PTT Kargo

OfisPaneli, çözüm ortağı olduğu firmaların en avantajlı tedarikçi anlaşmalarını gerçekleştirmelerini sağlıyor

ÜCRETSİZ KARGO TEKLİFİ İSTE

PTT Kargo iletişim ve Genel Müdürlük bilgileri sayesinde PTT Kargo ile iletişime geçebilir, soru ve sorunlarınız için destek alabilirsiniz.

Şirketlerin en avantajlı kargo tedarikçisi anlaşması yapmalarını sağlayarak kargo giderlerini düşüren OfisPaneli ile, tüm kargo işlemlerinizi tek bir panelden kolayca yönetebilir ve şirket verimliliğinizi maksimum seviyelere çıkarabilirsiniz.

PTT Kargo

PTT Kargo yani Posta ve Telgraf Teşkilatı Kargo, 4700’den fazla noktada kargo hizmetleri sunmaktadır. 40 bine yaklaşan personel sayısı ile posta ve kargo taşımacılığı hizmetleri veren PTT Kargo, ülkemizin en köklü kurumlarından biridir. PTT Kargo tarafından gönderilen kargolar, alıcılara 1 ile 4 iş günü içerisinde ulaşmaktadır.

Image
ptt kargo

PTT Kargo İletişim

PTT Kargo iletişim bilgileri dahilinde; PTT Kargo faks numarası, PTT Kargo merkez telefon, PTT Kargo PTT Kargo telefon numarası gibi bilgiler yer almaktadır.PTT Kargo mail adresi ile iletişim hizmetleri sunmamaktadır. PTT Kargo iletişim numarası olarak PTT Kargo telefon numarasını kullanabilir ve PTT Kargo hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. PTT Kargo çağrı merkezi telefon no 444 1 788’dir. Bu numara üzerinden 7 gün 24 saat sesli cevap sistemi ile iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz.

PTT Kargo Genel Müdürlük

PTT Kargo Genel Müdürlük binası, birçok kargo şirketinden farklı olarak Ankara’da yer almaktadır. Ankara’nın Ulus ilçesinde bulunan PTT Kargo Genel Müdürlük tel no bilgilerini kullanarak telefon üzerinden sormak istediğiniz soruları sorabilir, sorunlarınızın çözümü için destek alabilir veya şikayetlerinizi iletebilirsiniz. PTT Kargo faks numarası ile de belgelerinizi faks yoluyla gönderebilirsiniz. Yüz yüze görüşmeleriniz için PTT Kargo Genel Müdürlük Adresi aşağıda yer almakta olup bu adres üzerinden PTT Kargo Genel Müdürlük binasına ulaşabilir; gerekli işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

PTT Kargo Genel Müdürlük Tel:+90 312 509 50 00
PTT Kargo Genel Müdürlük Faks: +90 312 309 51 44­45
PTT Kargo Genel Müdürlük Adresi: Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi Şehit Teğmen Kalmaz Cad. No:2 06101 Ulus / ANKARA

PTT Kargo müşteri hizmetleri veya bir başka deyişle çağrı merkezi, PTT Kargo müşterilerine telefon üzerinden hizmet sunabilmek amacıyla hayata geçirilmiştir.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri

PTT Kargo müşteri hizmetleri kapsamında online sistem veya PTT şubeleri üzerinden gerçekleştirebileceğiniz birçok işlemi telefon üzerinden yapabilirsiniz. Türkiye’nin en köklü kuruluşlarından biri olan PTT yani Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi, kargo gönderimi gerçekleştiren müşterilerinin herhangi bir şubeye gitmelerine gerek kalmadan da hizmet alabilmeleri için PTT kargo müşteri hizmetleri sistemini geliştirmiştir. Bu sistem dahilinde, şubelerden yapılabilecek işlemlerin büyük bir kısmı telefon üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

Image
ptt kargo musteri hizmetleri

PTT Kargo Çağrı Merkezi

PTT Kargo çağrı merkezi numarasını arayarak PTT Kargo ile ilgili merak ettiğiniz her sorunun cevabını alabilir, sorunlarınız için çözüm desteği alabilirsiniz. Ayrıca PTT Kargo çağrı merkezi telefon numarasını kullanarak dilek, şikayet ve önerilerinizi de iletebilirsiniz. PTT kargo çağrı merkezi sesli yanıt sistemi 7 gün 24 saat PTT Kargo müşterilerinin hizmetindedir. PTT Kargo müşteri temsilcisine bağlanarak kargonuzun ne zaman nerede olduğunu, en yakın ptt kargo şubesini, Ptt kargo gönderi ücretlerini ve daha birçok bilgiyi anında öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Tel

PTT Kargo müşteri hizmetleri tel bilgileri PTT Kargo Çağrı merkezi telefon numarasıyla aynıdır. PTT Kargo gönderi takip numarası, herhangi bir sebepten bilinmediği durumlarda PTT Kargo müşteri hizmetleri telefon numarası aranarak kimlik bilgileri verildiğinde kolayca öğrenilebilmektedir. PTT Kargo müşteri hizmetleri tel no ile PTT çağrı merkezinin sunduğu tüm hizmetlerden faydalanabilir, bulunduğunuz yerden telefon ile soru ve sorunlarınıza cevap bulabilirsiniz. PTT Kargo müşteri hizmetleri numarasını aynı zamanda PTT Kargo şikayet numarası olarak da kullanabilirsiniz.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 1 788

PTT Kargo anlaşma şartları ve detayları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA