PTT Kargo Sorgulama

Şirketinizin için en avantajlı kargo anlaşmasını sunan OfisPaneli ile şirketinizin kargo giderleri %80'lere varan oranlarda düşüş gösterir.

FİYAT TEKLİFİ İSTE

PTT Kargo sorgulama işlemlerini gerçekleştirmenin en kolay yolu, online sistem üzerinden takip no ile sorgulama işlemi yapmaktır.

PTT Kargo Sorgulama

PTT Kargo sorgulama, PTT Kargo müşterilerinin gönderimini gerçekleştirdikleri kargonun bilgilerini ve durumunu öğrenebilmeleri için geliştirilmiş bir sistemdir. Bu sistem aynı zamanda e­-devlet üzerinden de kullanılabilmektedir. PTT Kargo takip numarasını, online sistemdeki ilgili yere girerek ve hemen altında yer alan doğrulama kodunu da yazarak PTT kargo sorgulama işlemini hızlı ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu sistem sayesinde söz konusu kargonun kim tarafından, ne zaman ve kime gönderildiği gibi bilgilerin yanı sıra hangi tarihte hangi şubede olduğu ve hangi işlemin yapıldığı gibi bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Image
ptt kargo sorgulama

PTT Gönderi Sorgulama

PTT Kargo gönderi sorgulama sistemi, hem yurt içi hem de yurt dışı gönderiler için kullanılabilen bir sistemdir. Yurt içi veya yurt dışı gönderileriniz gerçekleştirildiğinde oluşturulan belgenizi üzerinde yer alan takip numarası ile PTT kargo takip no ile sorgulama işlemi yapabilirsiniz. PTT gönderi sorgulama hizmetinden faydalanmanın tek yolu online sistem değildir. PTT Kargo iletişim bilgileri kullanılarak da gönderi takip işlemi gerçekleştirilebilir.

PTT Sorgulama

PTT sorgulama işlemini online sistem üzerinden yapabilmek için gereken takip numarasını herhangi bir sebepten dolayı bilmiyorsanız, PTT Kargo’yu telefon ile arayarak kimlik bilgilerinizi verdiğiniz taktirde ptt sorgulama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemden faydalanmanın bir başka yolu da herhangi bir ptt kargo şubesine gitmektir. Şubedeki görevliye kimlik bilgilerinizi ileterek PTT sorgulama hizmetinden faydalanabilirsiniz.
Aşağıda yer alan linke tıklayarak, açılan pencerede yer alan panelde ilgili kısımları doldurup sorgula butonuna tıkladığınızda, PTT kargo sorgulama işlemini hızlı ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmiş olursunuz.

https://gonderitakip.ptt.gov.tr/

PTT Kargo takip veya PTT gönderi takip, PTT Kargo müşterilerinin gönderilerinin durumları hakkında bilgi edinmelerini sağlayan kullanışlı bir sistemdir.
Şirketinizin tüm kargo işlemlerini ve kargo hesap hareketlerini tek bir panelden kontrol etmenizi ve yönetmenizi sağlayan OfisPaneli aracılığıyla gerçekleştireceğiniz kargo tedarikçisi anlaşmaları, kargo giderlerinizi minimize ederek şirketinizin kârlılığını artırmaktadır. Çünkü OfisPaneli, hizmet sunduğu şirketlerin en avantajlı tedarikçi anlaşmasını yapmalarını sağlamaktadır.

PTT Kargo Takip

PTT Kargo takip işlemleri tüm kargo şirketlerinde olduğu gibi PTT Kargo’da da müşteriler tarafından en sık gerçekleştirilen işlemlerdir. PTT Kargo takip nasıl yapılır sorusunun cevabı ise PTT Kargo açısından diğer kargo şirketlerine göre bir farklılık içermektedir. Çünkü PTT Kargo takip sistemi e­devlet üzerinden de kullanılabilmektedir. E­devlette yer alan PTT Kargo Kargo takip sistemi ile PTT kargo takip etme işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Bunun dışında PTT Kargo sitesinde yer alan PTT Kargo takip sistemi ile de, diğer kargo şirketlerinde olduğu gibi gönderi takip işlemleri yapılabilmektedir.

Image
ptt kargo takip

PTT Kargo Takip No

PTT Kargo takip no, gönderimini gerçekleştirdiğiniz ürünün takibini en kolay ve hızlı şekilde yapabilmeniz için bilmeniz gereken PTT Kargo takip numarasıdır. Gönderim işlemi gerçekleştirildiğinde oluşturulan irsaliyenin üzerinde yer alan bu takip numarasını, online sistem üzerinden ilgili yere girerek PTT Kargo takip işlemini yapabilirsiniz. PTT Kargo takip numarasını herhangi bir sebepten dolayı bilmiyorsanız PTT kargo iletişim bilgilerini kullanarak telefon ile arayabilir veya en yakın PTT Kargo şubesine giderek kimlik bilgileriniz ile, PTT Kargo takip no’sunu öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo Gönderi Takip

PTT Kargo gönderi takip işlemini gerçekleştirmek için, kargo gönderimini yaptığınızda tarafınıza verilen gönderi makbuzunun üzerinde yer alan gönderi takip kodunu bilmek gerekir. Bu kodu kullanarak zahmetsiz bir şekilde internet üzerinden PTT ürün takip, PTT sipariş takip olarak da adlandırılabilen PTT Kargo gönderi takip işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi yapabilmek için online sistem üzerindeki ilgili yere gönderi takip numarasını yazmanız ve bu numara satırının altındaki doğrulama kodunu girmeniz gerekmektedir.

PTT Kargo Kargom Nerede sistemi sayesinde kargonuzun durumunu dilediğiniz her yerden ve her an kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo Kargom Nerede

PTT Kargo Kargom Nerede hizmetinden yaralanmanın en hızlı ve zahmetsiz yolu PTT Kargo web sitesi üzerinde sunulan online gönderi takip sistemini kullanmaktır. Online olarak sunulan PTT Kargo kargom nerede sisteminde yer alan paneldeki ilgili yere gönderi takip numarası girilip, panelde yer alan doğrulama kodu da ilgili yere yazıldığı taktirde PTT Kargo kargom nerede sisteminden anında yararlanılabilmektedir.

Image
yurtici kargom nerde

PTT Kargom Nerede

PTT Kargom nerede işlemi sadece online sistem üzerinden yapılabilen bir işlem değildir. Online PTT Kargom nerede sisteminden faydalanabilmek için, gönderi işlemi gerçekleştirildiğinde oluşturulan belgenin üzerinde yer alan PTT Kargo gönderi takip numarası ya da bir başka deyişle PTT Kargo Barkod numarası, kargom nerede panelindeki ilgili yere yazılmalıdır. Hemen altında bulunan doğrulama kodu da doğru yazılarak sorgulama işlemi kolaylıkla yapılabilir. Herhangi bir sebepten dolayı barkod numarasını bilmiyorsanız PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kimlik bilgilerinizi verip, dilerseniz barkod numaranızı öğrenebilir, dilerseniz doğrudan telefon ile PTT kargom nerede hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kargom Nerede PTT

Kargom nerede PTT tarafından sunulan ve PTT Kargo müşterilerinin en sık kullandığı hizmetler arasında yer almaktadır. Sadece PTT Kargo değil tüm kargo müşterilerinin en yoğun kullandıkları kargo sistemi Kargom nerede sistemidir. Kargom nerede sistemi ile, gönderimi gerçekleştirilen kargonun gönderen ve alıcı bilgilerine, ne zaman nerede olduğuna ve hangi işlem aşamalarından geçtiğine kadar birçok bilgiye erişmek mümkündür. Siz de PTT müşterisiyseniz ve Kargom Nerede PTT hizmetinden faydalanmak istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz: https://gonderitakip.ptt.gov.tr/

PTT kargo kargom nerede hizmetleri e­-devlet üzerinden de sunulan hizmetler arasında yer almaktadır.

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA