Mobiltek Araç Takip Sistemi

Mobiltek araç takip sistemi, tecrübe ve hizmet anlayışını bilişim teknolojileriyle birleştirerek müşterilerine sunuyor. Şirket araçlarınız için takip sistemleri kullanmak istiyorsanız OfisPaneli'ne ücretsiz başvurabilirsiniz.

ARAÇ TAKİP TEKLİFİ AL

Yerli sermaye ile kurulan firmaların başında gelen Mobiltek, araç takip sistemleri konusunda hizmet vermektedir. Teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri takip eden firma, bu sayede araç filonuzun koruma altına alınmasını sağlar. Araçlarınızı 7 gün 24 saat takip etmeniz olanağını sizlere sunan firma sayesinde zamandan ve nakitten tasarruf edersiniz. Mobiltek Araç Takip Sistemleri ile yakıt, mesai ve zamandan tasarruf etmeniz sağlanmaktadır. Bu uygulama ile araçlarınızın sürücülerini takip edebilir, onları rahatlıkla denetleyebilirsiniz. Bu sayede herhangi bir sorun ortaya çıkarsa anında müdahale ederek sorunu çözme imkanına kavuşursunuz. Öte yandan bu sistem sayesinde araç sürücüleriniz güvenli sürüş konusunda daha dikkatli olacak ve çalışmalar da güvenilir ve huzurlu bir ortamda gerçekleştirilebilecektir. Mobiltek Araç Takip Sistemleri, trafik yoğunluğundan kaynaklanan zaman ve yakıt kayıplarına engel olmaktadır.

Şirket araçlarınız üzerinde tam kontrol sağlamak, filo yönetimini kolaylaştırmak için hemen OfisPaneli’nden teklif alabilirsiniz.


Mobiltek Araç Takip

Image
mobiltek-arac-takip

 

Mobiltek Araç Takip Sistemleri hakkında bilgi almak istiyorsanız, firma yetkilileri ile yüz yüze görüşme imkanınız bulunmaktadır. Bunun içinse sadece firmayı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Bunun dışında bilgi edinmek için de çağrı merkezi numarasını tuşlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için https://www.mobilaractakip.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.
Adres: Çetinkaya Sok. Dağ Plaza No: 19 K: 2 D: 3/B Ataşehir / İSTANBUL
Telefon Numarası: +90 216 450 00 44
Faks Numarası: +90 216 348 13 23
E-Mail Adresi: info@mobilaractakip.com
İletişim Formu: https://www.mobilaractakip.com/bize-ulasin


Mobiltek Müşteri Hizmetleri

Mobiltek sizlere 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır. Araç takip sistemleri konusunda detaylı bilgi edinmek için firmanın sizler için hayata geçirdiği müşteri hizmetlerini aramanız yeterli olacaktır. Bu hat ile ürünler konusunda bilgi ve fiyat alabilir bunun yanı sıra herhangi bir arıza durumunu da bildirebilirsiniz. Çağrı merkezi çalışanları sizlere her konuda detaylı çözüm önerilerini anında sunacaktır.


Mobiltek Çağrı Merkezi: +90 216 450 00 44

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA