Türk Telekom Araç Takip Sistemleri, İletişim Bilgileri ve Çağrı Merkezi

Türk Telekom araç takip sistemleri hakkında detaylı bilgi, kullanım avantajları, iletişim bilgileri ve çağrı merkezi bilgilerini sayfamızda bulabilir, şirket araçlarınız üzerinde tam kontrol sağlamak için OfisPaneli'nden hemen araç takip sistemi teklifi alabilirsiniz.

ARAÇ TAKİP TEKLİFİ AL

Türk Telekom, internet ve operatör servisleriyle beraber müşterilerine araç takip sistemi hizmeti de sunmaktadır. Gelişen teknolojiye ayak uyduran Türkiye, artık araç takip sistemleri konusunda birçok firma ile vatandaşlara kaliteli hizmet sağlamaktadır. Araç takip sistemleri sadece 1 aracı olan firmalardan, geniş bir araç filosu olan firmalara kadar her türlü şirket tarafından kullanılabilmektedir. Bu araç takip sistemlerinden yararlanabilmeniz için ihtiyacınız olan tek şey ise internet. İnternete bağlı olan bilgisayar, tablet ve akıllı telefon gibi cihazlarınızdan 7 gün 24 saat araç takip sistemi hizmeti alabilmektesiniz. Türk Telekom da müşterilerine talepleri doğrultusunda araç takip sistemi uygulamasını sunmaktadır.

En uygun araç takip sistemleri fiyatlarına ulaşmak istiyorsanız OfisPaneli’nden hemen teklif alabilirsiniz: www.ofispaneli.com/basvur


Türk Telekom Araç Takip Sistemleri

Image
turk-telekom-arac-takip

Türk Telekom, müşterilerinin yoğun isteği doğrultusunda araç takip sistemleri hizmeti vermeye başlamıştır. Bu sektöre attığı adımdan bu zamana kadar güvenilir hizmet sağlayan firma, her müşterisine yönelik ihtiyaca göre paketler hazırlamaktadır. Tüm faturalı Türk Telekom hat sahipleri ve kurumsal şirketler Türk Telekom fiyat tarifelerinden faydalanabilmektedir.


Türk Telekom İletişim Bilgileri

Adres: Türk Telekomünikasyon A.Ş. Destek Hizmetleri Genel Müdür Yardımcılığı Tesis Yönetimi Direktörlüğü Filo Yönetimi Müdürlüğü Aydınlıkevler – Altındağ 06103 Ankara / Türkiye
Telefon numarası: (+90) 312 555 85 65
Faks numarası: (+90) 312 555 85 25
E-Posta: filoyonetimi@turktelekom.com.tr


Türk Telekom Araç Takip Müşteri Hizmetleri

Türk Telekom, araç takibi sistemleri konusunda müşterilerine çağrı merkeziyle destek olmaktadır. Türk Telekom kurumsal müşteri hizmetlerini 444 5 444 numaralı telefon numarasıyla arayabilir ya da kurumsal satış noktalarına uğrayabilirsiniz. Bu numaradan ve satış noktalarından sizlere kurumsal araç takibi konusunda bilgilendirme ve hizmet satışı yapılmaktadır.

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA