PTT Kargo Anlaşması

Ptt Kargo anlaşması hakkında detaylı bilgileri ve anlaşma adımlarını sayfanın devamında bulabilir, indirimli kargo teklifi alarak OfisPaneli ile avantajlı kargo anlaşması yapabilirsiniz.

İNDİRİMLİ KARGO TEKLİFİ İSTE

Ptt Kargo Anlaşması Nasıl Yapılır?

İşletmeniz düzenli kargo gönderimi sağlıyor ise kargo firmalarıyla kurumsal anlaşma sağlamak şirketler için önemli bir yere sahiptir. Böylece bireysel gönderimden çok daha uygun ücretlere kargo gönderimlerinizi sağlamış olursunuz. Kargo anlaşmanızı OfisPaneli’nden rahatlıkla yapabileceğiniz gibi PTT Kargo Genel Müdürlük ile iletişime geçerek de anlaşmanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Image
ptt kargo anlasması

PTT Kargo kurumsal anlaşmanızın detaylarını görüşmek üzere öncelikli olarak PTT Kargo Bölge Genel Müdürlüğü’ne gidip aylık kargo hacminiz ve gönderilen kargoların özellikleriyle ilgili görüşme sağlamanız gerekmektedir. Bilindiği üzere PTT’nin e-Ticaret siteleri ya da kurumsal firmalar ile yaptığı kargo anlaşmaları Bölge Genel Müdürlüğü’nde gerçekleştirilmektedir. PTT Kargo’nun Bölge Genel Müdürlüğü adres bilgilerine şu linkten ulaşabilirsiniz; PTT Başmüdürlük İletişim Bilgileri

Tüm gönderimlerinizin detaylı olarak incelenmesi, ihtiyaçlarınızın eksiksiz karşılanması ve ileride sorunlarla karşılaşmamanız için kritik olacaktır. PTT Kargo resmi internet sitesini ziyaret ettikten sonra istediğiniz hizmetleri belirleyip, satış ekibiyle detayları konuşabilir ve PTT Kargo anlaşmalı fiyatlarını alabilirsiniz. Fiyat olarak en uygun fiyat veren kargo firmalarından biri olmakla beraber eğer gönderilerinizin aciliyeti yoksa PTT Kargo sizin için ekonomik seçeneklerden birisi olacaktır. Kurumsal kargo anlaşmanız Genel Müdürlük tarafından onaylandıktan sonra gönderilerinize başlayabilirsiniz.

Fiyat belirlemesi yapılırken kargo türü, ürünlerin boyutu ve aylık kargo hacmi önemli olmaktadır. Bu sebeple Bölge Genel Müdürlüğü’ne gitmeden önce ürünlerinizin boyutu ve aylık hacminiz hakkında bilgileri toparlamanız avantaj sağlayacaktır. Örnek bir boyut ya da gönderim yapılacak ürünü göndermeniz de kargo fiyatını belirleyici olacaktır.

PTT Kargo Anlaşmasının Avantajları Nelerdir?

PTT Kargo aracılığıyla ürünlerinizi göndermeniz halinde kazanacağınız avantajlar şu şekildedir;

-Türkiye’nin en ucuz kargo firmaları arasında yer alan PTT Kargo, kurumsal anlaşmalar sonrasında çok daha uygun bir hale gelebilmektedir. PTT Kargo ile uygun fiyatlardan ürün gönderimi yapabilirsiniz.

-PTT Kargo tarafından size özel kampanyalar ve promosyonlar düzenlenmektedir.

-PTT Kargo’nun tüm hizmetlerinden yararlandığınız gibi e-Ticaret siteleriniz ya da sistemleriniz ile de bağlantılı çalışmaktadır.

OfisPaneli’ne başvurarak kargo giderlerinizi düşürmek için ilk adımı atabilirsiniz. 30 dakika içinde size ulaşacak teklifi olumlu değerlendirmeniz halinde tümü internet üzerinden devam edecek anlaşma süreçlerini yerinizden kalkmadan tamamlayabilirsiniz.

 

Şirketinizin kargo giderlerini düşürmek mi istiyorsunuz?

Formu doldurarak bize kendinizi tanıtın, işletmeniz için teklifleri toplamaya hemen başlayalım.

Tarafımca sunulan verilerin, Multinet Up, Multinet up iştirakleri ve/veya sözleşmeli iş ortakları ile paylaşılmasına, bu bilgilerin tanıtım, promosyon, bilgilendirme vb. amaçlarla kullanılmasına ve bu kapsamda tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine muvafakat ediyorum.

Yorumlar

User

Olgun Karameşe (doğrulanmamış) tarafından Pt, 02/15/2021 - 14:50 tarihinde gönderildi

PTT Kargo ile anlaşma yapmak istiyorum. İlgilenir misiniz?
User

Neslihan ilhan (doğrulanmamış) tarafından Pt, 02/15/2021 - 14:51 tarihinde gönderildi

Ankara yaşiyorum.Evden satış yapiyorum. Ve yakin sehorlere urun satiyorum .ptt kargoyla anlasma yapabilirmiyim
User

Dilek köse (doğrulanmamış) tarafından Pt, 02/15/2021 - 15:09 tarihinde gönderildi

Merhaba evde iş yapan bayanlara bir kolaylık yokmudur bu kargolarda
User

Sinem (doğrulanmamış) tarafından Pt, 02/15/2021 - 15:14 tarihinde gönderildi

İnstagram üzerinden satış yaptığım bir sayfam var fakat resmiyeti yok. Ptt ile yada diğer kargo şirketlerinden biriyle bu anlaşmayı yapmam mümkün mü?
User

İsrafil (doğrulanmamış) tarafından Pt, 02/15/2021 - 15:14 tarihinde gönderildi

Yurt dışından ithalat yapıyorum yanlız kargo masrafları çok yüksek çıkıyor bu fiyatları nasıl düşürebilirim? Ptt kargo ile anlaşma yapsam bana fayda sağlarmı gönderici değilim kargoyu alan tarafım bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.
User

hakan gümüşboğa (doğrulanmamış) tarafından Pt, 02/15/2021 - 15:14 tarihinde gönderildi

Vergi dairesinden almis oldugu vergiden muaf belgesi ile evden ahşap hediyelik yapiyorum ancak kargo bedeli yuzunden satis kayiplarim oluyor.
Yardımcı olabilir misiniz.
User

Yasemin (doğrulanmamış) tarafından Pt, 02/15/2021 - 15:15 tarihinde gönderildi

Merhaba instagram üzerinde satış yapıyorum. Yakın şehirlere kargo ile ulaşım sağlamak istiyorum. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz?
User

Ayşe Gökmen (doğrulanmamış) tarafından Pt, 02/15/2021 - 15:15 tarihinde gönderildi

Merhaba instagram üzerinden bir satış sayfam ve vergi muhafiyet belgem var. Ptt kargo ile anlaşma yapmam mümkün mü acaba.
User

Polo AŞ (doğrulanmamış) tarafından Pt, 02/15/2021 - 15:15 tarihinde gönderildi

Polo AŞ olarak, ptt kargo’ ya gecmeyi dusunuyoruz. Anlasmasiz ptt kargonun fiyatlari cok yuksek geldi. Sitenizden teklif talebinde bulunduk. Bakalim rakamlar ne cikacak.
User

birkan reis (doğrulanmamış) tarafından Pt, 02/15/2021 - 15:16 tarihinde gönderildi

merhaba siz bu anlasmayı saglamak ıcın bır ucret talep edıyormusunuz acaba

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA