Şenkom Araç Takip

Şenkom Araç Takip sistemi özellikleri ve iletişim bilgileri. Filonuz için araç takip teklifi isteyebilirsiniz.

ÜCRETSİZ ARAÇ TAKİP TEKLİFİ AL

Şirket olarak sahip olunan araç filolarının takip edilmesini sağlayan araç takip sistemleri, oldukça kullanışlı uygulamalar olarak ön plana çıkmaktadır. Bu sistemler arasında bulunan Şenkom Araç Takip de müşterilerine hizmet sunmaktadır. Şenkom Araç Takip Sistemleri, nakliye firmaları için özel olarak hazırlanmıştır. Bu sayede şirketler nakliye araç filosuna rahatlıkla hakim olabilmektedir. Yurt içinde faaliyet gösteren nakliyat firmalarının kullanabileceği bu sistem 7 gün 24 saat takip imkanı sunmaktadır. Şenkom yazılım olarak hizmet sunan firma, araç takip sistemi ile müşterilerinin araç filolarını kontrol etmesine yardımcı olmaktadır.


Şenkom Araç Takip Sistemleri

Image
senkom-arac-takip

Şenkom Araç Takip Sistemleri, 2004 yılından beri hizmet sağlayan bir yazılım şirketidir. Sektörel ve kurumlara özel çözümler sunan firma, araç takip konusunda güvenilir çalışmalara imza atmaktadır. Firma genel olarak; araç takip sistemleri ve lojistik çözümler üzerine hizmet vermektedir.


Şenkom İletişim Bilgileri

Şenkom Araç Takip Sistemlerinin merkeziİstanbul Zeytinburnu’nda bulunmaktadır. Firmaya ulaşmak istiyorsanız bu adresi kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra gönderileriniz ve postalarınız için de Zeytinburnu merkez binasının adresini kullanmanız yeterli olacaktır.

 

Adres: 58 Bulvar Cad. 52. Sokak Ünver İş Hanı No:1 Kat: 3 D: 26 Zeytinburnu/İstanbul
Sabit Telefon: 0 (212) 415 52 25
Cep telefonu numarası 1: 0 (541) 415 52 20
Cep telefonu numarası 2: 0 (541) 415 52 10
E-posta 1: satis@senkom.org
E-posta 2: destek@senkom.org
Web: www.senkom.org


Şenkom Çağrı Merkezi

Şenkom Araç Takip Sistemleri hakkında bilgi almak için çağrı merkezi telefonunu aramanız yeterli olacaktır. Araç Takip Sistemleri bilgi, takip hizmetleri ücretleri, soruları, arıza kaydı, cihaz ve yazılım servisleri ve merak ettiğiniz birçok şey için çağrı merkezi numarasını tuşlayabilirsiniz.


Şenkom Çağrı Merkezi: +90 212 415 52 25

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA