Solit Araç Takip Sistemleri, İletişim Bilgileri ve Çağrı Merkezi

Solit araç takip sistemleri hakkında detaylı bilgi, kullanım avantajları, iletişim bilgileri ve çağrı merkezi bilgilerini sayfamızda bulabilir, şirket araçlarınız üzerinde tam kontrol sağlamak için OfisPaneli'nden hemen araç takip sistemi teklifi alabilirsiniz.

ARAÇ TAKİP TEKLİFİ AL

Teknolojinin gelişmesi ile beraber kullanım konusunda büyük bir artış olan araç takip sistemleri, hayatımıza da iyice entegre olmuştur. Hemen hemen her şirketin kullandığı, kullanmayanların da mutlaka kullanması gerektiği araç takip sistemleri, firmalara büyük avantajlar sağlamaktadır. Bu uygulama konusunda çalışmalar yapan Solit Araç Takip de, müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Araç takip sistemleri trafik yoğunluğundan kaynaklanan zaman ve yakıt kayıplarına engel olmaktadır. Web tabanlı bir uygulama olan araç takip sistemleri için sadece internete bağlı bilgisayar, tablet ya da akıllı telefon yeterli olacaktır.

Kaliteli araç takip sistemleri hizmetleri için OfisPaneli’nden hemen teklif alabilirsiniz: www.ofispaneli.com/arac-takip-sistemi/


Solit Araç Takip Sistemleri

Image
solit-arac-takip

1998 yılından beri sektörde yer alan Solit, araç takip sistemi yazılımlarını ve cihazları konusunda destek vermektedir. Geniş bayi ağı ve profesyonel çalışan kadrosu ile kurumsal müşterisine güven veren firma, yeniliklere ve gelişmelere de bağlı kalmaktadır. 3 boyutlu araç takibi, Canbus izleme gibi kaliteli takip sistemlerini sunan Solit, ülkemizde adından sık sık söz ettirmektedir. Detaylı bilgi için http://www.solit.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.


Solit İletişim Bilgileri

Solit Araç Takip Sistemleri Genel Müdürlüğü Kadıköy İstanbul’da yer almaktadır. Firmanın ayrıca Azerbaycan’da da binası bulunmaktadır. Firmayla iletişime geçmek ve araç takip sistemleri hizmeti hakkında bilgi almak için numaralarını aramanız da yeterli olacaktır. Firma bu iletişim numaraları ile müşterilerine hizmet satışında da bulunmaktadır.
SOLİT Araç Takip Sistemleri Genel Müdürlük:
Adres: Eğitim Mah. 1.Açıkgöz Sok. Royal Center, Hasanpaşa, Kadıköy İstanbul
Telefon numarası: +90 216 305 7474
E-mail: info@solit.com.tr
AZERBAYCAN:
Adres: Nizami küç. 203B, AF Business House, 5 ci-mərtəbə, Bakı, AZ1000
Telefon numarası 1: +994 12 310 2024
Telefon numarası 2: +994 12 310 2025
E-mail: support@solit.az


Solit Çağrı Merkezi

Solit Araç Takip Sistemleri çağrı merkezini arayarak firma ve hizmetleri hakkında bilgi almanız mümkündür. Solit bunun yanı sıra çağrı merkezi ile ayrıca servis hizmetini de sağlamaktadır. Cihazlarda ya da yazılımlarda oluşan problemler hakkında destek almak istiyorsanız çağrı merkezini aramanız yeterli olacaktır. Firmanın ayrıca web sitesi üzerindeki iletişim formunu doldurarak da bilgi almanız mümkündür. Eğer sizler de araç takip sistemleri konusunda bilgi ve destek almak istiyorsanız, Solit Araç Takip web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Solit Çağrı Merkezi: +90 216 305 74 74

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA