kargoyu aramıştım gelin alın diye, bekle bekle gelmediler. Daha sonra kapının önünden geçen hurdacı ile kargo şirketine götürdüm, dalgınlığıma gelmiş yurtiçi kargo diye mng kargoya indirdik kolileri. Sonra aradan da başka kargoya geçtik sanırım. Neyse ben o koliler için 300 – 400 lira ödemiştim, tam hatırlamıyorum hatta daha fazla. Gönderimi bir şirkettenmiş gibi yapmıştı şube. Ne kadar yasal bilmiyorum. Aylık kotalarını doldurmak için böyle şeyler yapıyorlarmış. Şirketin haberi yok tabi bundan.

  En ucuzu PTT Kargo deniliyor genelde. Ama zaman konusunda sıkıntı yaşayanlar oldu.

  Tüm bu anlattıklarım bireysel kargo gönderimi içindi. Kurumsal şirketseniz zaten anlaşma yapın, kafanız rahat.

 5. Avatar

  Samet

  Afedersiniz ben vietnamdan gaziantepe horoz yumurtası siparişi vericem. Bunun maliyeti ne kadar olur kargo fiyatı.

  • Burak Ünver

   Burak Ünver

   Samet Bey, anlaşmalı yeni tedarikçimiz KargomKolay ile yurtdışı kargo gönderilerinde en uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz. Dilerseniz 0212 272 37 37 numaralı telefondan danışmanlarımıza ulaşıp hemen teklif alabilirsiniz.

 6. Avatar

  Fatma Cabar

  İntagramdan uygun fiyata Tupperware satıyorum bana uygun kargo ücreti hangisi olur

 7. Avatar

  Beyza

  Hayırlı akşamlar ben konyada yaşıyorum diyarbakıra 7 adet kitap gönderimi yapcam.Kargo ücreti ne kadar olur

 8. Avatar

  sultan

  En uygun kargo hangısı

 9. Avatar

  Mali Serin

  Burak Ünver bey,

  Size sabırlar diliyorum. Kurumsal bir iş modeli sunan bir firmanın internet sitesine “benim bir kolim var, kaça gönderirsiniz?” tarzı yapılan yorumlara çok profesyonelce cevaplar vermişsiniz. Hele ki “Horoz Yumurtası” şakası ile espiride zeka seviyesini göklere çıkaran arkadaşın bu yaklaşımını görmezden gelmeniz de ayrıca takdir edici.

  Ne diyeyim kolay gelsin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir