SVTS Araç Takip Sistemi

SVTS araç takip sistemi özellikleri ve SVTS firmasının iletişim bilgileri yer almaktadır. Araç takip sistemleri için fiyat teklifi almak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ARAÇ TAKİP TEKLİFİ AL

Şirketlerin araç filosunda yer alan tırları, kamyonları, ticari ve taksi araçları kontrol etmeye yarayan sisteme araç takip sistemi denmektedir. Bu sistem sayesinde firmaların sahip olduğu tüm araçlar tek bir elden denetlenebilmektedir. 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz bu sistem sayesinde şirketinizin verimliliğini de maksimum düzeyde arttırma imkanı bulabilirsiniz. GPRS ve uydu üzerinden çalışan bu sistemlerle birlikte araçlarınızın konumunu, hız limitini, kontak durumunu ve mesai saatlerini rahatlıkla görebilirsiniz. SVTS Araç Takip de müşterilerine bu hizmeti sağlamaktadır. Maksimum bilgi akışını ve denetimi sağlayan araç takip sistemleri sayesinde birçok konuda tasarruf etmek de mümkün olmaktadır.


SVTS Araç Takip Sistemi Özellikleri

Image
svts

SVTS Araç Takip Sistemleri, Mobility tarafından üretilmekte ve müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Mobility. 1997 yılından bu yana hizmet sağlamakta ve araç takip sistemleri konusunda da her geçen gün yenilenmektedir. GSM / GPRS tabanlı takip ve filo yönetim sistemleri, telematik sistemleri, web ve masaüstü yazılımında başarılı olan firma, SVTS konusunda da hizmet ve destek sağlamaktadır.


SVTS İletişim Bilgileri

SVTS Araç Takip Sistemlerinin merkezi, İstanbul Çekmeköy’de bulunmaktadır. Firmaya olan ziyaretleriniz için bu adresi kullanmanız yeterli olacaktır.
SVTS Araç Takip Sistemleri Merkezi Adresi: Mobility Uydu Sistemleri Mobil İletişim Mühendislik İnşaat San. A.Ş. Merkez Mahallesi, Çavuşbaşı caddesi İtri Sokak. No: 2 / Kat: 2 Çekmeköy – İSTANBUL
Telefon numarası: 0216-471 88 44
Fax numarası: 0216-471 88 68
E-mail: info@mobility.com.tr


SVTS Çağrı Merkezi

SVTS Araç Takip Sistemleri hakkında bilgi almak için çağrı merkezi telefonunu aramanız yeterli olacaktır. Araç Takip Sistemleri bilgi, takip sistemleri ücretleri, takip sistemleri arıza kaydı, cihaz servisleri hakkında bilgi ya da hizmet edinmek için 0216-471 88 44 numaralı telefona ulaşabilirsiniz.


SVTS Çağrı Merkezi: 0216 471 88 44

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA