MNG Kargo fiyat tarifeleri ve MNG ücretleri, gönderilecek kargonun çıkış adresi, teslimat adresi, ebatları ve ağırlığı gibi faktörlere göre belirlenmektedir.

Şirketinizin için en uygun fiyatlara sahip kargo anlaşması yapmanıza olanak sağlayan OfisPaneli ile, siz de kargo ücretlerinizi minimuma indirebilir, tüm kargo işlemlerini tek panel üzerinden kontrol edebilir ve yönetebilirsiniz. OfisPaneli, şirket verimliliğinizi artırmada en etkili çözüm ortağınız olmak için hazır.

Şirketinizde MNG Kargo’nun avantajlı fiyatlarıyla gönderiye başlamak için hemen formu doldurarak bize kendinizi tanıtın.MNG Kargo Fiyat

MNG Kargo fiyat hesaplama, MNG Kargo’nun online olarak da ulaşılabilen hizmetleri arasında yer almaktadır. Teknolojik Aktarma Merkezleri ile, kargo sektöründe yeni bir çağ başlatan kargo şirketi MNG Kargo fiyatlarına; adresten alım, adrese teslim, mobil hizmet, gün içi hizmet, telefon ihbarlı, alıcı haberli, uçak, sms, sigorta gibi seçeceğiniz seçimler etkilemekle birlikte en önemli etkenlerin başında eni, boyu, yüksekliği ve ağırlığı bulunmaktadır. Adrese teslim hizmeti, MNG Kargo şubelerinin yer aldığı yerleşim yerleri için geçerli olmaktadır. MNG Kargo fiyat tarifesi, kargonun gideceği mesafe, sigortalanıp sigortalanmayacağı, adrese mi teslim edileceği yoksa şubeden mi teslim alınacağı, sms’le haber verilip verilmeyeceği gibi bilgilere göre şekillenmektedir. MNG Kargonun online sistemi kullanılarak MNG Kargo fiyat sorgulama işlemleri gerçekleştirilebilir. MNG Kargo fiyat teklifi istemek için MNG Kargo ile iletişime geçebilir veya OfisPaneli ile şirketiniz adına teklif isteyerek avantajlı bir kargo anlaşması yapabilirsiniz.

mng kargo fiyatlari

 

MNG Kargo Ücretleri

MNG Kargo ücretleri, MNG Kargo Ücret Bilgisi Servisi tarafından online olarak da sunulan bir hizmettir. Bu sistem aracılığıyla MNG Kargo ücretleri 2016 bilgilerine oldukça kolay bir şekilde erişmek mümkündür. MNG Kargo ücretleri, tüm kargo şirketlerinde olduğu gibi yurt dışı gönderimlerde yurt içi gönderimlere göre farklılıklar göstermektedir. MNG Kargo ücretlerini sadece online olarak değil, MNG Kargo müşteri hizmetlerini veya kargo şubelerini arayarak da öğrenebilirsiniz.

Yukarıda yer alan ücretler MNG Kargo hesaplama araçları ile elde edilmiştir. Fiyatlara KDV dahil olmamakla birlikte ağırlık olarak 1 KG baz alınmıştır.

Son Güncelleme: Kasım 2017

 

MNG Kargo Gönderi Hesaplama

MNG Kargo gönderi hesaplama online sisteminde yer alan kısımlar doldurularak söz konusu kargonun gönderim maliyeti kolayca hesaplanabilmektedir. MNG Kargo Ücret Bilgisi sayfasında yer alan bilgiler doldurularak ve kargo gönderiminde hangi hizmetlerin yer almasının talep edildiğini belirten kutucuklar işaretlenerek mng kargo hesaplama işlemi gerçekleştirilebilmektedir. MNG Kargo Gönderi Hesaplama sistemine ulaşmak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz: http://service.mngkargo.com.tr/musteri/WebFaturaListesi/UcretHesapla2.aspx

Diğer kargo şirketlerinin fiyatları için en ucuz kargo şirketi 2017 yazımızı inceleyebilirsiniz.