Yurtiçi Kargo Anlaşması

Yurtiçi Kargo anlaşması hakkında detaylı bilgiler ve anlaşma süreçlerini sayfanın devamında bulabilir, indirimli kargo teklifi alarak OfisPaneli ile avantajlı kargo anlaşması yapabilirsiniz.

İNDİRİMLİ KARGO TEKLİFİ AL

Yurtiçi Kargo Anlaşması Nedir?

Ülkemizde uzun yıllardır hizmet veren ve kalitesi ile ön plana çıkan Yurtiçi Kargo, çeşitli kargo anlaşmaları da sunmaktadır. Bilindiği üzere şirketler başta olmak üzere e-ticaret sitelerinin en büyük ihtiyaçları arasında kargo yer almaktadır. Sizler de şirketin satın alma giderlerini azaltmak veya kendi işletmenizde tasarrufa gitmek istiyorsanız kargo anlaşmalarını tercih edebilirsiniz. OfisPaneli ile daha kısa zamanda bütçeniz için daha uygun fiyatlar alarak kargo anlaşmanızı gerçekleştirebileceğiniz gibi, kargo gönderimi sağlayan bir firma olarak kendiniz de Yurtiçi Kargo gibi kargo firmalarıyla anlaşma sağlayabilirsiniz.

Image
yurtici kargo fiyatları

Yurtiçi Kargo Anlaşması Nasıl Yapılır?

Yurtiçi Kargo ile bir anlaşma yapmayı planlıyorsanız, öncelikle bazı adımları uygulamanız gerekmektedir. Aksi taktirde yaptığınız anlaşma şirketinizin giderleri adına avantajlı olmayacaktır.

Aylık Kargo Hacmini Belirleyin

Yurtiçi Kargo Türkiye’nin her yerine kargo gönderimi sağladığı için sizin için uygun seçeneklerden biri olacaktır. Yurtiçi Kargo ile gönderim yapmaya karar verdiğiniz andan itibaren öncelikli yapmanız gereken şey, aylık kargo hacminizi belirlemektir. Yurtiçi Kargo yetkilileri tarafından aylık kargo hacminiz incelenmekte ve ardından size en uygun olan kargolama yöntemi belirlenmektedir. Tabi ki aylık kargo hacminiz beraberinde alacağınız indirimi, sunulacak hizmeti ve kargo ücretlerini de etkiler.

Kargo Türü Seçin

Kargo firmaları tarafından gönderim hacminin yanı sıra kargolarınızın ebat ve boyutu, nasıl bir paketleme istediğiniz de anlaşmanızın detaylarının belirlenmesinde önemli rol oynamaktadır. Bu sebeple gönderim yapmak istediğiniz ürünlerin örnekleri ya da boyutları hakkında kargo yetkililerini bilgilendirmeniz, tahmini fiyat almanız konusunda etkili olacaktır.

Fiyat Teklifi Alın

Sonrasında kurumsal anlaşma sağlayacaksanız eğer bölge müdürlüğüne giderek veya ofisinizi ziyaret edecek bir satış personeli talebinde bulunarak sürecinize devam edebilirsiniz.

Satış personeli bahsettiğimiz gibi ilk olarak sizden aylık gönderim hacminizi öğrenmek isteyecektir. Tüm bu bilgilerin akabinde Yurtiçi Kargo tarafınıza bir fiyat teklifinde bulunur. Belli miktarlar arasında gerçekleştirilen gönderilerin fiyatlarında değişkenlik gözlenir. Sonrasında da bu teklif onaylaması için Yurtiçi Kargo satış yöneticisine bildirilir ve onayına sunulur. Teklif onaylandıktan sonra kargo anlaşmanız tamamlanmıştır.

Eğer bireysel gönderim yapmak isterseniz, yakınınızdaki bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek oradaki görevliyle bireysel pazarlık gerçekleştirebilirsiniz. Göndereceğiniz kargo miktarını taahhüt ettikten sonra görevlinin size vereceği fiyat uygun gelirse, bireysel anlaşmanızı sağlayarak kargo gönderimlerine başlayabilirsiniz. Ayrıca biresel çalışmalarda karşılıklı olarak fiyat verilmesi ve indirim yapılması da mümkündür.

Kampanyalardan Yararlanın

Kendinize ait e-Ticaret sitesi dışında eğer internet üzerinde bulunan Sahibinden.com, Gittigidiyor.com, N11 ile Sanal Pazar üzerinden satış yapıyorsanız, kargo anlaşmalarından da faydalanabilirsiniz. Bilindiği üzere Yurtiçi Kargo özellikle e-Ticaret sitelerinin giderlerini azaltmak amacıyla birbirinden farklı kampanyalar düzenlenmektedir. Ayrıca Yurtiçi Kargo Kampanyalar bölümüne de geçiş yaparak, güncel teklifler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


OfisPaneli, en avantajlı kargo anlaşmasını yapabilmeniz için yanınızda. Şirketinizin kargo giderlerini kolayca düşürmek için hemen OfisPaneli’ne başvurun, danışmanlarımız 30 dakika içinde size ulaşsınlar. 

 

Şirketinizin kargo giderlerini düşürmek mi istiyorsunuz?

Formu doldurarak bize kendinizi tanıtın, işletmeniz için teklifleri toplamaya hemen başlayalım.

Tarafımca sunulan verilerin, Multinet Up, Multinet up iştirakleri ve/veya sözleşmeli iş ortakları ile paylaşılmasına, bu bilgilerin tanıtım, promosyon, bilgilendirme vb. amaçlarla kullanılmasına ve bu kapsamda tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine muvafakat ediyorum.

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA