Yurtiçi Kargo İndirim Kampanyası

OfisPaneli üzerinden tüm kargo işlemlerinizin kontrolünü ve yönetimini tek bir panelden yaparak aynı zamanda şirketiniz için zaman kazanımı da oluşturabilirsiniz.

ÜCRETSİZ KARGO TEKLİFİ İSTE

Yurtiçi Kargo indirim kampanyası firma tarafından sunulan kampanyalar dahilindedir. Yurtiçi Kargo indirim kuponu ve indirim kampanyası gibi birçok kampanya mevcuttur.
Şirketinizin kargo giderlerini minimize etmek için siz de kargo tedarikçi anlaşmanızı OfisPaneli üzerinden gerçekleştirebilir, tüm kargo işlemlerinizin kontrolünü ve yönetimini tek bir panelden yaparak aynı zamanda şirketinizin verimliliğini arttırabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo İndirim Kazanma

Yurtiçi Kargo indirim kampanyaları dahilinde, Yurtiçi Kargo’nun doğrudan sunduğu veya gerçekleştirdiği anlaşmalar dahilinde hayata geçirdiği birçok indirim kampanyası bulunmaktadır. Çeşitli firmalar ile yapılan kampanyalar bu tür Yurtiçi Kargo indirimlerine verilebilecek örnekler arasındadır. Ayrıca Yurtiçi Kargo tarafından aracı bir kurum veya kuruluş olmaksızın gerçekleştirilen indirim kampanyaları da mevcuttur.

Image
yurtici kargo indirimi

Yurtiçi Kargo Güncel Kampanyalar

Firma tarafından bireysel ve kurumsal müşteriler için her dönem farklı kampanyalar düzenlenmektedir. Bu kampanyalar sürekli olarak değişikliğe uğradığı gibi OfisPaneli üzerinden güncel olarak kontrol etmeniz mümkündür. Yurtiçi Kargo indirim kampanyalarının tamamına ulaşmak ve detaylı bilgi almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz: Yurtiçi Kargo Güncel Kampanyalar

Son Güncelleme: Kasım 2017

Mobil Uygulama İndirimi

Image
yurtici kargo mobil şube

Yurtiçi Kargo tarafından Android ile iOS işletim sistemleri için yayınlanan mobil uygulamanın indirilmesi ve ürün gönderimi yapılması halinde %30 indirim sağlanmaktadır. Kampanyanın son kullanım tarihi olmamakla birlikte Yurtiçi Kargo Mobil Uygulama Kampanyası üzerinden detaylarını inceleyebilirsiniz.

Turkcell Kampanyası

Image
turkcell yurtici kargo

Yurtiçi Kargo ile Turkcell arasında yapılan anlaşmalar sonrasında ürün gönderimi yapmak isteyen Turkcell kullanıcıları, şubeden anında %30 indirim kazanacaklar. Yurtiçi Kargo Turkcell Kampanyası‘na geçiş yaparak detaylarını inceleyebilirsiniz ve şifre alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Adalet Kart Kampanyası

Image
adalet kart yurtici kargo

Yurtiçi Kargo Adalet Kart kampanyası sayesinde Adalet Bakanlığı’nda görev alan personeller ve memurlar ürün gönderimi yaparken %45’e varan indirimler kazanmaktadır. Sadece Adalet Kart sahibi müşterilen şubeden yararlanabildiği kampanya 31 Aralık 2017 tarihinde sonlanacaktır. Adalet Kart kampanyasının kullanılması halinde ise dosya gönderimi 4,06 TL + KDV şeklindedir.

Türk Telekom Kampanyası

Image
yurtici kargo turk telekom

Yurtiçi Kargo ile Türk Telekom arasında yapılan anlaşmalar sonrasında BYS PLATİNCARD ve EASYCARD’da sahip olan müşteriler 31 Aralık 2017 tarihine kadar indirimli olarak kargo gönderebilecekler. Kampanya ile ilgili detaylı bilgilere Yurtiçi Kargo Türk Telekom Kampanyası linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA