Şirketinizin kargo giderlerini düşürmek mi istiyorsunuz?

Formu doldurarak bize kendinizi tanıtın, işletmeniz için teklifleri toplamaya hemen başlayalım.MNG Kargo ile Anlaşma Nasıl Yapılır?

Kurumsal veya şahsi firmanızın kargo giderlerini azaltarak satın alma maliyetinizi yüksek oranda düşürebilirsiniz. Bunun için de OfisPaneli üzerinden MNG kargo anlaşmanızı çok kısa bir süre içinde tamamlayıp tasarrufa başlayabilirsiniz.

 

mng-kargo-anlasmasi

 

OfisPaneli ile yapacağınız kargo anlaşmanızda tarafınızdan komisyon gibi hiçbir ek ücret talep edilmez. Kargo miktarınızın önemi olmadığı için herhangi bir alt limit bulunmamaktadır. Böylece aylık kargo hacminiz ne olursa olsun yüksek kargo gönderisi olan firmalarla hemen hemen aynı tekliflere sahip olabilirsiniz. OfisPaneli, toplu satınalmanın gücünü kullanarak büyük firmaların tedarik anlaşmalarında elde ettiği indirim oranlarını KOBİ’ler için mümkün kılıyor.

Kurumsal veya bireysel kargo anlaşmanızı kendiniz yapmak isterseniz de öncelikli olarak aylık kargo miktarınızı belirlemeniz gerekmektedir. Bu miktarı ve kargolarınızın paket boyutu, ortalama ağırlığı gibi kriterleri belirledikten sonra MNG Kargo müdürlüklerinden randevu alabilir veya direkt olarak OfisPaneli’ne ücretsiz başvurarak avantajlı kargo anlaşması için ilk adımınızı atabilirsiniz.

OfisPaneli’ne başvurduktan sonra 30 dakika içinde OfisPaneli danışmanları size ulaşarak sizi ve şirketinizi daha iyi tanır ve şirketinize uygun teklifleri sizinle paylaşır. Teklifle ilgilenmeniz durumunda, tamamı internet üzerinden devam edecek olan anlaşma süreçlerini yerinizden kalkmadan kolayca tamamlarsınız. Sonrasında ise MNG kargo üzerinden yapılan harcama detaylarınızı, tasarruf tutarlarınızı ve işlem geçmişinizi panelinizde görüntüleyebilirsiniz.


Avantajlı MNG Kargo anlaşması yapmak için hemen OfisPaneli’ne başvurun, şirketinizi satınalma maliyetlerini düşürerek şirketinizin büyümesine odaklanın.

Kargo anlaşması hakkında detaylı bilgiler için lütfen bize ulaşın.


 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir