E-­Ticaret Kargo Anlaşmaları

E-Ticaret kargo anlaşmaları, E-ticaret firmalarının yüksek gönderi hacimlerine karşılık gelen yüksek kargo maliyetlerinin düşürülmesi için oldukça önemlidir. OfisPaneli ile indirimli kargo anlaşması yaparak yüksek kargo giderlerinizi kolayca düşürebilirsiniz.

İNDİRİMLİ KARGO TEKLİFİ AL

E­-ticaret kargo anlaşmaları elektronik platformlar üzerinden satış işlemi gerçekleştiren şirketlerin gönderi maliyetlerini düşürmek için kargo şirketleriyle gerçekleştirdikleri sözleşmedir.

E­-Ticaret Kargo Anlaşmaları ve Ürün Satışına Etkisi

E­-ticaret kargo anlaşmaları, elektronik kanallardan satış ve pazarlama faaliyetleri yürüten firmalar için büyük önem arz etmektedir. Şirket giderlerini düşürmede oldukça etkin bir konu olan e-ticaret kargo anlaşmaları, satış oranlarını yükseltmek ve hedef kitlenin satın alma eğilimini artırmak açısından da önemlidir. Ürün satışlarında belirtilen kargo tutarı o ürünün satışı üzerinde doğrudan etkili olmaktadır. Elektronik platformlardan alışveriş yapan müşteriler, bir ürünü satın alırken kargo maliyetini de hesaba katarlar. Kargo tutarını minimuma düşürecek e-ticaret kargo anlaşmaları ise potansiyel müşterilerin, almayı düşündükleri ürüne yönelik satın alma eğilimini yükseltir ve doğal olarak ürünün satışlarına pozitif etki eder. Kargo fiyatlarının yanı sıra, söz konusu kargonun teslimat hızı da müşteri güvenini ve satışları arttıran detaylar arasında yer alır.


E-ticaret firmanız için avantajlı kargo anlaşması yapmak istiyorsanız hemen www.ofispaneli.com/kargo-anlasmasi adresini ziyaret ederek başvuru formunu doldurun, OfisPaneli danışmanları 30 dakika içerisinde size ulaşarak kargo anlaşma sürecinizi başlatsın.


Image
e ticaret kargo anlasmaları

E-Ticaret Kargo Anlaşması ve Avantajları

Efektif bir şekilde hayata geçirilen e-ticaret kargo anlaşması, şirketler için birçok avantajı beraberinde getirmektedir. Etkili bir e-ticaret kargo anlaşması sadece uygun fiyattan kargo gönderimini içermez. Fiyat önemli bir konu olmakla birlikte satışı gerçekleştirilen bir ürünün satışlarının artmasında söz konusu kargo şirketinin hizmet kalitesi de büyük önem arz eder. Elektronik ortamlardan alışveriş yapan müşterilerin en fazla dikkat ettikleri konuların başında kargo ücretleri ve gönderim süreleri yer almaktadır. Bunu kargonun teslimat hızı ve müşterilerde uyandırdığı güven duygusu takip etmektedir. Gerçekleştirilen çalışmalar göstermiştir ki e-kanallar üzerinden alışveriş yapan müşteriler farklı firmaları da kontrol etmektedirler. Firmanızla aynı ürünü satan rakip bir firmada kargo fiyatlarının daha ucuz olması, söz konusu rakip firmanın sizden daha etkili bir e-ticaret kargo anlaşmasına sahip olduğunu gösterir ve firmanızın satışına olumsuz etki eder.


OfisPaneli, şirketlerin en efektif e­-ticaret kargo anlaşmalarına imza atmalarını sağlayarak şirket giderlerini düşürür ve müşterilerinizin satın alma eğilimine pozitif etki edecek bir e-ticaret kargo anlaşması yapmanızı sağlar.

Yorumlar

User

Zafer Kibritçi (doğrulanmamış) tarafından Pt, 02/15/2021 - 15:56 tarihinde gönderildi

Merhabalar.
E-Ticaret sektöründe faaliyet gösteren bir firmam var. Fiziksel bir mağazam yok. Tüm ürünlerini faturalı olarak gönderiyorum. Satış yaptığım ürünlerde müşteriler daha çok kapıda ödeme yöntemi tercih ettiklerinden ben de tüm ürünlerimi kapıda ödeme ile gönderme kararı aldım. Şu an Aras Kargo ile bir anlaşmam var ama kapıda ödemeyi kapsamıyor. Sizin aracılığınız ile kapıda ödemeli kargo anlaşması yapabilir miyiz? Aras Kargo ile anlaşmamım olması yeni bir anlaşma yapmama engel teşkil eder mi?
User

Levent ERDOĞAN (doğrulanmamış) tarafından Pt, 02/15/2021 - 15:57 tarihinde gönderildi

Güzel bir noktaya parmak basmışsınız. Keşke cevabınız verildiyse bile buraya da yazılsaydı benzer ihtiyaç sahiplerine çok büyük zaman kazandırmış olacaktı. Bilgi kolay ulaşıldığında değerlidir.
User

canan ulucan (doğrulanmamış) tarafından Pt, 02/15/2021 - 15:57 tarihinde gönderildi

merhabalar
ben 3 senedir e ticaret yapiyorum fakat artik kendi isimin patronu olmak istiyorum fakat bunun icin kargonun uygun olmasi benim daha cok kargo cikarmama guzel vesile olcaktir . fakat hic bir kargo sirketi anlasma yapmak istemiyor kapida odeme daha cok istek var fakat cok istiyolar baslangic oldugi icin gunde en az 10 15 ustu kargo cikmasini istiyolar zorunlu olmayan anlasma yapabilecegim hem kapida odme gonderebilegim en uygun fiyat ile gonderim saglamak istiyorum lutfen yorum veya tel ile cevaplarmisiniz
User

Murat Bayındır (doğrulanmamış) tarafından Pt, 02/15/2021 - 15:57 tarihinde gönderildi

Merhaba iyi günler aras kargo ile anlasmam var internet üzerinden satıs yapıyorum kucuk dosya paketi ve onun 1 boy buyugu seklınde urun gönderiyorum ama tahsilatlı kargo kapıda odeme yaptıgım ıcın fiyat yuksek gelıyor bana yardımcı olacagınız farklı bi kargo şirketi varmı yılda minimum 5000₺ odeme yapmaktayım kargoya
User

Ünal Küçükayı (doğrulanmamış) tarafından Pt, 02/15/2021 - 15:58 tarihinde gönderildi

Öncelikle hizmetini için teşekkür ediyorum. Bizden hiç bir ücret almadan bu indirimli fiyatlardan yararlanmamızı sağlamanız takdire şayan. Ancak verdiğiniz fiyatların daha da indirimli olmasını talep ediyoruz. Yetkili arkadaşlara iletirseniz memnun olurum. Saygılarımla
Ünal Küçükayı

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA