Mavicell Araç Takip Sistemi

Mavicell araç takip sistemi ile şirketler, araçları üzerinde tam kontrol sağlayabilir ve para/zaman tasarrufu yaparlar. Siz de şirket araçlarınız için uygun araç takip sistemi almak için hemen OfisPaneli'ne başvurun.

ARAÇ TAKİP TEKLİFİ AL

Mavicell Araç Takip, filonuzda bulunan tüm araçları kaliteli bir biçimde takip etmenizi sağlamaktadır. Araçlarınızı 7 gün 24 saat takip etme imkanını sizlere sunan firma, güzergah, hız ve arıza konusunda bilgi vermektedir. Araç ve kişisel takip sistemleri konusunda çalışma yapan Mavicell, bunların yanı sıra evcil hayvan takip sistemini de Türkiye’de iyi bir şekilde gündeme getirmiştir. Elektronik sistemler ve yazılımlar konusunda son teknolojilerin hepsini kullanan ve üreten firma, anahtar teslimi projelerle müşterisinin tüm sorunlarına çözüm bulmaktadır.
Mavicell araç takip sistemi şirketler için zamandan ve nakitten tasarruf sağlamaktadır. Tüm araç filonuzu 7/24 izleme imkanını sizlere sunan yazılım, yakıt konusunda en büyük yardımcınız olarak ön plana çıkmaktadır. Bu yazılım ile, sürücü deneyimi, sürücü bilgisi, gereksiz telefon trafiği, araç arızaları ve gereksiz yakıt kullanımı ortadan kaldırılmaktadır.

OfisPaneli sizlere araç takip konusunda kaliteli firmalar ile çalışmalar yürüterek yardımcı olmaktadır. Eğer firmanızın iyi bir araç takip sistemine kavuşmasını diliyorsanız hemen OfisPaneli’nden teklif alabilirsiniz.


Mavicell Araç Takip

Image
mavicell

Mavicell, tüm Türkiye’ye kaliteli araç takip sistemi hizmeti sunmaktadır. Mavicell Araç Takip, araç ve personellerin güvenliğini 24 saat sağlamakta, şoförlerin araç kullanım performansını ölçmekte ve araç arızalarını takip etme şansı vermektedir. Araç takip sistemleri konusunda bilgi almak ve hizmet satın alımları Mavicell araç takip sistemleri ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Detaylı bilgi için https://www.mavicell.com/adresini ziyaret edebilirsiniz.


Mavicell Müşteri Destek Servisi

Mavicell Araç Takip Sistemleri, sizlere 7 gün 24 saat destek sunmaktadır. Müşterilerine her konuda destek olmak için çağrı merkezi hattı kuran firma, arızalarla beraber bilgilendirme konusunda da yardımcı olmaktadır. Araç takip sistemleri hizmetleri ve fiyat konusunda bilgi almak için firmanın adresini ziyaret etmeniz ya da telefonla bağlanmanız yeterlidir. Müşteri destek hattıyla hem müşterilerine hem de müşteri adaylarına yardımcı olan firma, her konuda sizlere destek sağlamaktadır.

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA