Aras Kargo İletişim ve Genel Müdürlük

OfisPaneli ile kargo giderlerinizi büyük ölçüde düşürebilir; tüm kargo işlemlerinizin kontrolünü tek bir panel üzerinden zahmetsizce gerçekleştirerek şirket verimliliğinizi katlayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ KARGO TEKLİFİ İSTE

Aras Kargo iletişim ve Genel Müdürlük bilgilerini kullanarak Aras Kargo ile iletişime geçebilir, destek beklediğiniz konularda yardım alabilirsiniz. Kargo şirketlerinin özellikle sürekli kargo gönderimi gerçekleştiren firmalar için hızlı ve güvenilir bir çözüm ortağı olmaları gerekmektedir. Bu durum hem söz konusu kargo şirketine hem de satış yapan firmalara verimlilik olarak dönmektedir.

Aras Kargo

Aras Kargo, 1989 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmekte olan ve Türkiye’nin tamamına kargo dağıtım işlemleri gerçekleştiren bir kargo şirketidir. Ülke genelinde 13 bölge müdürlüğü bulunan Aras Kargo, bunun yanı sıra 28 transfer merkezine ve 825 şubeye sahiptir. Aras Kargo 3320 araçtan oluşan geniş filosu ve 12 bin kişiye ulaşan personel sayısıyla, çok geniş bir dağıtım ağında kargo hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca Aras Kargo, Dünya genelinde 5 kıtada 227 farklı ülkeye kargo dağıtım işlemleri gerçekleştirerek hizmet profilini ülke sınırlarının dışına taşımaktadır.

Image
aras kargo

Aras Kargo İletişim

Aras Kargo Genel Müdürlük

Aras Kargo Genel Müdürlük binası, konum olarak İstanbul’un Kavacık ilçesinde bulunmaktadır. Yüz yüze görüşmeleriniz veya posta gönderimleriniz için Aras Kargo Genel Müdürlük adresini kullanabilirsiniz. Telefon yoluyla iletişim kurmak için ise Aras Kargo Genel müdürlük tel no bilgilerini kullanmanız yeterli olacaktır.

Aras Kargo Genel Müdürlük Adresi: Rüzgarlıbahçe Mahallesi Yavuzsultanselim Caddesi No:2 Aras Plaza Kavacık/İstanbul

Aras Kargo Genel Müdürlük Tel: 0 (216) 538 55 00

Aras Kargo Genel Müdürlük Faks: 0 (216) 538 56 52

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri, bir başka deyişle Çağrı Merkezi, Aras Kargo tarafından sunulan hizmetlerle ilgili tüm soru ve sorunların cevabı ve çözümü için hizmet sunan bir sistemdir.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri

Aras Kargo müşteri hizmetleri kapsamında, kargo sorgulama, gönderi takip, en yakın şube adresi, tüm şubelerin telefon numarası ve adresi gibi Aras Kargo ile ilgili tüm sorular cevaplanabildiği gibi, her tür dilek, öneri ve şikayetleriniz de dikkate alınmaktadır. Toplam 12 bin kişilik uzman personeliyle Aras Kargo, Türkiye’nin 81 iline ve tüm dünyada 227 ülkeye gönderim işlemi gerçekleştirerek hem yurt içi hem yurt dışı kargo hizmetleri sunmaktadır. Aras Kargo müşteri hizmetleri numarasını kullanarak Aras Kargo ile iletişime geçebilir ve gerek gönderiniz gerek Aras Kargo hakkındaki tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Image
aras kargo musteri hizmetleri

Aras Kargo Çağrı Merkezi

Aras Kargo Çağrı Merkezi, Aras Kargo müşterilerinin soru ve sorunlarına yardımcı olmak amacıyla hayata geçirilmiş bir telefonla hizmet servisidir. Aras Kargo çağrı merkezi, Aras Kargo şubeleriyle eş zamanlı hizmet sunmaktadır. Yani Aras Kargo mesai saatleri şubeler ve çağrı merkezi için aynıdır. Buna göre Aras Kargo Çağrı Merkezi hafta içi her gün 08:30 ile 18:00 arasında, Cumartesi günleri ise 08:30 ­ 13:00 arasında hizmet vermektedir. Pazar günleri ise Aras Kargo çağrı merkezinin sunduğu müşteri temsilcisi bağlantılı hizmetlere ulaşılamamakta telesekreter ile görüşülebilmektedir.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Tel

Aras Kargo müşteri hizmetleri tel ya da Aras Kargo Çağrı Merkezi tel no bilgilerini Aras Kargo çalışma saatleri içinde arayarak Aras Kargo tarafından sunulan tüm hizmetlerle ilgili bilgi alabilir, soru veya sorunlarınızı iletebilirsiniz. Aras Kargo müşteri hizmetleri numarası aynı zamanda Aras Kargo müşteri hizmetleri şikayet telefonu olarak da kullanılabilmektedir. Aras Kargo müşteri hizmetleri telefon numarası veya çağrı merkezi tel no aşağıda yer almaktadır.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 25 52

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA