MNG Kargo Çalışma Saatleri ve Dağıtım Saatleri

OfisPaneli tedarikçisi olan MNG Kargo'nun çalışma saatleri, dağıtım saatleri hakkında detaylı bilgiyi bu sayfadan alabilirsiniz.

FİYAT TEKLİFİ İSTE

MNG Kargo Çalışma Saatleri ve Müşteri Memnuniyeti

MNG Kargo çalışma saatleri, teknolojik aktarım merkezleriyle Türkiye’de kargo sektörüne çağ atlatan MNG Kargo’nun, müşterilerine en faydalı hizmet kalitesini sunacak şekilde planlanmıştır. Böylece MNG Kargo, hem kaliteli kargo hizmetleriyle hem de optimum çalışma saatleriyle müşteri memnuniyetinde her zaman en yüksek oranları hedefleyerek bu hedefine ulaşmak için küresel standartlarda hizmetler sunmaktadır. MNG çalışma saatleri, müşteri ve çalışan memnuniyet seviyelerini en üst düzeylere çıkarmaktadır.

Image
mng kargo calışma saatleri

MNG Kargo Dağıtım Saatleri ve Akşam Teslimat Hizmeti

MNG Kargo dağıtım saatleri, MNG Kargo’nun iş veya başka sebeplerden ötürü gündüz evde olamayacak müşterileri de göz önünde bulundurularak ayarlanmıştır. Geliştirdiği yenilikçi projelerle hem kargo sektörüne hem paydaşlarına değer katan MNG Kargo’nun Akşam Teslimat hizmetiyle, gündüz herhangi sebepten evinde olamayacak kişilerin kargoları akşamları teslim edilebilmektedir. MNG Kargo teslimat saatleri, Akşam Teslimat hizmeti kapsamında tamamen müşteri memnuniyeti yaklaşımıyla geliştirilmiştir. Bu kapsam dahilinde planlanan MNG Kargo dağıtım saatlerine göre, cumartesi günleri ve tatil günleri dışındaki tüm günlerde akşam 19:00 ile 21:00 arasında teslimat işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Akşam Teslimat hizmeti sunan MNG Kargo şubelerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

MNG Kargo Akşam Teslimat Şubelerine ulaşmak için tıklayınız: http://www.mngkargo.com.tr/tr/yurtici-hizmetler/

MNG Kargo Mesai Saatleri

MNG Kargo mesai saatleri, müşterilerine en avantajlı kargo anlaşmasını yaparak kargo giderlerini düşüren ve tüm kargo işlemlerini tek panel üzerinden gerçekleştirme imkanı sunan OfisPaneli’nin anlaşmalı tedarikçisi olan MNG Kargo’nun, günlere göre hizmet sunduğu saat aralıklarını göstermektedir.

MNG Kargo kurumsal anlaşma için lütfen OfisPaneli’nden ücretsiz teklif isteyin.

MNG Kargo Mesai Saatleri; hafta içi 08:30 – 18:00 arasında; Cumartesi günleri ise 08:30 – 15:30 arasındadır. MNG Kargo, Pazar günleri kapalıdır.

İşletmenizin giderlerini düşürmeye bugün başlayın.

ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA