MNG Kargo şubeleri, Türkiye’nin tüm illerinde faaliyet göstermekte ve 800’ü aşan sayısıyla 220 farklı ülkeye kargo hizmetleri sunmaktadır.

MNG Kargo Şubeleri

MNG Kargo şubeleri toplam 8000’i aşkın çalışanıyla MNG Kargo müşterilerine gönderi hizmetleri vermektedir. Bir OfisPaneli tedarikçisi olan MNG Kargo, 7 adet Teknolojik Aktarım Merkezi ile kargo sektöründe bir ilke imza atmış ve sektörün çağ atlamasını sağlamıştır. MNG Kargo şubeleri üzerinden kargo gönderimi dışında, MNG Kargo gönderi takip, MNG Kargo fiyat hesaplama, MNG Kargo indirim kampanyaları gibi birçok bilgiyi edinebilir, MNG Kargo ile ilgili merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilirsiniz. MNG Kargo şubeleri, hafta içi her gün sabah 08:30 ile 18:00 arasında hizmet vermektedir. Pazar günleri tüm MNG şubeleri kapalı olmaktadır. Cumartesi günleri ise sabah 08:30’da hizmetlerine başlayan MNG Kargo şubeleri, 15:30’da o gün için hizmetlerine son vermektedir. Bazı MNG Kargo şubeleri ise Akşam Teslimat hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmet, iş vb. sebeplerle gündüzleri evde olamayan MNG Kargo müşterileri düşünülerek geliştirilmiştir. Akşam teslimat hizmeti sunan MNG Kargo şubeleri, hafta içi her gün 19:00 ile 21:00 saatleri arasında da teslimat işlemleri gerçekleştirmektedir. Söz konusu hizmet hafta sonları verilmemektedir.

mng kargo şubeleri

MNG Şubeleri

MNG şubeleri üzerinden gerçekleştirilebilen hizmetlerin büyük bir kısmı online sistem veya telefon üzerinden de gerçekleştirilebilmektedir. MNG Gönderi takip sistemi şubeler üzerinden kullanılabileceği gibi telefon ile veya internet üzerinden de kolayca ulaşılabilen bir sistemdir. Benzer şekilde en yakın MNG şubeleri sorgulama işlemi de online olarak veya telefon ile gerçekleştirilebilir.

İl Seçiniz :

İlçe Seçiniz :

 

MNG Kargo İstanbul Şubeleri

MNG Kargo İstanbul şubeleri, MNG Kargo’nun I·stanbul sınırları içerisinde hizmet sunmakta olan şubelerini göstermektedir.

MNG Kargo İzmir Şubeleri

MNG Kargo İzmir şubeleri, MNG Kargo’nun I·zmir sınırları içerisinde hizmet sunmakta olan şubelerini göstermektedir.

MNG Kargo Ankara Şubeleri

MNG Kargo Ankara şubeleri, MNG Kargo’nun Ankara sınırları içerisinde hizmet sunmakta olan şubelerini göstermektedir.

 

MNG Kargo şubelerinden indirimli fiyatlarla kargo gönderebilmek için kurumsal kargo anlaşması yapmanız gerekmektedir. MNG Kargo ile anlaşma yapmak için bizlere ulaşabilirsiniz.