Sürat Kargo Çalışma Saatleri

OfisPaneli ile şirketinizin kargo giderlerini %80'lere varacak kadar yüksek oranlarda düşürebilirsiniz. Ayrıca tüm kargo işlemlerinizi tek bir panel üzerinden yöneterek zaman kazanırsınız.

FİYAT TEKLİFİ İSTE

Sürat Kargo Çalışma Saatleri, 2003 yılından bu yana hizmet sunan Sürat Kargo tarafından belirlenen Sürat Kargo çalışma ve dağıtım saatlerini gösteren zaman aralıklarıdır.

Sürat Kargo Çalışma Saatleri

Sürat Kargo çalışma saatleri, birçok kargo şirketinden farklı olarak, şubelerin bulunduğu illerin konumuna göre değişiklik göstermektedir. Sürat Kargo şubelerinin bulunduğu illerin doğuda mı, batı da mı olduklarına göre ayarlanan Sürat Kargo çalışma saatleri, personel ve müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak planlanmış ve doğu iller ile batı iller arasında farklı çalışma saatleri belirlenmesine karar verilmiştir.

Image
surat kargo calısma

Sürat Kargo Dağıtım Saatleri

Sürat Kargo dağıtım saatleri, Sürat Kargo çalışma saatlerine paralel olarak ayarlanmıştır. Sürat Kargo şubelerinin yer aldığı ilin coğrafi konumuna göre düzenlenmiş olan Sürat Kargo çalışma saatleri, hafta içi her gün 9 buçuk saat sürmektedir. Hafta sonları sadece Cumartesi günü açık olan Sürat Kargo, Cumartesi günleri 5 buçuk saat çalışmaktadır. Tüm kargo şirketlerinde olduğu gibi Sürat Kargo’da da Pazar günleri tatil günüdür. Sürat Kargo, Pazar günleri dağıtım ve diğer kargo işlemlerini gerçekleştirmemektedir.

Sürat Kargo Mesai Saatleri

Sürat Kargo mesai saatleri, doğudaki iller için sabah 08:30’da başlarken, akşam 18:00’da sona ermektedir. Batıdaki illerde ise sabah 09:00’da başlayan Sürat Kargo mesai saatleri, akşam 18:30’da son bulmaktadır. Benzer şekilde doğu illeri için Cumartesi günü sabah 08:30’dan öğleden sonra 14:00’a kadar süren Sürat Kargo mesai saatleri, batıdaki illerde ise Cumartesi günleri sabah 09:00’dan öğleden sonra 14:30’a kadar sürmektedir. Sürat Kargo için de hafta içi her gün tam mesai saatleri varken, Cumartesi günleri yarım gün mesai vardır denilebilir. Pazar günleri ise Sürat Kargo kapalı olmakta ve herhangi bir işlem gerçekleştirmemektedir.

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA