AKS Araç Takip

Şirketlerin en fazla harcama yaptığı yerler arasında bünyesinde barındırdığı araçlar yer almaktadır. Benzin, sigorta, muayene ve diğer masraflar derken ciddi bir gider oluşmaktadır. Ancak araç takip sistemleri ile kontrolü elinize alabilir ve kolaylıkla tasarruf edebilirsiniz. AKS Araç Takip Sistemi ile şirket araçlarınız kontrol altında.

ARAÇ TAKİP TEKLİFİ AL

AKS Takip Sistemleri

AKS takip sistemlerinin içerisinde araç takip, filo takip ve kişi takip bulunmaktadır.

Image
aks-arac-takip

Araç Takip Sistemi

Sizler de araçlarınızı sürekli olarak kontrol altında tutmak ve bazı noktalarda yakıt tasarrufu yapmak istiyorsanız, araç takip sistemini kullanabilirsiniz. Araç takip sisteminin içerisinde cihaz, DATA sim kartı, uydu anteni ve server bağlantısı bulunmaktadır.


Özellikleri ve Avantajları

  • Personellerle ilgili kontrol sistemleri bulunmaktadır. Bu yüzden çalışanlarınızı kolaylıkla takip etmeniz mümkündür.
  • Filo takibi tek bir yerden yapılabilmektedir. Ayrıca bunun yanı sıra sevkiyat kontrolleri de yapılmaktadır.
  • Araçların bulunduğu bölgeyi canlı bir şekilde takip etmeniz mümkündür. Güzergâh planı oluşturabilir ve bu planın dışına çıkıp çıkılmadığına da bakabilirsiniz. Yakıt tasarrufu açısından ciddi faydalar sağlamaktadır.
  • Genellikle filolarda hız ve sürat sıkıntıları yaşanmaktadır. Bu sistem sayesinde araçlara hız limiti belirleyebilirsiniz. Anlık olarak rapor verildiği için herhangi bir hız limit aşımı da sağlanamaz.
  • Filoları takip etmek oldukça zor olmaktadır. Ancak AKS Araç Takip Sistemi ile iş gücünden önemli anlamda fayda sağlarsınız. İstediğiniz her yerden telefon, tablet ya da bilgisayarınız ile de kontrol etmeniz mümkündür.
  • Sistem üzerinden hatırlatıcılar da bulunmaktadır. Muayene, sigorta ve trafik cezası gibi ödemelerinizde hatırlatma yapılmaktadır.

Detaylı bilgi için http://www.aractakipsistemleriaks.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.


Kişi Takip Sistemi

Çalışan personellerin, hastaların, yaşlıların, çocukların ve hatta evcil hayvanların bile zaman zaman takip edilmesi gerekebilmektedir. Bu durumda ise devreye AKS kişi takip sistemi girmektedir. Talep ettiğiniz kişinin üzerine yerleştirilen küçük bir cihaz sayesinde anlık olarak yer takibi yapmanız mümkündür.


AKS Takip İletişim Bilgileri

Adres: Mehmet Akif Mah. 18 Mart Cad. No:18 Çekmeköy / İSTANBUL
Telefon: +90 (216) 641 63 18 – 19
Fax: +90 (216) 641 63 20

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA