Arte Araç Takip

Özel sektör, kamu, sanayi ve eğitim sektörü derken araç takip sistemlerine sıkça ihtiyaç duyulmaktadır. Ayrıca araç takip sistemleri kontrolü ve düzeni sağlamasının yanı sıra şirket bütçesine de ciddi bir tasarruf oluşturmaktadır. Arte Araç Takip Sistemleri ile şirket araçlarınızı kontrol altına alabilirsiniz.

ARAÇ TAKİP TEKLİFİ AL

Arte Takip Kimdir?

Mühendislik hizmetleri veren bir firma olarak 2000 yılında Arte Güvenlik Sistemleri LTD. ŞTİ. adıyla kurulan şirket, kısa süre içerisinde takip sistemlerini de kullanmaya başlamıştır. Geliştirdiği teknolojik çözümler ve AR-GE çalışmaları ile müşterilerine hizmet veren Arte Araç Takip’in Türkiye’de 72 bayisi bulunmaktadır. Şirket ayrıca İran, Irak, Mısır ve Azerbaycan gibi ülkelerde de faaliyetlerini sürdürmektedir.

Image
Arte-arac-takip-sistemleri

Arte Takip Sistemleri Nelerdir?

Arte Takip bünyesinde birbirinden farklı sistemler bulunmaktadır. Sizler de sektörünüze ve iş türünüze en uygun olan takip sistemini seçebilirsiniz.

Araç ve Filo Takip Sistemi

En çok tercih edilen takip sistemleri arasında bulunmaktadır. Filo yönetimini tek bir platform üzerinden gerçekleştirmek, iş yükünü ciddi manada azaltmaktadır. Sistem sayesinde anlık olarak yakıt seviyesi, kilometre, tüketilen yakıt, aks ağırlığı, devir, servis zamanı, motor saati, motor ısısı gibi bilgiler elde edilebiliyor. Hatta bu bilgilerin içerisine sürücünün ne kadar gaz pedalına bastığı bile dahil olabiliyor. Bu işlemlerin takibinin yapılması halinde %20’ye kadar yakıt tasarrufu sağlanmaktadır. Ayrıca entegre navigasyonlar sayesinde anlık olarak sahada bulunan araçlar ile iletişim halinde olunabilmektedir.


Kişi ve Nesne Takibi

Evcil hayvanınızın kaybolmasını ya da çocuğunuzun güvenli bir yerde olduğunu bilmek istiyorsanız, kişi ve nesne takip sistemleri kullanabilirsiniz. Firma tarafından size hafif ve küçük bir araç verilecektir. Bu parça sayesinde ise anlık olarak GSM ile GPS sinyalleri aracılığıyla analiz etmek ve harita bilgisi almak mümkün olacaktır.


Dorse Takip Sistemi

Aslında çekicileri kontrol etmek için araç takip sistemleri kullanılmaktadır. Ancak treyler ve çekici zaman zaman birbirinden ayrılabilmektedir. Bu durumda ise dorse takip sistemi devreye girecektir. Sistem sayesinde olağan dışı durumlarda bildirim alabileceksiniz.


Konteyner Takibi

Uzun süre enerji olmadan da çalışabilme özelliğine sahip olan bu sistem sayesinde konteynerlarınızı güvenli bir şekilde takip etmeniz mümkündür. Anlık analizler ile de doğru sonuca ulaşabilirsiniz.


Arte Araç Takip İletişim Bilgileri

Adres: Tatlıkuyu Mah Güney Yanyol No:236 Gebze – Kocaeli
Satış GSM: +90 534 366 36 01
Destek GSM: +90 534 366 35 05
Telefon: +90 262 643 91 92
Fax: +90 262 643 34 30

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA