Sürat Kargo Şubeleri

 

Siz de kargo tedarikçisi anlaşmanızı OfisPaneli aracılığıyla yapın; daha kolay yönetin, daha çok kazanın.

ÜCRETSİZ KARGO TEKLİFİ İSTE

Sürat Kargo şubeleri, Türkiye genelinde 700’e ulaşmış olup 5000’i aşkın personeli ile kargo hizmetleri sunmaktadır.

OfisPaneli, şirketiniz için en avantajlı kargo anlaşmasını gerçekleştirmenizi sağlayarak kargo giderlerinizi %80’lere varan oranlarda düşürüyor; tüm kargo faaliyetlerinizi tek panel üzerinden yönetme kolaylığı sunarak efektif zaman yönetimi gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Sürat Kargo Şubeleri

Sürat Kargo şubeleri, Sürat Kargo müşterilerine gönderi hizmetleri vermekte ve tüm Türkiye’de faaliyet göstermektedir. Sürat Kargo şubelerine gidilerek online sistem üzerinden yapılabilen tüm kargo işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Aynı şekilde telefon ile faydalanılabilen tüm hizmetlerden Sürat Kargo şubeleri aracılığıyla da faydalanılabilmektedir. Bu hizmetler kapsamında Sürat Kargo gönderi takip, Sürat Kargo yurt dışı gönderi takip, Sürat Kargo şubeleri iletişim bilgileri, Sürat Kargo fiyat sorgulama gibi hizmetler yer almaktadır. Sürat Kargo, çalışma saatlerini Sürat Kargo şubelerinin bulunduğu coğrafi konuma göre şekillendirmiştir. Sürat Kargo şubeleri, çalışma saatlerini doğu iller ve batı iller olarak ayırmıştır. Bu uygulama göre doğu illerindeki Sürat Kargo şubeleri, 08:30 ile 18:00 saatleri arasında hizmet vermekteyken, batı illerdeki Sürat Kargo şubeleri ise 09:00 ile 18:30 saatleri arasında faaliyet göstermektedir. Pazar günleri kapalı olan Sürat Kargo şubeleri, Cumartesi günleri ise doğu illerde 08:30 ile 14:00 saatleri arasında; batı illerde ise 09:00 ile 14:30 arasında hizmet sunmaktadır.

Image
surat kargo subeleri

Sürat Kargo Ankara Şubeleri

Sürat Kargo Ankara şubeleri, Sürat Kargo’nun başkentimiz Ankara sınırları içerisinde hizmet sunmakta olan şubelerini göstermektedir.

Sürat Kargo İstanbul Şubeleri

Sürat Kargo İstanbul şubeleri, Sürat Kargo’nun İstanbul sınırları içerisinde hizmet sunmakta olan şubelerini göstermektedir.

Sürat Kargo İzmir Şubeleri

Sürat Kargo İzmir şubeleri, Sürat Kargo’nun İzmir sınırları içerisinde hizmet sunmakta olan şubelerini göstermektedir.

Sürat Kargo Bursa Şubeleri

Sürat Kargo Bursa şubeleri, Sürat Kargo’nun Bursa sınırları içerisinde hizmet sunmakta olan şubelerini göstermektedir.

Sürat Kargo Diğer Şubeleri

Sürat Kargo diğer şubeler, Sürat Kargo’nun Ankara, İstanbul, İzmir ve Bursa sınırları dışındaki illerde hizmet sunmakta olan şubelerini göstermektedir.

Sürat Kargo şube bilgileri aşağıdaki linkten çekilebilir:

 

http://www.suratkargo.com/?p=content_online&i=374&l=en_yakin

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA