Sürat Kargo

OfisPaneli, şirketiniz için en avantajlı kargo tedarikçisini belirlemenizi sağlayarak şirket giderlerinizi minimuma indirecek kargo anlaşmasını yapmanıza olanak sağlıyor.

ÜCRETSİZ KARGO TEKLİFİ İSTE

Sürat Kargo iletişim ve genel müdürlük bilgilerini kullanarak Sürat Kargo ile iletişime geçebilir, gerekli işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sürat Kargo

2003 yılında kurulmuş olan Sürat Kargo, günümüzde 700’e yakın şube sayısına ulaşmıştır. Sürat Kargo, 1600 araçlık geniş filosu ve 5000’in üzerindeki personel sayısıyla tüm Türkiye’ye ve dünyanın 228 farklı ülkesine kargo gönderim işlemleri gerçekleştirmektedir. 100’ü aşkın mobil dağıtım alanıyla Sürat Kargo, Türkiye’de kargo sektörünün genç fakat güçlü şirketleri arasında yer almaktadır. Sürat Kargo, Türkiye’nin 81 ilinde de şubelere sahip olup, Türkiye’nin tamamına kargo hizmetleri sunmaktadır.

Image
surat kargo

Sürat Kargo İletişim

Sürat Kargo iletişim bilgileri kapsamında; Sürat Kargo mail adresi, Sürat Kargo merkez telefon, Sürat Kargo telefon numarası gibi bilgileri kullanarak Sürat kargo ile iletişim kurabilir ve yapmanız gereken işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Sürat Kargo telefon no; Sürat Kargo iletişim bilgileri arasında en fazla kullanılan iletişim bilgisi olmaktadır. Çünkü kargo müşterileri, şubeden veya online olarak gerçekleştirebilecekleri birçok işlemi telefon üzerinden de hayata geçirebilmektedirler.

Sürat Kargo Genel Müdürlük

Sürat kargo genel müdürlük, adres konum olarak İstanbul’da yer almaktadır. Bağcılar semtinde bulunan Sürat Kargo Genel Müdürlük adresini gerek doğrudan şahsi görüşmeleriniz için gerekse posta göndermek için kullanabilirsiniz. Sürat Kargo Genel Müdürlük’ü telefon ile arayarak işlem yapmak veya görüşme gerçekleştirmek için Sürat Kargo genel müdürlük tel no, faks gönderimleriniz için ise Sürat Kargo faks no gerekmektedir. Söz konusu Sürat Kargo iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır:

Sürat Kargo Genel Müdürlük Adres: Mahmutbey Mah. Soğuksu Cad. No: 31 Bağcılar/İSTANBUL

Sürat Kargo Genel Müdürlük Tel: 0(212) 410 30 30 Sürat Kargo Genel Müdürlük Faks: 0 (212) 410 30 31

Sürat Kargo müşteri hizmetleri, Sürat Kargo tarafından müşterilerinin gönderileri ve Sürat Kargo ile ilgili sorularına cevap bulabilmeleri için telefon üzerinden sunulan çağrı merkezi hizmetleridir.

Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri

Sürat Kargo müşteri hizmetleri aracılığıyla dilerseniz gönderimini gerçekleştirdiğiniz kargo hakkında tüm bilgilere ulaşabilir, dilerseniz Sürat Kargo ile ilgili dilek, şikayet ve önerilerinizi bildirebilirsiniz. Ayrıca Sürat Kargo müşteri hizmetlerini arayarak Sürat Kargo şube bilgileri, gönderi fiyat bilgileri gibi Sürat Kargo ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgileri edinebilirsiniz. 700’e yakın şube sayısı olan Sürat Kargo’nun çağrı merkezi numarasını arayarak Sürat Kargo müşteri hizmetlerine kolayca erişebilir, hattaki görevliye sorularınızı sorarak anında cevap bulabilirsiniz.

Image
surat kargo musteri hizmetleri

Sürat Kargo Çağrı Merkezi

Sürat Kargo çağrı merkezi tarafından sunulan hizmetler oldukça geniş bir yelpazededir. Sürat Kargo çağrı merkezini arayarak kargo takip numaranızı öğrenmekten kargonuzun nerede olduğunu öğrenmeye, en yakın Sürat Kargo şubesinin adresini almaktan Sürat Kargo kargo fiyat tarifesini öğrenmeye kadar birçok bilgiye telefon üzerinden erişebilirsiniz. Bunun için Sürat Kargo çağrı merkezi numarasını arayarak söz konusu sorularınızı hattaki görevliye iletmeniz yeterli olacaktır.

Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri Tel

Sürat Kargo müşteri hizmetleri tel no aracılığıyla, herhangi bir Sürat Kargo şubesine gitmeden Sürat Kargo çağrı merkezi hizmetlerinin tamamından faydalanmak mümkündür. Sürat Kargo ile ilgili herhangi bir şikayetiniz var ise, Sürat Kargo müşteri hizmetleri numarasını aynı zamanda Sürat Kargo müşteri hizmetleri şikayet telefonu olarak da kullanabilirsiniz. Sürat Kargo müşteri hizmetleri telefon numarası ile Sürat Kargo çağrı merkezi telefon numarası aynıdır.

Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 0850 202 0 202

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA