Alfa Araç Takip Sistemi

Alfa araç takip sistemi, şirketlerin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri araç ve filo takip paketleri halinde müşterilerin hizmetine sunuyor. Siz de şirketinizde araç takip sistemi kullanmak istiyorsanız hemen OfisPaneli danışmanlarından destek alabilirsiniz.

ARAÇ TAKİP TEKLİFİ AL

Alfa Mobil Sistemler, araç takip sistemi konusunda çalışmalar yürütmektedir. Türkiye’de kurulan ve mobil teknolojiler üreten firma, özellikle araç takip sistemleri konusunda uzmanlaşmıştır. Yaygın satış ağı sayesinde müşterilerine kolay ulaşan firma, filonuzu rahatça takip etmek için sizlere çözüm önerileri sunuyor. Alfa Araç Takip Sistemleri, teknolojik yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip etmesi nedeniyle müşterilerine güvenilir hizmet de sunuyor. Alfa Araç Takip Sistemi, Ankara, İstanbul, İzmir, Aydın ve Antalya’da bulunan merkezleri ile çalışmalarını yürütmektedir.


Alfa Araç Takip Özellikleri

Alfa araç takip sistemleri sizlere birçok avantaj da sunmaktadır. Araçları 7 gün 24 saat boyunca izleyen bu takip sistemi sayesinde gereksiz telefon trafiğinden kurtularak zamandan tasarruf etme imkanı bulursunuz. Bunun yanı sıra iş dışında kullanımlar konusunda da gerekli kontrolü sağlar ve gereksiz yakıt harcamasından uzak durmuş olursunuz. Alfa araç takip sistemleri ayrıca sürücüler üzerindeki kontrol ve denetiminizi arttırır, güvenli sürüş imkanını da sağlar.

 

Detaylı bilgi için http://www.alfatakip.com/Default.aspx adresini ziyaret edebilirsiniz.


Alfa Araç Takip İletişim

Image
alfa-arac-takip

Alfa Araç Takip Sistemi, müşterileri ile birçok koldan iletişim sağlamaktadır. Bazı bölgelerde merkez binası olan firma bazı bölgelerden de destek ekibi ile müşterilerine yardımcı olmaktadır.

 • Ankara: Her türlü yazılım ve sistem arızasında ya da güncellemelerinde bu numarayı arayarak firmanın ekibine ulaşmanız mümkündür.
  • Telefon Numarası: +90 312 911 0 244
 • İstanbul: Destek ekibi, İstanbul’da herhangi bir sorun yaşayan müşterisine yazılım ve cihaz konusunda destek vermektedir.
  • Telefon Numarası: +90 212 909 09 73
 • Antalya: Yazılım ve cihaz konusunda herhangi bir destek almak için numarayı aramanız yeterlidir.
  • Telefon Numarası: +90 242 255 51 07
 • İzmir:
  • Telefon Numarası: +90 232 332 04 24
 • Aydın: Efeler mah. İmbat Cad. no: 1 Villa 1 Didim/AYDIN
  • Telefon Numarası: +90 256 811 10 18

Alfa Müşteri Destek

Alfa Araç Takip Sistemleri, kurduğu destek merkezi ile müşterilerine 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sağlamaktadır. Bu numarayı arayarak hem sistemler konusunda bilgi alabilir hem de arızaları gidermek için yardım isteyebilirsiniz.

Alfa Müşteri Hizmetleri: 0850 302 0 244

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA