Aras Kargo Anlaşması

Aras Kargo anlaşması hakkında detaylı bilgileri ve anlaşma adımlarını sayfanın devamında bulabilir, indirimli kargo teklifi alarak OfisPaneli ile hemen avantajlı kargo anlaşması yapabilirsiniz.

İndirimli Kargo Teklifi Al

Aras Kargo Anlaşması Nasıl Yapılır?

Düzenli kargo gönderimi yapan bir firmanın satın alma sorumlusu veya işletme sahibiyseniz gönderim maliyeti bütçeniz için oldukça kritiktir. OfisPaneli diğer birçok ihtiyacınızda olduğu gibi kargo ihtiyacınızda da sizin için en uygun teklifleri hazırlamaktadır. İşletmeniz için en uygun kargo anlaşmasına OfisPaneli üzerinden çok kısa bir sürede sahip olabileceğiniz gibi Aras kargo ile bireysel anlaşma sağlayarak da gönderimleriniz için uygun teklifler alabilirsiniz.

Image
aras kargo anlasması

Aras kargo anlaşması için öncelikle en yakın şube veya genel müdürlükle iletişime geçerek görüşme talebinde bulunabilirsiniz. Aras kargo kurumsal anlaşması için sizinle ilgilenecek bir satış personeli atanacaktır. Satış personelinin ilk sorusu aylık kargo hacminiz ve kargo ağırlığınız / desi olacaktır. Fiyatlandırma ağırlık veya desiden hangisi daha fazlaysa ona göre yapılır. Sonrasında gönderim yaptığınız lokasyonlara göre Taşıma Fiyat Listesinden taşıma fiyatı çıkarılır. Gönderileriniz özel şartlarda taşınacak kargo kategorisindeyse daha spesifik fiyatlar çıkarılır. Ancak girmiyorsa, ağırlık veya desiye göre taşıma güvencesi ücreti hesaplanır ve bu rakam taşıma fiyatına eklenir. Eğer gönderi adresi 0-600 km içindeyse kargonuz 1 gün içerisinde600 km’den fazla ise 2 gün içerisinde alıcıya ulaşır.

Tüm detaylar belirlendikten sonra oluşturulan kargo anlaşması Genel Müdürlüğün onayına sunulur ve onaylandıktan sonra kargo anlaşmanız tamamlanmış olur ve uygun fiyatlardan gönderi yapmaya başlayabilirsiniz.

Aras Kargo Hizmetleri

Çeşitli hizmetleri içerisinde barındıran Aras Kargo, müşterilere en uygun olan teslimat türünü belirlemektedir. Kurumsal olarak anlaşma yapılması halinde ise aşağıda yer alan hizmetler, firmalar tarafından indirimli bir şekilde alınabilir.

Image
aras tahsilati

Aras Tahsilatlı

e-Ticaret siteleri başta olmak üzere kurumsal firmaların en çok tercih ettiği uygulamalar arasında Aras Tahsilatlı bulunmaktadır. Halk arasında ‘Kapıda Ödeme’ olarak da bilinen bu sistem sayesinde gönderdiğiniz ürünün ücretini teslimat sırasında alabilirsiniz. Bu işlem sayesinde müşteriler ürünü kapıda incelemekte ve onay vererek güvenli bir alışveriş yapmaktadır.

Image
aras geri donuslu

Aras Geri Dönüşlü

Bazı firmaların online bir şekilde başvurular alması nedeniyle belgeleri de yine kargo aracılığıyla imzalatmaktadır. Müşterilerine kolaylık sağlamak isteyen firmalar ise Aras Geri Dönüşlü sistemini kullanarak belgeleri müşterilere imzalatmakta ve tekrar teslim almaktadır.

Image
aras ucak

Aras Uçak

Acil ve önemli gönderilerde tercih edilen Aras Uçak, kurumsal anlaşmalar sonrasında çok daha uygun fiyatlara kullanılabilir. Aras Uçak sayesinde gönderiler birkaç saat içerisinde teslim edilmektedir.

Image
aras randevulu

Aras Randevulu

Özellikle hediyelik eşya satan firmaların ve e-Ticaret sitelerinin ihtiyaç duyduğu uygulamalar arasında yer alan Aras Randevulu sayesinde müşterilerinizin istediği saatlerde kargonun teslimatını yapabilirsiniz.

Şirketinizin kargo giderlerini düşürmek mi istiyorsunuz?

Formu doldurarak bize kendinizi tanıtın, işletmeniz için teklifleri toplamaya hemen başlayalım.

Tarafımca sunulan verilerin, Multinet Up, Multinet up iştirakleri ve/veya sözleşmeli iş ortakları ile paylaşılmasına, bu bilgilerin tanıtım, promosyon, bilgilendirme vb. amaçlarla kullanılmasına ve bu kapsamda tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine muvafakat ediyorum.

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA