Aras Kargo çalışma saatleri ve dağıtım saatleri; Aras Kargo tarafından sunulan kargo hizmetlerinin hangi günler saat kaç ila kaç arasında sunulduğunu gösteren zaman aralıklarıdır.

Aras Kargo Çalışma Saatleri

Aras Kargo çalışma saatleri, diğer tüm kargo şirketlerinde olduğu gibi Pazar günleri tatil olacak şekilde programlanmıştır. Türkiyenin 81 ilinde toplam 825 şubesi bulunan Aras Kargo çalışma saatleri diğer kargo şirketlerinin de yaptığı gibi hem müşterilerini hem de çalışanlarını memnun edecek şekilde düşünülerek belirlenmiştir. Bazı durumlarda Aras Kargo çalışma saatleri şubelere göre farklılık gösterebilir. Fakat bu, sık rastlanan bir durum değildir. Aras çalışma saatleri hafta içi her gün tam zamanlı, hafta sonu ise Cumartesi günleri yarım zamanlı olacak şekilde ayarlanmıştır.

aras kargo calisma saatleri

Aras Kargo Dağıtım Saatleri

Aras Kargo dağıtım saatleri veya başka bir deyişle aras kargo teslimat saatleri, Aras Kargo çalışma saatleri ile aynı zaman dilimlerine denk gelmektedir. Aras Kargo tarafından belirlenen bu zaman aralıkları kapsamında gerek kargo gönderimi, gerek kargo teslimatı işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Aras Kargo dağıtım saatleri içerisinde kargonuzun kapıdan alınması için de kayıt oluşturabilir ve herhangi bir şubeye gitmenize gerek kalmadan kargo gönderim işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Gün Açılış Saati Kapanış Saati
Pazartesi 08:30 18:00
Salı 08:30 18:00
Çarşamba 08:30 18:00
Perşembe 08:30 18:00
Cuma 08:30 18:00
Cumartesi 08:30 13:00
Pazar

Aras Kargo Mesai Saatleri

Aras kargo mesai saatleri, hafta içi sabah 08:30 ile akşam 18:00 saatleri arasında bulunmaktadır. Yani Aras Kargo, hafta içi her gün 08:30 ­ 18:00 saatleri arasında hizmet sunmaktadır. Bu aralıklar dışındaki saatlerde Aras Kargo kapalı olmaktadır. Hafta sonu ise sadece Cumartesi günleri hizmet sunan Aras Kargo mesai saatlerini 08:30 ­ 13:00 arasında olacak şekilde ayarlamıştır. Aras Kargo çağrı merkezinin mesai saatleri de Aras Kargo mesai saatleri ile aynıdır. Bu saatler dışındaki zaman dilimlerinde Aras Kargo’dan hizmet alınamamaktadır. Pazar günleri ise, tüm kargo şirketleri gibi Aras Kargo da kapalı olmaktadır.