Sürat Kargo Anlaşması

Sürat Kargo anlaşması ile ilgili detaylı bilgileri ve anlaşma adımlarını sayfanın devamında bulabilir, indirimli kargo için fiyat teklifi alarak OfisPaneli ile avantajlı kargo anlaşması yapabilirsiniz.

İNDİRİMLİ KARGO TEKLİFİ AL

Sürat Kargo Anlaşması Nasıl Yapılır?

Özellikle e-ticaret siteleri, hukuk firmaları gibi şirketler sık sık müşterilerine kargo gönderiminde bulundukları için kargo masrafı bu tip işletmelerin önemli bir gider kalemini oluşturmaktadır. Bu harcamaları daha uygun fiyata ve daha kısa sürede gerçekleştirmek için kargo anlaşmanızı OfisPaneli üzerinden gerçekleştirebileceğiniz gibi, yükselmekte olan kargo firmalarından biri olan Sürat Kargo ile bireysel veya kurumsal olarak kargo anlaşmanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Image
surat kargo anlasmasi

Sürat kargo sektörde yerini sağlamlaştırmak adına fiyat anlamında daha uygun teklifler sunabilen bir kargo firması olduğundan dolayı kargo gönderimlerinizin maliyetinde büyük ölçüde etki yaratacaktır. Eğer Türkiye’nin her noktasına değil de belli başlı noktalara gönderim yapmak sizin için daha kritikse, Sürat Kargo ile anlaşma sağlamakta fayda görebilirsiniz. Bu süreç diğer kargo firmalarıyla hemen hemen aynıdır.

Kargo şirketleriyle anlaşma yapmak için OfisPaneli’den ücretsiz fiyat teklif alabilirsiniz.

 

Anlaşma için öncelikle kargo gönderim hacminizi ve paket özelliklerinizi belirlemeniz gerekmektedir. Sürat Kargo’dan iletişime geçeceğiniz satış görevlisi ile bu bilgileri paylaştıktan sonra anlaşma süreci için uygun bir gün ve saat belirlersiniz. Bunun için genel müdürlüğe gidebileceğiniz gibi, görevlinin sizi ofisinizde ziyaret etmesini de rica edebilirsiniz. Daha önce belirtmiş olduğunuz gönderim hacmine göre satış görevlisi sizin için hazırlamış olduğu fiyat dosyasıyla görüşmeye gelir. Eğer teklif edilen fiyatlar o anlık bütçenize fazla geliyor ise daha sonra gönderi sayınızın artacağını taahhüt etmeniz durumunda fiyatlarda iskontoya gidilebilir.

Anlaşma detayları konuşulduktan sonra satış görevlisi anlaşmayı yöneticisinin onayına sunar ve teklifin onaylanması halinde gönderimlerinize başlayabilirsiniz.

Sürat Kargo Kurumsal Hizmetler

Sürat Kargo firması tarafından bireysel müşterilere verilen hizmetlerin dışında kurumsal müşteriler için de bazı avantajlı teklifler ve fiyatlar sunulmaktadır.

Image
surat partner

Sürat Partner

Eğer ürünlerinizin gönderimi büyük bir özen istiyor ya da farklı araçlar kullanılması gerekiyorsa, Sürat Partner hizmeti tam size göre. Eğitimli personeller ve özel tasarlanan araçlar sayesinde ürünleriniz güvenli bir şekilde müşteriye ulaştırılmaktadır.

Image
surat net

Sürat İnternet

e-Ticaret sitelerine özel olarak tasarlanan Sürat İnternet yöntemi sayesinde internetten alınan ürünler kapıda ödeme şeklinde teslim edilmektedir. Böylelikle hem tahsilat konusunda problem oluşmamakta hem de müşteriler güvenli alışveriş yapmaktadır.

Image
surat ekspress

Sürat Ekpress

Uzak bölgelere ve şehirlere gönderim yapan kurumsal firmalara özel hazırlanan Sürat Ekspress sayesinde ürünleriniz uçak vasıtasıyla kısa süre içerisinde alıcıya teslim edilir.

Image
surat

Sürat 24

Sürat Kargo tarafından geliştirilen ve yoğun ilgi gören Sürat 24 sayesinde gönderilen ürünler 24 saat içerisinde alıcısına güvenli bir şekilde ulaştırılmaktadır.


OfisPaneli ile kargo giderlerinizi düşürmeye hemen başlayabilirsiniz. Hemen başvurun, OfisPaneli danışmanları 30 dakika içerisinde size ulaşarak tüm anlaşma süreçlerinde yanınızda olsun.

Şirketinizin kargo giderlerini düşürmek mi istiyorsunuz?

Formu doldurarak bize kendinizi tanıtın, işletmeniz için teklifleri toplamaya hemen başlayalım.

Tarafımca sunulan verilerin, Multinet Up, Multinet up iştirakleri ve/veya sözleşmeli iş ortakları ile paylaşılmasına, bu bilgilerin tanıtım, promosyon, bilgilendirme vb. amaçlarla kullanılmasına ve bu kapsamda tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine muvafakat ediyorum.

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA