MNG Kargo Anlaşması

OfisPaneli'nin avantajlı kargo tedarikçisi MNG Kargo ile anlaşma yapmak için hemen kargo teklifi isteyin, şirketinizin satınalma maliyetlerini düşürmeye bugün başlayın.

İNDİRİMLİ MNG KARGO TEKLİFİ AL

Şirketinizin kargo giderlerini düşürmek mi istiyorsunuz?

Formu doldurarak bize kendinizi tanıtın, işletmeniz için teklifleri toplamaya hemen başlayalım.

Tarafımca sunulan verilerin, Multinet Up, Multinet up iştirakleri ve/veya sözleşmeli iş ortakları ile paylaşılmasına, bu bilgilerin tanıtım, promosyon, bilgilendirme vb. amaçlarla kullanılmasına ve bu kapsamda tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine muvafakat ediyorum.

MNG Kargo ile Anlaşma Nasıl Yapılır?

Kurumsal veya şahsi firmanızın kargo giderlerini azaltarak satın alma maliyetinizi yüksek oranda düşürebilirsiniz. Bunun için de OfisPaneli üzerinden MNG kargo anlaşmanızı çok kısa bir süre içinde tamamlayıp tasarrufa başlayabilirsiniz.

Image
mng kargo anlasması

OfisPaneli ile yapacağınız kargo anlaşmanızda tarafınızdan komisyon gibi hiçbir ek ücret talep edilmez. Kargo miktarınızın önemi olmadığı için herhangi bir alt limit bulunmamaktadır. Böylece aylık kargo hacminiz ne olursa olsun yüksek kargo gönderisi olan firmalarla hemen hemen aynı tekliflere sahip olabilirsiniz. OfisPaneli, toplu satınalmanın gücünü kullanarak büyük firmaların tedarik anlaşmalarında elde ettiği indirim oranlarını KOBİ’ler için mümkün kılıyor.

Kurumsal veya bireysel kargo anlaşmanızı kendiniz yapmak isterseniz de öncelikli olarak aylık kargo miktarınızı belirlemeniz gerekmektedir. Bu miktarı ve kargolarınızın paket boyutu, ortalama ağırlığı gibi kriterleri belirledikten sonra MNG Kargo müdürlüklerinden randevu alabilir veya direkt olarak OfisPaneli’ne ücretsiz başvurarak avantajlı kargo anlaşması için ilk adımınızı atabilirsiniz.

OfisPaneli’ne başvurduktan sonra 30 dakika içinde OfisPaneli danışmanları size ulaşarak sizi ve şirketinizi daha iyi tanır ve şirketinize uygun teklifleri sizinle paylaşır. Teklifle ilgilenmeniz durumunda, tamamı internet üzerinden devam edecek olan anlaşma süreçlerini yerinizden kalkmadan kolayca tamamlarsınız. Sonrasında ise MNG kargo üzerinden yapılan harcama detaylarınızı, tasarruf tutarlarınızı ve işlem geçmişinizi panelinizde görüntüleyebilirsiniz.

Avantajlı MNG Kargo anlaşması yapmak için hemen OfisPaneli’ne başvurun, şirketinizi satınalma maliyetlerini düşürerek şirketinizin büyümesine odaklanın.

Kargo anlaşması hakkında detaylı bilgiler için lütfen bize ulaşın.

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA