Kargo Şirketleri ile Ucuz Kargo Gönderimi

Türkiye'deki ve yurt dışındaki kargo şirketleri ile indirimli ve sabit oranlarda kargo göndermek için OfisPaneli'nin kargo anlaşmasından yararlanabilirsiniz.

FİYAT TEKLİFİ İSTE

Kargo Şirketleri

Yurt içi ve yurt dışı gönderileriniz için hizmet alabileceğiniz kargo şirketleri, farklı teknolojileri kullanarak geniş gönderi ağlarına ulaşıyor. Gönderilerinizin aciliyetine göre kargo şirketlerinin farklı ulaştırma süreleri bulunur. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun pek çok kargo şirketi hizmet vermektedir.

Image
kargo sirketleri

Kargo şirketlerinden avantajlı teklifler almak için OfisPaneli’nin kullanabilir, en ucuz kargo şirketi arayışınıza yanıt bulabilirsiniz.

Türkiye'deki Kargo Şirketleri

Türkiye’de hizmet veren kargo şirketleri listesi ve kargo firmaları hakkında bilgiler.

MNG Kargo, OfisPaneli’nin anlaşmalı kargo tedarikçileri arasında yer almaktadır. MNG Kargo ile şirketiniz için indirimli kargo anlaşması yapmak için aşağıdaki teklif al butonuna tıklayabilirsiniz.

Taşımacılık sektöründe yaptığı teknolojik ve dünya standartlarındaki geliştirmeler ile başrol oynayan MNG Kargo, paketleme işleminin el değmeden, hatasız ve hasarsız olarak yapıldığı Teknolojik Aktarma Merkezi’ne sahip ilk ve tek kargo şirketidir.

MNG Kargo'dan Fiyat İste

Arıkanlı Holding iştiraki olarak 1982 yılında kurulan Yurtiçi Kargo, bugün 800’ü aşkın şubesi, 3910 araç filosu ve 13 bin 500’den fazla personeliyle, Türkiye’nin her yerinde kargo hizmetleri sunmaktadır. 17 Bölge Müdürlüğü ve 32 Aktarma Merkezi bulunan Yurtiçi Kargo, 1997 yılından bu yana Uluslararası Taşıma Birlikleri Federasyonu’nun (FATA) üyesi olma özelliği taşımaktadır. 2003 yılında Avrupa’nın önemli kargo şirketlerinden biri olan Geopost ile iş birliği yapan Yurtiçi Kargo, dünyanın 230 farklı noktasına gönderim gerçekleştirmektedir.

Kargo Teklifi İste

PTT Kargo yani Posta ve Telgraf Teşkilatı Kargo, 4700’den fazla noktada kargo hizmetleri sunmaktadır. 40 bine yaklaşan personel sayısı ile posta ve kargo taşımacılığı hizmetleri veren PTT Kargo, ülkemizin en köklü kurumlarından biridir. PTT Kargo tarafından gönderilen kargolar, alıcılara 1 ile 4 iş günü içerisinde ulaşmaktadır.

Kargo Teklifi İste

2003 yılında kurulmuş olan Sürat Kargo, günümüzde 700’e yakın şube sayısına ulaşmıştır. Sürat Kargo, 1600 araçlık geniş filosu ve 5000’in üzerindeki personel sayısıyla tüm Türkiye’ye ve dünyanın 228 farklı ülkesine kargo gönderim işlemleri gerçekleştirmektedir. 100’ü aşkın mobil dağıtım alanıyla Sürat Kargo, Türkiye’de kargo sektörünün genç fakat güçlü şirketleri arasında yer almaktadır. Sürat Kargo, Türkiye’nin 81 ilinde de şubelere sahip olup, Türkiye’nin tamamına kargo hizmetleri sunmaktadır.

Kargo Teklifi İste

Aras Kargo, 1989 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmekte olan ve Türkiye’nin tamamına kargo dağıtım işlemleri gerçekleştiren bir kargo şirketidir. Ülke genelinde 13 bölge müdürlüğü bulunan Aras Kargo, bunun yanı sıra 28 transfer merkezine ve 825 şubeye sahiptir. Aras Kargo 3320 araçtan oluşan geniş filosu ve 12 bin kişiye ulaşan personel sayısıyla, çok geniş bir dağıtım ağında kargo hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca Aras Kargo, Dünya genelinde 5 kıtada 227 farklı ülkeye kargo dağıtım işlemleri gerçekleştirerek hizmet profilini ülke sınırlarının dışına taşımaktadır.

Kargo Teklifi İste

Yurtdışı Kargo Şirketleri

Yurt dışına göndereceğiniz kargolarınız için en iyi kargo firmaları. Uluslararası kargo şirketleri seçiminde kargo ücretlerine ve teslimat süresine dikkat etmelisiniz.

FedEx Corparation, dünya çapında hava ve kara lojistik hizmeti veren Amerikan şirketidir. Dünyanın en iyi şirketleri arasında yer almaktadır.
1971 yılında Federal Express adı ile kurulmuş olup, 1988 yılında bir çok kargo firmasını satın alarak FDX Corp ismi ile faaliyetlerine devam etmiştir. 2000 yılında ise şirket ismi olarak FedEx Corporation belirlenmiştir.
Kendine özel uçak filosu olan FedEx ile yurt dışı kargo gönderilerinizi OfisPaneli kargo anlaşması ile indirimli ve sabit fiyatlar üzerinden yapabilirsiniz. Şirketinizin yurt dışı kargo gönderilerinde %80’lere varan tasarruf ağlayabilirsiniz.

Kargo Şirketleri Çalışma Saatleri

Türkiye’deki kargo şirketlerinin hizmet verdiği çalışma saatleri genel olarak hafta içi sabah – akşam saatleri arası, cumartesi yarım gün şeklindedir. Pazar günleri kargo firmaları şubeleri kapalıdır.

Bazı kargo şirketleri çalışma saatleri aşağıdaki gibidir:

Kargo ŞirketiHafta İçiCumartesi
MNG Kargo Çalışma Saatleri08:30 - 18:0008:30 - 15:30
Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri09:00 - 18:0009:00-17;00
Aras Kargo Çalışma Saatleri08:30 - 18:0008:30 - 13:00
Sürat Kargo Çalışma Saatleri08:30 - 19:3008:30 - 14:00
PTT Kargo Çalışma Saatleri08:30 - 17:0008:30 - 12:30

 

Kargo Şirketleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kargo şirketleri pazar günü açık mı?

Türkiye’deki tüm kargo şirketleri yasalar gereği ve Rekabet Kurumu kararları çerçevesinde pazar günleri kapalıdır. Kargo şubelerinde çalışmanın zorluğu ve çalışanların dinlenme ihtiyaçlarından dolayı pazar günleri şubelerin kapalı olması çok doğaldır.


Kargo şirketleri pazar günü dağıtım yapıyor mu?

Hayır. Türkiye’deki tüm kargo şirketleri pazar günü dağıtım yapmamaktadır. PTT KargoMNG KargoSürat KargoAras KargoYurtiçi Kargo gibi diğer şirketler de pazar günleri teslimat yapmamaktadır.


En ucuz kargo şirketi hangisi?

Kargo şirketlerinin fiyatları bildiğiniz gibi farklılık göstermektedir. En ucuz kargo şirketi 2017 yazımızı inceleyebilirsiniz.


 

Yorumlar

User

Ela (doğrulanmamış) tarafından Pt, 02/15/2021 - 15:26 tarihinde gönderildi

Hayirli aksamlar yurtdisina istegimiz herseyi getirebiliyormusunuz
User

Ela (doğrulanmamış) tarafından Pt, 02/15/2021 - 15:27 tarihinde gönderildi

Yiyecek te dahilmi
User

Tolga Semirli (doğrulanmamış) tarafından Pt, 02/15/2021 - 15:27 tarihinde gönderildi

Merhaba,

benim adim Tolga, benim Almanyada Kargo Sirketim var ve büyük bir Sirketle beraber calisiyorum. Bizdeki düsünce Türkiyeye her Ülkeden Paket gönderme bize bu yolda dagitan türkiyede Paketleri bir Sirket lazim.

Sizlerden cevab alirsam cok memnun olurum.

Teşekkürler.

Tolga Semirli
E.S.C.H Transporte

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA